Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Salı

21

Mayıs 2019

2

YORUMLAR

Güneş İkizler Burcunda!

Yazar , Kategori Astroloji

İKİZLER BURCU: 21 Mayıs – 20 Haziran

Hava Elementi – Gezegeni Merkür

Dışa dönük, konuşkan, bilgiyi seven, mantıklı, entelektüel, çok yönlü ve neşeli bir burçtur. Bazen fazla değişken olabilir, çok yönlülük dolayısı ile konsantre olmakta sıkıntı çekebilir ve tutarsız davranabilir. Konuşmayı sever İkizler, çünkü farklı insanlarla konuştukça farklı şeyler öğrenir ve öğrendiği bilgiyi paylaşmayı da sever. Monotonluğu sevmez o yüzden bir ortamda fazla kaldıysa hele de o ortam ona bir şey öğretmiyorsa oradan uzaklaşır. Her ortama kolaylıkla uyum sağlar, neşeli ve konuşkan özelliği dolayısı ile çabuk kaynaşır ve birileri ile tanışabilir. Bir ilişkide onun için konuşmak, bilgi ve bilgiyi paylaşmak önemlidir. Karşısındaki kişinin entelektüel zekâsı ile ilgilenir tabii sosyalliği ile de. İlişkilerden çabuk sıkılabilir ve bir ilişkiyi bitirdiğinde hemen bir diğerine geçebilir. Çift kısmetlidir, o yüzden hayatında her şey çifter çifter gelebilir. İlişkilerde biraz yüzeysel kalabilir, düşünceleri dışında duygularını da ifade etmeyi öğrenmelidir.

2 Yorumlar

  1. Avatar Alev Erözmen
    • Güliz Kına Güliz Kına

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir