Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Çarşamba

20

Mayıs 2020

0

YORUMLAR

Güneş İkizler Burcunda!

Yazar , Kategori Astroloji

Gökyüzünde İkizler burcu zamanı başlıyor, Güneş bugün İkizler burcuna geçti, hepimizin hayatında iletişimin ön planda olduğu ve hareket haline geçeceğimiz bir dönem başlıyor. İkizler burcu zihinle, iletişimle, öğrenme ve öğrendiklerimizi paylaşma ile alakalıdır. Ne güzel ki gökyüzünde birçok gezegen geri gitmesine rağmen İkizler burcu yöneticisi Merkür henüz düz harekette! Bu da düşünce gücümüzün kuvvetli olacağını, planlar, konuşmalar ve hareket haline geçeceğimiz bir dönemin başlayacağını gösteriyor. Öncelikle İkizler burçlarının doğum günlerini kutlarım bakalım ikizler burcunun özellikleri nelermiş?

İKİZLER BURCU: 21 Mayıs – 20 Haziran

Hava Elementi – Gezegeni Merkür

Dışa dönük, konuşkan, bilgiyi seven, mantıklı, entelektüel, çok yönlü ve neşeli bir burçtur. Bazen fazla değişken olabilir, çok yönlülük dolayısı ile konsantre olmakta sıkıntı çekebilir ve tutarsız davranabilir. Konuşmayı sever İkizler, çünkü farklı insanlarla konuştukça farklı şeyler öğrenir ve öğrendiği bilgiyi paylaşmayı da sever. Monotonluğu sevmez o yüzden bir ortamda fazla kaldıysa hele de o ortam ona bir şey öğretmiyorsa oradan uzaklaşır. Her ortama kolaylıkla uyum sağlar, neşeli ve konuşkan özelliği dolayısı ile çabuk kaynaşır ve birileri ile tanışabilir. Bir ilişkide onun için konuşmak, bilgi ve bilgiyi paylaşmak önemlidir. Karşısındaki kişinin entelektüel zekâsı ile ilgilenir tabii sosyalliği ile de. İlişkilerden çabuk sıkılabilir ve bir ilişkiyi bitirdiğinde hemen bir diğerine geçebilir. Çift kısmetlidir, o yüzden hayatında her şey çifter çifter gelebilir. İlişkilerde biraz yüzeysel kalabilir, düşünceleri dışında duygularını da ifade etmeyi öğrenmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir