Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Cumartesi

13

Nisan 2019

0

YORUMLAR

Günün Enerjisi!

Yazar , Kategori Astroloji

Günaydın! Harika ve enerjisi yüksek bir haftasonuna başlıyoruz! Cumartesi gününe sabah saatlerinde yengeç burcunda ilerleyen ay ile sakin bir başlangıç yapacağız ama öğlene doğru Ayın Aslan burcuna geçmesi ile birlikte enerjimiz yükselecek ve kendimizi daha iyi hissedeceğiz. Ateş enerjisi hareket halinde olmayı getirir ki bugünde bu etkiler devrede olacak. Saç bakımı, makyaj, alışveriş için iyi etkiler var, bugün alınacak veya yapılacak şeyler daha gösterişli olacaktır. Gün genelinde kendinizi ifade etmek (yani bol bol konuşmak) kendinizi göstereceğiniz etkinlik ve aktivitelere katılmak söz konusu olacaktır. Yine eğlenceli aktivitelere de vakit ayırabilirsiniz. Güzel bir gün ve haftasonu olsun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir