Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Çarşamba

13

Mart 2019

0

YORUMLAR

Günün Enerjisi!

Yazar , Kategori Astroloji

Günaydın! Güne #Ay #İkizler burcunda başlıyoruz, gün genelinde iletişim ön planda olacak fakat iletişememek daha yüksek ihtimal olacak. Günün yönetici gezegeni Merkür olacağından ve geri harekette olduğundan, yanlış anlaşmak, gecikmeler yaşamak, konuşmak ama kendini bir türlü ifade edememek, teknik aksaklıklar olması, yanlış otobüse binmek gibi durumlar oluşabilir. Gün genelinde iletişim ön planda olacak, arkadaşlarla sohbetler, iş alanında yapılacak birebir görüşmeler, sınav ve mülakat durumları söz konusu olabilir. Bugün iletişimimize dikkat etmek eğer imza attığımız kağıtlar varsa iyi okumak önemli olacak. Yine eski işler, arkadaşlar ve sevgililerden haberlerde gündemde olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir