Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Salı

18

Şubat 2020

0

YORUMLAR

Balık burcu zamanı!

Yazar , Kategori Astroloji

BALIK BURCU: 19 Şubat – 20 Mart

Su Elementi – Gezegeni Jüpiter

Balık burcu zodyağın son burcudur ve oldukça duygusaldır. Hayatı akışında yaşamayı seven, hisleri kuvvetli ve evrenle özel iletişimi olan bir burçtur. Fedakardır, hassastır, hayal gücü geniştir, mistik yetenekleri vardır, kendisini fazlaca başkalarına adayabilir. Şefkat, empati, merhamet ve sezgiler Balık burcunun en önemli özelliklerindendir.

Bazen şartlara göre çabuk yön değiştirebilir Balıklar, kırılgan ve alıngandırlar. Bazen yalnız kalmayı severler, tembelliğe yatkındırlar ve karamsar olabilirler. Eğer duygularını incitirseniz Balıklar size küsecektir ve siz onların küstüğünü anlamayabilirsiniz ve böyle bir durumda iletişimi tamamen kesebilirler. Ego’dan uzak olabilirler ve bütünün iyiliği ile ilgilenirler. Şifacı yetenekleri vardır.

İlişkilerde çok fedakar ve anlayışlıdır. Duygularını anlayacak, paylaşacak, hassas kişilere ihtiyaç duyarlar… Fazla kırılgan olmaları ilişkilerde işleri zorlaştırabilir, eğer bir Balık burcu ile birlikteyseniz sözlerinize dikkat etmeniz önemli olacaktır. İlişkilerde çok fedakar ve vericidir ama bu bazen suiistimal edilen bir özellik olabilir. Duygusal tepkiler vermeye açık bir burçtur yaptıklarınıza karşı sessiz kalabilir ama bir süre sonra patlayabilir… Merhametli bir burçtur fakat bazen hiç merhamet etmediği kişiler ve durumlar olacaktır. Evrene ve akışa açıktırlar fakat fazla hayalci olmakta zorlu yanlarından birisidir… Balık burcu zamanları hayatımızda biraz daha içe çekilme, kendi yaralarımızı sarma ve akışta kalma zamanlarıdır.

*Her burçta olduğu gibi Balık burçları da Balık burcu süresince doğum günlerine özel %10 indirimle danışmanlık alabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir