Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Çarşamba

1

Ağustos 2018

1

YORUMLAR

Ağustos Ayında Neler Var?

Yazar , Kategori Astroloji, Aylık Burç Yorumları

Ağustos ayı geldi, en sıcak zamanlara başlıyoruz ve hareketli bir aya giriyoruz. Tutulmalar bu yaza damgasını vuruyor ve bu ay bir tutulma daha yaşayacağız. Biliyorsunuz tutulmalar hayatlarımızda ani gelişim ve değişimleri tetikliyor. Bir önceki tutulma Kova burcunda idi ve bu tutulmanın etkisi önümüzdeki 6 ay daha devam ediyor olacakken 11 Ağustosta Aslan burcunda bu serinin son tutulmasını yaşıyor olacağız.

Bu tutulma Güneş tutulması olduğundan aslında yeni başlangıçları anlatıyor olacak ama bu kadar gezegen geri giderken bunu yapmak çokta kolay olmayacak. Aslan – Kova aksındaki tutulmalar 2016 yazından itibaren oluyor, son 2 yıldır yaşadığımız değişimlerin artık son noktalarını koyma zamanı. Konu her ne idi ise bu değişimleri gönüllü olarak yapmak önemli eğer biz gönüllü olmazsak hayat bize bu değişimleri zorl yaptıracak. Hayat değişim ve dönüşümden ibaret geri dönüp baktığımızda hiçbirimiz aynı yerde değiliz, bu değişimi bilinçli yapmak ve hayatımızın kontrolünü ele alarak mutlu olmak önemli.

Bu ay Merkür retrosu devam ediyor olacak, 19 Ağustosa kadar yazışmalara, imzalayacağınız sözleşmelere dikkat etmek gerek, aynı zamanda eski konuların gündeme gelmesi ve çözüm istemesi söz konusu olabilir. Bir diğer geri giden gezegen Mars, kader düğümleri ile hareket eden Mars bizi eski konularla hesaplaşmalar yapmayı öneriyor. Önceden gelen karmayı temizlemek, haksızlık yaptığımız konuları düzeltmek ve ileri gitmek yerine geçmişe bakmayı tavsiye ediyor bize. Satürn de geri giden gezegenlerimizden ve uzunca bir süredir geri harekette kendisi Karmanın Lordu olarak, yapılanların notunu tutumakla meşgul. Burada önemli olan niyettir, niyetiniz iyi mi? Kimlere kötülük yaptınız yada birilerinin hakkını yediniz mi sorular arasında. Bu geri hareket bu ay düze geçmeyecek Eylül ayını bekleyecek.

26 Ağustosta Balık burcunda yaşayacağımız dolunay ile ayı kapatıyor olacağız, ay sonunda ne hayal ettik, ne oldu göreceğiz ve mantık ile duygularımızı dengelemek önemli olacak. Güzel gelişmelerin olduğu bir ay olmasını dilerim…

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir