Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Pazar

29

Aralık 2019

0

YORUMLAR

Bu hafta neler var?

Yazar , Kategori Astroloji

christmas present under tree

Merhaba! Yeni gelen hafta bize yine hareketli gelecek. Yeni yıla gireceğiz bu hafta ve Oğlak burcundaki Güneş tutulması – yeni ayın etkisindeyiz. Hepimiz için hayatımızda bir hareketlenme ve yeni umutlar söz konusu, şimdi bakalım bu hafta genelinde neler var?

Haftaya Kova burcu etkisinde başlıyoruz, pazartesi günü birşeyleri halletmek, hem sosyallik hem de iletişim ön planda olacak. Hayatımıza daha yenilenmiş düşüncelerle bakmak için bugünü kullanabiliriz. Salı, ve çarşamba günlerinde Balık burcu etkisi ile daha duygusal ve hassas olacağız. İyi tarafı ise hayal gücümüzün yüksek olması, insan hayal etmediği birşeye sahip olmazmış o yüzden hayal edinv e hayallerinizi yüksek tutun bu günlerde ki Salı akşamında yeni yıla da bu etkilerle giriyoruz. Umuyorum hem dünya, hem ülkemiz hem de insanlık için güzellikler getirir yeni yıl! Perşembe ve cuma gününde ise Koç burcu etkisi ile harketleniyoruz ve hızımız artıyor. Yani yıl başlangıcı güzel etkilerle geliyor, hemen perşembe gününde ise Merkür ve Jüpiter gökyüzünde kavuşacak iyi düşüncelerinizin sonucu hemen alabileceğiniz, güzel ve önemli haberlerin gündemde olacağı bir gündeyiz. Cuma gününde Mars’ın Akrep burcunun son derecesinde ilerlemesi ise dikkat etmemiz gereken bir günü anlatıyor kazalara ve sakarlıklara açık olacağız ki cumartesi günü Mars Yay burcuna geçecek ve hepimizin de hızı artacak. Cumartesi ve pazar gününde de beklenmedik bazı gelişmeler, sürprizli durumlar ve etkiler gündemde olacak. Güzel bir hafta olmasını dilerim, eğer Ocak ayı burç yorumlarını dinlemedi iseniz youtube kanalıma aşağıdaki videodan ulaşıp hem yıl genelini hem de burcunuzu ve yükseleninizi dinleyebilirsiniz. Sevgiyle kalın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir