Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Cuma

9

Haziran 2017

0

YORUMLAR

Yay burcunda dolunay!

Yazar , Kategori Astroloji

Gerçeklerin ortaya çıkmak gibi bir huyu vardır!

İkizler burcunda bir yeni Ay ile başladı bu dönem ve bilgiyi almaya, paylaşmaya, yeni şeyler öğrenmeye ve yeni kişilerle iletişime geçmeye başladık. Bazı adımlar atıldı, girişimler yapıldı, şimdi sonuçlarını görme zamanı.

Yay burcu iyimserlik ile alakalıdır, hayata pozitif bakış açısı ile ama bazen hayatın gerçeklerinden kaçma, gözlerini kapayıp gerçekleri görmek konusunda direnme huyu da vardır. Hepimizin böyle alanları var, kimimiz mutlu olmadığımız ilişkilerde kalıp, mış gibi yaparız çünkü hayata tek olarak devam etmeye gücümüz yoktur ya da kendimize inancımız yoktur. Kimimiz mutsuz olduğumuz işlerde kalırız ve idare ediyoruz deriz çünkü başka türlüsünü bilmeyiz.

Yay burcu yöneticisi Jüpiter gibi inançlarla alakalıdır, neye inanıyoruz, hayatımıza neleri çekiyoruz, bizden farklı inanca sahip olanlara ya da düşünenlere nasıl davranıyoruz? İnsanları yargılamadan yaşayabiliyor muyuz? Genel anlamda seyahatlerle, farklı kültürleri öğrenmekle de alakalıdır. Şimdi bu konularda önceden yaptığımız işlerin, söylemlerimizin sonuçlarını görme vakti!

Sıkıntılı olan durum ise dolunay derecesine Satürn gezegeninin yakın olması, yani karmanın lordu iş başında! Kimin hakkını yediyseniz, hangi konularda hata yaptıysanız ve bile bile düzeltmek için birşey yapmadıysanız bunlarla ilgili sonuçları da göreceğimiz bir zaman olacak. Biraz içinde engellenme, beklediğimiz sonuçları alamama da içeriyor.

Yine finansal konularda da mantıklı yatırımlar, girişimler yapmak ayağını yorganına göre uzatmak ile de alakalı olacak bu dolunay. Yani Yay burcunun iyimserliğini biraz gerçekçiliğe döndürecek. Uzun vadeli işler yapmak ve adımlar atmak yerinde olacaktır bu dönemde. Bu günlerde önünüze gelen konulara bir bakın bakalım hayat sizi hangi konularda uyarıyor. Eskiden kalmış borçlar, konular açılabilir ve geçmişte kaldığımız bazı konular gelip bizi bulabilir ne de olsa Satürn geri harekette.

Dolunay dönemleri vücutlarımızı arındırabileceğimiz dönemlerdir. Dolunayda vücudumuz su tutmaya meyilli olur ve şişlikler hissederiz, özellikle ayaklarımızda problemler olabilir. O yüzden bu dönemde tuzlu yemekten uzak durmak, yağlı yiyecekler yerine daha çok sebze ve meyve tüketmek mantıklı olacaktır. Düşünce bazında da sizi hayatta engelleyen, isteklerinizden alıkoyan ve ilerlemenizi kısıtlayan herşeyin farkında varmak ve değiştirmeye niyet etmek için iyidir. Herkese kolay gelsin, hayrınıza olan gelişmeler yaşansın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir