Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Perşembe

2

Ağustos 2018

0

YORUMLAR

Günün Enerjisi!

Yazar , Kategori Astroloji

Günaydın! Güne #Ay #Koç burcunda başlıyoruz, gün geneli hareketli, aktif ve dinamik geçecek. Ayın Güneş ile uyumlu açısı işlerimizde iyi sonuçlar almak için bizi destekliyor olacak, kendimizi ifade etmek, duygular ile mantığı dengelemek için iyi bir gündeyiz. Gökyüzünde aktif olan Mars – Uranüs karesi ise bizi sürprizli gelişmelere açık yapıyor. Biraz zorlu etkiler, kopuşlar ve kapanışlar yaşayabileceğimiz bir dönemdeyiz. Günlük etkiler her ne kadar iyi olsa da yaşadığımız dolunay/ tutulma çok kuvvetliydi ve büyük bir bitirici ve değiştirici güç getirdi hepimizin hayatına. O yüzden bugünlerde yaşanacak tamamlanmalar ve bitişler kader planımızda olması gerekendir. Bugün de kendimizi yüksek tempoya kaptırıp gidebiliriz, sportif aktiviteler ve yürüyüşler iyi gelebilir.

tutulmanın etkilerini hatırlamak için yazıma buradan ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir