Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Pazartesi

26

Eylül 2016

0

YORUMLAR

Bu hafta bizi neler bekliyor?

Yazar , Kategori Astroloji, Aylık Burç Yorumları

Hareketleniyoruz…

Merkür sonunda düz hareketine döndü ve eski hızına kavuşmaya başladı bu da yapmak istediğimiz işlerde, girişimlerde artık daha rahat hareket edebileceğimizi gösteriyor. Anlaşmalar, sözleşmeler, girişimler, iş konularında yaşanacak gelişmeler ve konuşmayı bir türlü beceremediğimiz kişilerle konuşmalar bu hafta yapılabilir. Kapanan Ay döneminde olduğumuzdan yeni girişimler için önümüzdeki haftayı beklemenizi tavsiye ederim.

Pazartesi günü Pazar akşamından itibaren etkisi gelen Güneş ve Jüpiter kavuşumu var, bu da gönlümüzden geçen dileklerimiz, yapmak ve gerçekleştirmek istediklerimiz ile alakalı olarak niyet ve girişim yapmamız gerektiğini ve bu niyetlerin ve planlamaların bize bolluk, bereket ve şans ile geri geleceğini gösteriyor. Pazartesi gününün enerjisini iyi kullanın özellikle önemli konularda konuşmanız gereken kişiler varsa bugünü değerlendirin.

İlişkiler anlamında aşk ve sevgi konularını anlatan Venüs’ün Akrep burcuna geçmiş olması ile birlikte daha derin, daha tutkulu ya hep ya hiç tavrında bir zaman dilimine girdik. Kıskançlık ve benzeri derin duygulara girmek ve ilişkimizde tutku, derin bir bağ olmadığını anlarsak bırakmak bile söz konusu olabilir.

Salı günü Mars Oğlak burcuna geçecek ve girişimlerimizle ilgili uçup, kaçan, hırsla coşan tavrımızdan eser kalmayacak. Daha temkinli, planlı ve dikkatli adımlar atıyor olacağız tabii bir o kadarda sabrımız ve dayanıklılığımız artacak. Yılmadan çalışıp, deneyip kararlı bir şekilde ilerleyebiliriz.

1 Ekimde Terazi burcunda son derece şanslı etkiler içeren bir yeni Ay gerçekleşecek. Bu yeni Ay zamanını hayatınızda başlatmak istediğimiz şeyler için niyet, girişim ve planlamalar yapmak için kullanın. Yeni Ay zamanı yeni ilişkilere başlamak, ilişkiler anlamında şifalanmak ve dengeyi bulmak için son derece iyi olacak. Güzel gelişmelerin olduğu bir hafta dilerim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir