Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Çarşamba

8

Haziran 2016

0

YORUMLAR

HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARI – Terazi

Yazar , Kategori Aylık Burç Yorumları

indir

TERAZİ ve YÜKSELEN TERAZİ

 Sevgili Teraziler geçen ay Yay burcunda gerçekleşen dolunay sizin anlaşmalar, sözleşmeler, yakın seyahatler ve akrabaları anlatan evinizde gerçekleşti. Biraz gergin bir dolunay yaşadığımız için duygular çıkış yapmış olabilir ve bazı gergin durumlar oluşmuş olabilir. Eğer bir sözleşme imzalamak istiyordunuz ve bazı sıkıntılar çıktı ise bu ay bu dolunayın bir tekrarı olacak ve bu konularla ilgili çözümlemeler getirebilecek. Yine kardeşleriniz veya yakın akrabalarınız ile de gergin durumlar oluşmuş olabilir.

5 Haziranda İkizler burcunda gerçekleşecek yeni Ay sizin yurtdışı, yabancılar, yabancılar ile yapılan işler, yüksek eğitim ve inançlar konularını anlatan alanınızı etkileyecek. Bu konularda yeni başlangıçlar, yeni bakış açıları ya da yeni bilgilerin size ulaşması mümkün olabilir. Yeni Ay’lar meseleler eski de olsa yeni bakış açıları getirir ve bizim yepyeni başlangıçlar yapmamıza fırsat sağlar. Bu yeni Ay döneminde fikrinizde inat ettiğiniz konulardan vazgeçip, farklı bakış açılarına da değer vermeniz gerektiğini anlayabilirsiniz. Yine işinizin yurtdışı ile alakalı konuları gündeminize gelebilir. Yurtdışına seyahat veya yurtdışında eğitim, yüksek eğitim konuları gündeme gelebilir.

9 Haziranda biraz gergin etkiler var, iş – para konularında biraz gerilebilirsiniz ve bir kişi ile bu konularla ilgili ters düşebilirsiniz. Özellikle otorite figürü olan kişilerle bu konularda ters düşmemeye dikkat edin… Ağzınızdan çıkan laflara sonradan çok pişman olabilirsiniz…

12 Haziranda ise bazı sürprizli durumlar söz konusu olabilir. Özellikle parasal konularda beklemediğiniz bir yerden destek gelebilir, bu konularla ilgili tartıştığınız kişi ile durumları düzeltmek için araya birisi girebilir ve bugün ve takip eden 2-3 günde güzel haberler alabilirsiniz.

13 Haziranda Merkür’ün İkizler burcuna geçişi ile iletişimde müthiş bir hızlanma olacak fakat gelen her bilgiye de teyid etmeden inanmamak lazım. Yurtdışı, yabancılar ve ortak yapılan işlerle ilgili gelen bilgilere ve yaşanan gelişmelere takip eden 1 aylık süreçte dikkat!

17 Haziranda Venüs Yengeç burcuna geçiş yapacak ve biz ilişkilerimize daha duygusal yaklaşacağız fakat bu geçiş sizin haritanızda kariyer evinizi etkileyecek ve kariyerinizde, yapmak istediğiniz işlerde size güzel destekler verecek. Birebir yaptığınız bazı görüşmelerden ya da ortağınız gibi kişilerden güzel sürprizli haberler alabilirsiniz bu dönemde…

20 Haziranda Yay burcunda ikinci bir dolunay gerçekleşecek geçen ay sözleşmeler, anlaşmalar, yakın akrabalarınız ve kardeşleriniz ile iletişim ve kısa seyahatler konularında neler yaşadıysanız bu ay da bu konularla ilgili yeni bilgiler gelmesi, gelişmeler yaşanması gündemde olacak.

21 Haziranda Güneş de Yengeç burcuna geçiyor ve sizin kariyer alanınızı destekliyor olacak. Hayatınızda hangi konu ile ilgili tepe noktası yapmak istiyorsanız bunun için güzel bir dönem. Bu konu kariyeriniz olabilir, bir dernekle ilgili konu olabilir, yaptığınız işle toplum önünde olmanız olabilir ya da basında yer almanız dahi olabilir. Öğrenciler için ise bu yine okulları ile ilgili bir başarı ve bunun anons edilmesi olabilir.

23 Hazirandan ayın sonuna kadar güzel etkiler var, yaşayacağınız gelişmeler ve atacağınız adımlar güzel sonuçlanabilir. Sadece Mars’ın ay sonuna kadar geri harekette olduğunu unutmayın.

30 Haziranda Merkür’ün de Yengeç burcuna geçmesi ile kariyeriniz ile ilgili konularda iletişim hızlanacak. Temmuz ayına girişte hızlı ve güzel gelişmeler söz konusu olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir