Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Çarşamba

10

Ekim 2018

0

YORUMLAR

Ekim Ayı Burç Yorumları – Aslan

Yazar , Kategori Astroloji, Aylık Burç Yorumları

Güzel bir aydan merhaba, Aslan burcu için bu ay aile, ev ve ikili ilişkiler konuları aktif olarak başlıyor,  Mars’ın düz harekete dönmüş olması özellikle evlilik ve ortaklıklar alanında sizi hareketlendiriyor. Haziran ayından bu yana bekleyen veya o zaman adım attığınız işlerden bu ay sonuçlar alabilirsiniz.  Şimdi ayın detaylarına bakalım;

Bu aya Koç burcunda yaşadığımız dolunay ile girdik, bu dolunay sizin uzaklara seyahatler, yabancılar, eğitim ve hukuk  konularınızı etkiledi, bu konularda ani gelişmeler ve bazı ortaya çıkışlar yaşamış olmanız önemli. Ayın en önemli gezegen hareketi olan Venüs’ün Akrep burcunda 4 Ekimde duraklaması ve 7 Ekimde geri harekete geçmesi ise hepimizi etkileyecek olaylardan bu durum sizin ev, aile, gayrimenkul  konularınızı etkileyecek, ailenizle ilgili bazı sorunlar ve konular gündeme gelebilir yine ayrıldığınız eşiniz ile ilgili konularda bu ay ilginizi isteyebilir. Eskiden ilişkiyi denediğiniz birisi ile tekrar görüşmeniz ve bir başlangıç söz konusu olabilir. Bu dönemde hem evliliğinizde hem de tüm ilişkilerinizde bir geriye dönüş, ne yaptım, neden yaptım, neyi daha iyi yaparımın üzerinde düşünme söz konusu. Eskiden birlikte olduğunuz insanlar sebepsiz yere aklınıza gelebilir, birilerini özleyebilirsiniz ve tabiiki eski eş ve sevgililerden haberler almak ve görüşmeler yapmak söz konusu. Venüs geri harketinde yeni bir ilişkiye başlamak ve özellikle evlenmek iyi bir fikir olmayacaktır.

9 Ekimde Terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek bu yeni ay aslında ilişkilerde dengeyi bulmak ve bir düzenleme yapmak için hepimize bir fırsat verecek. Bu dönemde eskiye dönüp eskilerden ders almak için analizler yapmak doğru bir zamanlama olur. Hep yazdığım gibi yeni ilişkiler için ise çok doğru bir dönem olmayacak, ilahi adalette bu yeni ayın konusu olacağından yapılmış haksızlıkların sonucunu göreceğimiz bir dönem olacak. Sizin için bu yeni ay özellikle aile, akrabalar ve bazı sözleşmeler ile ilgili konuları gündeme getirecek. Kardeşlerinizle veya akrabalar arasında bazı sorular varsa bu dönemde gündeme gelebilir ve bir çözüm isteyebilir.

10 Ekimde Merkür de Akrep burcuna geçecek ve Akrep burcundaki vurgu gökyüzünde iyice artacak, hırs, kıskançlık ve yarışa girerek bazı konularda ilerlemeler kaydetmek söz konusu olabilecekken söz duelloları da bu dönemde söz konusu olabilir. Kendimizi gereksiz hırs ve kıskançlığa kaptırmamaya ve dilinizin ayarına bu dönemde dikkat etmek gerekecek. Sizin bu hareket aileniz ve anne – babanız ile ilgili alanı etkileyecek bu dönemde konuşmalarınıza ve sözlerinize dikkat!

23 Ekimde Güneş Akrep burcuna geçecek ve hepimizin hayatlarında biraz fırtınalı ve duygusal yoğunluğu bol bir dönem başlayacak. Hayatın derin anlamını bulmaya çalışma, mistik tarafına odaklanma, mucizeler bekleme ve yakalama durumları söz konusu olabilir. Tabii bir de kıskançlıklar, aldatmalar, hırs ve şehvet duygularının ön plana çıktığı olaylar. Bu dönem yine aile ve geçmiş alanında olan vurguyu artıracak sizin için.

24 Ekimde ise Boğa burcunda bir dolunay yaşayarak ayı bitiriyoruz, sabit zannettiğimiz, değişmez, yıkılmaz dediğimiz alanların yıkıldığını ve değişime zorlandığımızı gördüğümüz bir dolunay dönemi olacak. Uranüs katkılı bu dolunaydan beklenmeyeni bekleyin derim. Bu dolunay kariyer konularında size birçok gelişme getirebilir bu gelişmeler yeni ve güzel bir işin pat diye karşınıza çıkması olabileceği gibi uzun süredir yaptığınız işte bir bitiş anlamına da gelebilir. 31 Ekimde Merkür’ün Yay burcuna geçişi ile de ayı kapatıyor olacağız, bu durum sizin aşk alanınızı etkiliyor ve hareketlendiriyor olacak. Güzel bir ay geçirmenizi dilerim, Sevgiyle

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir