Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Cumartesi

22

Aralık 2018

2

YORUMLAR

Yengeç Burcunda Dolunay!

Yazar , Kategori Astroloji

Hayatınızda önemli değişimlerin olacağı bir döneme hazır mısınız?

Yengeç – Oğlak aksı bu yılın odak konuları çünkü tutulmalar bu alanda olacak ayrıca Oğlak burcunda ilerleyen Satürn’de üstüne cabası. Yani Oğlak ve Yengeçlerin hayatında önemli değişimler olacak, tabii sadece onlarda değil hepimizin haritasında bu burçlar olduğundan haritalarımızda etkilendiğimiz alana göre hepimizde. Sadece Oğlak ve Yengeçler için bu etki çok yüksek olacak ve hayat değiştirici nitelikte olacak. 2018 yılı gerileyen gezegenler yüzünden konular belli olsada çok ilerleme ve değişim kaydedilemeyen bir yıl oldu şimdi ise önce bu dolunay ile sonra Ocak ayının ilk haftasında yaşayacağımız tutulma ile büyük değişimlerin kapıları açılıyor!

Yengeç ve Oğlak burçları maddi ve duygusal güvencede olma ihtiyacımız ile alakalıdır aslında bu 2 güvence ihtiyacı bizi mutsuz olduğumuz birçok durumun içinde tutan iki önemli ihtiyaçtır. Yani mutlu olmadığınız, sizi tatmin etmeyen bir ilişkidesinizdir çünkü o kişi sizi seviyor, güvende hissettiriyordur ve siz onsuz olmanın yaratacağı güvensizliğe hazır değilsinizdir. Yine mutsuz olduğunuz her gün şikayet ettiğiniz işi yapıyorsunuzdur çünkü ayrılırsanız para gelmeyecek ve parasız kalacağım güvensizliğindesinizdir ki bu da hem kendinize hem de sisteme güvenmediğiniz anlamına gelir. Şimdi konular böyle iken Yengeç burcunda yaşayacağımız dolunay bu iki güvence ihtiyacımızı sarsacak nitelikte. Bugünlerde para, iş veya sevdikleriniz ile ilgili konularla sınanıyor gibi hissediyorsanız kendinizi, bu alanlarda değişimin vakit gelmiş geçiyordur ve siz evrenin mesajlarını duymamak için kulaklarınızı tıkamışsınızdır.

Yengeç burcundaki dolunayda tamda bu konulara parmak basacak nitelikte, 0 derecede gerçekleşecek bu dolunay bize açıkça neden korktuğumuzu, neyi hayatımızda yapılandırmamız gerektiğini, neyin hayatımızdan çıkması gerektiğini gösterecek. Bugünlerde ilişkilerde, aile içinde, sevdiklerinizle ilgili konularda krizli durumlar gündeme gelebilir. Bitişler yaşanabilir ama merak etmeyin Ocak ayı birşeyleri yapılandırmak için gerekli fırsatlar gündeminize geliyor olacak.

Yine bu dolunay sevdiklerinizle, çocuklarınız ile ilgili önemli konuları gündeme getirebilecek, aile olma, bir yuvada bulunma ihtiyacı ve aileniz gibi gördüğünüz kişiler ile ilgili durumlarda bu dönemde gündemde olacak. Dolunay zamanları olayların görünür olduğu, gizli konuların ortaya çıktığı bir dönemdir, içinizde tuttuğunuz sizi rahatsız eden duygular ortaya çıkabilir ve artık saklanamaz durumda olabilir. Büyük değişim öncesinde bakalım sizin önünüze hangi konular gelecek, bu dolunay bana göre 2019 yılı için ilk öngörüyü verecek dolunay olacak. Bu dönemde gündemde olan konular ile 2019 yılında da uğraşıyor olacaksınız. Dediğim gibi en önemli etkisi de maddi ve manevi güvencede olma ihtiyacı, bu ihtiyaçların yarattığı kısıtların farkına varıyor olacaksınız, değişim ancak siz onu isterseniz ve niyet ederseniz yapıcı bir şekilde olur, yoksa size daha yıkıcı olarak gelebilir. Siz hayatınızda nelerin değişmesini istiyorsunuz? Sevgiyle kalın

2 Yorumlar

  1. Naci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir