Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Yengeç tutulmasının burçlara etkileri!

Koç& Yükselen Koç: Aileniz, sevdikleriniz ve yuvanız bu tutulma – yeni ayda gündeminizde olacak, aranızda hem bazı maddi konular olabilir hem de bilmediğiniz bazı konular bu dönemde gündeminize gelebilir. Yaşadığınız yer, eviniz ile ilgili de bazı konular da gündeminizde olacak, bazı alım – satım ya da yer değişim konuları konuşulabilir. Kariyerinizde yaşanacak bir değişikliğin hem sizi hem de ailenizi etkilemesi son derece mümkün. Yine anne – babanız ile ilgili konularda bu yeni ayın konuları arasında olacak. Ev, aile, hane alanında hem bir şifalama hem de yeni başlangıçlar dönemindesiniz.

Boğa & Yükselen Boğa: Bir anlaşma, sözleşme ya da üzerinde konuşulan bir konu bu dönemde tekrar gündeminize gelebilir. Yabancı bir firma ile veya yurtdışı ile ilgili bir konuyla da ilgilenmeniz gerekebilir. Tutulmayı takip eden dönemde bir seyahat gündeminize gelebilir. Yine her tür eğitim ya da kendinizi geliştirmek için yapmayı planladığınız işlerle ilgili de haberler alabilirsiniz. Bu tutulmanın bir diğer konusu da hem kardeşler hem de yakın akrabalar ile ilgili konular bu konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz.

İkizler & Yükselen İkizler: Parasal konular bu dolunayın gündeminde olacak, önceden yaptığınız girişimler ya da işlerle ilgili bir dönüm noktası ve başlangıçlar söz konusu olabilir. Ortaklı yapılan bir işin sonuçlanması veya ailenizden, eşinizden parasal konularda destekler almanız da söz konusu. Eğer borsa ya da dövize yatırım yaptıysanız buradan da bazı kazançlar elde etmeniz söz konusu olabilir. Eğer iş değiştirmeyi düşünüyorsanız bu konular bu tutulma ile gündeme gelebilir.

Yengeç & Yükselen Yengeç: Tutulma burcunuzda olduğundan bu durumdan en fazla etkilenen sizlersiniz Yengeçler. Bu tutulma burcunuzda olduğundan hem bazı yeni kararlar almanız için etkili olacak hem de geçen Temmuzdan bu yana üzerinde düşündüğünüz ve değişiklik yapmak istediğiniz planlarınızı uygulamanıza fırsat verecek. Biraz hassas etkiler içerdiğinden özellikle sevdiklerinizle olan ilişkinize bu dönemde dikkat edin, gergin olabilirsiniz ve bazı kırıcı durumlar da yaşanabilir. Hayatınızı düzene koymak için bazı kararlar alabilirsiniz.

Aslan & Yükselen Aslan: Bu tutulma bilmediğiniz ve sizden saklanan birçok şeyi gündeminize getirebilir. Sevdiğiniz birinin sağlık problemi olabilir ve sizin şimdi haberiniz olabilir. Biraz arkanızdan çevrilen işlerin gündeme gelmesi ve aydınlanması söz konusu olabilecek bu tutulma etkisi ile. Yine kimsenin bilmediği ve herkesten sakladığınız bir iş ya da konu varsa bu dönemde sonuçlanabilir ve siz herkese duyurmak isteyebilirsiniz. Sağlığınıza bu dönemde özen göstermeniz ve bir sağlık kontrolünden geçmenizi tavsiye ederim. Bilinçaltınız çok aktif olacağından alt planda yatan bazı korkular ve takıntılı olduğunuz konular tetiklenebilir ve sizin hayata bakış açınızda bazı düzenlemeler yapmanız gerkebilir.

Başak ve Yükselen Başak: Çevreniz ve arkadaşlarınız ile ilgili haberler alabileceğiniz bir dolunay yaşayacaksınız.  Bugüne kadar biriktirdiğiniz arkadaş çevrenizden bazı haberler ve destekler alabilirsiniz bu dönemde. Eylül ayından bu yana üzerinde uğraştığınız bir konunun sonuçları da bu dönemde gelebilir. Hobi gibi yaptığınız işler de bu dönemde hızlanabilir ve bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşk konuları değişime açık konular arasında, eski bir sevgiliden ya da potansiyel birisi ile ilgili bazı haberler de bu tutulmanın gündeminde olacak. Hep hayal ettiğiniz ve planladığınız şeyleri elde etmek için bazı gelişmeler yaşanabilir ve siz hızla bu durumlara odaklanabilirsiniz. Sosyal çevrenizde bazı olaylar olabilir ve sizin çevre değiştirmeniz gerekebilir.

Terazi & Yükselen Terazi: Yengeç burcunda yaşanacak bu tutulma /yeni ay kariyeriniz ile ilgili bazı yeni başlangıçlar getirebilir veya bazı adımlar atmanız gerekebilir. Uzun zamandır üzerinde çalıştığınız bir proje tamamlanabilir ve uygulamaya geçmeye hazırlanabilirsiniz, yine kariyerin yanı sıra parasal konularda bu dönemde gündeminizde olacak. Yaptığınız bir projeden bir kazanç gelebilir. Kariyerinizde ya da pozisyonunuzda bir değişim yapmak için adımlar atabilirsiniz bu dönemde, Temmuz ortasında bu konularla ilgili hızlı gelişmeler ve haberler olabilir.

Akrep & Yükselen Akrep: Bu tutulma size bir seyahat getirebilir, yurtdışına ya da yurtiçinde biraz uzak bir yere gidebilirsiniz. Yine yurtdışındaki sevdiklerinizden de bazı haberler almanız söz konusu olacak bu dönemde. Öğrenme ve eğitim alanı da bu tutulmada aktif olacak, yeni bir başvuru, yurtdışına yerleşme veya yer değiştirme konuları aklınızda olabilir. Hukuksal konularda bazı adımlar atmanız veya hakkınız olanı almanız için iyi bir dönem. Akrepler geçen yıldan bu yana yaşadıkları yüzünden hayata bakış açılarını değiştirmeye zorlanıyorlar en büyük değişim ve açılımlar bu Temmuz ayında olabilir.

Yay & Yükselen Yay: Finansal konuların aktif olacağı bir diğer burçta Yaylar olacak, bu dönemde beklediğiniz ödemeler ya da parasal destekler gelebilir. Bu yeni bir işe başlamanız, bu işin ortaklı bir iş olması da olabilir. Yine işinizin bonusu ya da ekstra bir gelirde getirebilir bu yeni ay size. Finansal konular yapılandırmanız gereken konular arasında olacak 2019 yılında parasal konular açısından en önemli ay Temmuz ayı olacak. Ne de olsa 2019 sizin yılınız sevgili Yaylar bu tutulma hayatınızda önemli bir değişim ve dönüşümü başlatacak, siz bir daha aynı siz olmayacaksınız ve bunu iyi anlamda söylüyorum…

Oğlak & Yükselen Oğlak:  Sizi son derece etkileyecek bir tutulma olacak, Yengeç tutulması. Her tür ikili ilişki ile ilgili haberler ve bazı ani gelişmeler mümkün olacak bu dönemde. İlişkilerde ben – sen dengesini yakalamak önemli olacak ve biraz gergin etkilere de açık olacaksınız. Kendinizden ödün vermeden ilişki ilerletmek zor olacağından bu dolunayda kendinizle ve kurallarınızla ilgili bazı ödünler vermeniz gerekebilir sevdiklerinizi mutlu etmek için. Evlilik veya uzun vadeli ilişkilerde biraz gergin durumlara ve gelişmelere açık olacak. Hayatınızda ikili ilişkiler alanında bazı yüzleşmeler yaşamak ve yeni başlangıçlar yaşamak bu tutulma ve takip eden dönemde söz konusu. Bekar Oğlakların evlilik potansiyelleri çok yüksek bir yıl, Temmuz ayı karar anı gibi olabilecek.

Kova & Yükselen Kova: İş hayatınız, çalışma arkadaşlarınız ve üzerinde çalıştığınız projelerle ilgili haberler bu tutulma ile birlikte size gelecek. Üzerinde bir süredir çalıştığınız bir proje sonlanabilir yine iş alanında bazı beklenmedik haberler alabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız ile ilgili ya da iş yaptığınız ekiplerle ilgili değişimlerde gündemde olacak. Sağlığınız ile ilgili konularda bu tutulmanın gündeminde olacak bazı rutin kontroller yaptırmanız iyi olacaktır.

Balık & Yükselen Balık: Aşk konularında haberler bu tutulmanın gündeminde olacak. Eğer ilişkiniz varsa durumu ile ilgili bazı gelişmeler bu yeni ay sırasında yaşanabilir ya da karşıdaki kişinin duygularını öğrenebilirsiniz. Biraz gergin etkilere de açık olacağımızdan aşk konularında biraz daha sabırlı olun ve tartışmalardan kaçının bu süreçte. Bir bebek haberi de bu tutulmanın haberleri arasında yer alabilir bu sizinle ilgili olabileceği gibi çok sevdiğiniz bir kişiden alacağınız bir haberde olabilir. Yine çocuklarınız ile ilgili yaptığınız girişimler ve uğraşlarında sonuçlarını alabilirsiniz bu dönemde…