Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Çarşamba

20

Kasım 2019

0

YORUMLAR

Jüpiter #Oğlak geçişinin Yengeç burcuna etkileri!

Yazar , Kategori Astroloji

Jüpiter 2 Aralıkta #Oğlak burcuna geçiyor, Yengeç burcuna etkisi nasıl olacak?

Şans, bolluk – bereket, genişleme, açılma ve yeni bakış açıları edinmeyi anlatan ve astrolojide en büyük iyicil olarak bilinen Jüpiter, 2 Aralıkta Yay burcundaki seyahatine son vererek #Oğlak burcuna geçiş yapacak. Tabiiki Yay burcunu yönettiğinden bu alanda çok rahattı ve birçok kişinin hayatına 2019 yılında güzellikler kattı ve Oğlak burcundaki hareketi aynı rahatlıkta olmayacak ama Jüpiter’in burada önemli bir görevi var, önden giden Satürn’ün yakıp, yıktığı şeyleri toparlayacak, eski bakış açıları yıkılırken yerine yenilerini koyacak ve bu zorlu etkiye destek atacak. Jüpiter’in bu etkisi ve tüm bu hareketler bu burcun haritanızda hangi alanda olduğuna, aldığı açılara ve burada gezegen olup olmadığına bağlıdır ama biz yine de genel etkiye bakalım… (haritanız özelinde yorum için bana ulaşabilirsiniz)

Yengeç burçları için Oğlak burcunun bulunduğu alan, tam karşıt alan olduğundan odak hep başkalarında ve yaşadıkları herşey de ikili ilişkiler ile alakalı. Hem iş, hem de özel ilişkiler alanında zorlu bir süreç, bakış açısı değişkliği ve bir mücadele 2019 yılında söz konusu oldu. Şimdi ise yıkılan, değişen, değişmek zorunda kalınan veya zorlanılan alana Jüpiter desteği geliyor. Bu destek çalıştığınız yerdeki insanların değişimi ile olabilir, sizi daha destekleyen insanlarla çalışmak veya birebir iş yaptığınız birinin size iyi gelmesi de. Tabiiki konunun bir diğer tarafında özel ikili ilişkiler de var, eğer evliliğinizde veya ilişkilerinizde zorlandı iseniz Jüpiter’in bu alana geçişi size destek getirecektir. Ama dikkat edilmesi gereken Jüpiter’in kopartıcı etkisi, yani bir şeyleri bitirmeye çok açık olacak sebebi ise Jüpiter’in sizin için iyi olmayan şeylere dayanamaması. Özgürlüğe kavuşmakta bazen bir insanın hayatında olabilecek en güzel şey olacaktır, her ne kadar Yengeçler alıştıkları şeylere tutunma eğiliminde olsalarda. Değişim 2020 yılında da ilişkiler konularında olacak, biten ilişkiler ve yerine başlayan daha iyi ilişkiler bu yılda söz konusu, o zaman mantramız bundan daha iyi nasıl olur olsun. Güzel bir yıl olmasını dilerim. 2020 yılı Yengeç burcu yorumunu okumadı iseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir