Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Cumartesi

15

Ekim 2016

0

YORUMLAR

Koç burcunda Uranüsyen Dolunay!

Yazar , Kategori Astroloji, Aylık Burç Yorumları

Sürpriz, değişim, ani gelişmeler kapıda!

Dolunay zamanları hem kendimizle ilgili hem de etrafımızda olan olaylar ile ilgili farkındalığımızın arttığı ve hızlı gelişmelerin olduğu zamanlardır. Dolunaya yaklaşırken kendimizi huzursuz ve duygusal dünyamızı karışık olarak düşünebiliriz. Bu dolunay kendimizle ilgili açılımlar yapmak, aydınlanmak ve hızlı gelişmeler yaşamak için son derece ideal.

Koç dolunayı oldukça etkili olacak ve aslında kişilere son derece şanslı gelişmelerde getirecek. Herkes üzerinde etkili olacak fakat özellikle Koç – Terazi aksını son derece etkileyecek. O yüzden ani bitişler, ama bunu takiben ani başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Piyangodan para çıkması ya da aileden size bazı paralar gelmesi, çok istediğiniz bir şeyin bir anda gerçekleşmesi mümkün. Koç – Terazi alanı özellikle ben –sen konularında etkilidir yani ikili ilişkilerde bu yüzden ilişkilerde ani bitişler veya evlilik teklifi ile başka bir safhaya geçmesi mümkündür.

Bu zamanlar ikili ilişkileri dengeye getirebilmek için yaşadığınız problemlere odaklanmak ve çözüm bulabilmek için içinize dönmek içinde idealdir. Eğer uzun süredir bitiremediğiniz, özgürlüğünüzü kısıtlayan ilişkileriniz varsa bitirmek ve hayatınızda yepyeni bir sayfa açmak için son derece uygun bir dönemdesiniz. Korkmayın ve yapmak istediklerinize odaklanın, unutmayın hayata bir kez geliyorsunuz ve yaşadığınız günün tekrarı olmayacak!

Farkındalığınızın artacağı, hayatta gitmek istediğiniz yola gitmek için gerekli etkilerin ve değişimlerin olacağı günlerdeyiz… Farkında olun, isteyin ve ilerleyin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir