Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Pazartesi

5

Kasım 2018

2

YORUMLAR

Kasım Ayı Burç Yorumları! Kova

Yazar , Kategori Astroloji, Aylık Burç Yorumları

Kasım ayından merhaba! Kova burcunu bakalım bu ay neler bekliyor?

Kova burçları için Kasım ayında kariyer ve evlilik konuları aktif olacak. Bu konular  22 Kasıma kadar Akrep burcunda ilerleyecek güneş ile birlikte yoğun olarak gündemde olacak.  7 Kasımda Akrep burcunda yaşanacak yeni Ay, bu konularla ilgili yeni başlangıçlar yapmanız için güzel enerjiler getirecek. Venüs gerilemesini ay başı itibari ile Terazi burcunda devam ettirecek bu durum yurtdışı, seyahatler, hukusal konular ve yayıncılık alanında etkin olacak. Özellikle  Ağustos sonunda ve Eylül başında aktif olan bazı  konular tekrar gündeme gelebilir. 16 Kasımda Venüs’ün geri hareketini sonlandırması artık eski meselelerin üzerinden geçme faslını tamamlıyor olacak, düze geçmesi ile birlikte özellikle bu konularda  bir yeniden yapılandırma, kararlar alma ve ilerleme dönemi başlayacak.

Bizi 1 yıl boyunca etkileyecek en önemli olaylardan birisi de Jüpiter’in  Yay burcuna geçmesi olacak bu geçiş 8 Kasımda gerçekleşecek. Jüpiterin bu geçişi sizin haritanızın çok önemli bir alanı olan, umutlar, hayaller ve sosyal çevreden alınan destekler alanında etkin olacak.  Bu dönemde hayat boyu hayal ettiğiniz ve olmasını istediğiniz birçok şey önünüze gelebilir, etrafınızda olan şansları farketmeniz bu dönemde önemli olacak. Yine sosyal çevrenizin genişleyeceği, belki yabancı kişilerinde bu çevreye dahil olacağı, genişleyeceği bir dönem olacak ve çevrenizden güzel destekler alabileceksiniz. 22 Kasımda Güneşin de Yay burcuna geçişi bu etkiyi iyice destekliyor olacak, yılın konseptini anlatan haberler ve gelişmeler bu 1 aylık süreçte yaşanabilir.

Bir süredir geri hareket etmekte olan ve genel anlamı ile ilişkiler ve para konularını anlatan  Venüs 16 Kasımda düz hareketine geçecek bu iyi haber fakat aynı günde Merkür geri hareketine başlayacak. Merkür sizin ortak para, finans ve şk konularınızı anlatan alanı yönettiğinden bu alanlarda dikkatli ilerlemek, önemli kararlarınızı düşünerek ve danışarak vermek uygun olacaktır. Merkür gerilemesi genel anlamı ile eskiye dönüş, eski arkadaşlarla buluşma, teknoloji alanında proablemleri anlattığından, iletişimin her halinde dikkatli olmak gerek.

Ay kapanışında 23 Kasımda  İkizler burcunda bir dolunay gerçekleşecek, bu dolunayın yöneticisi geri harekette olacağından eski konular, konuşmalar, iletişimle ilgili konular, önceden yaşanmış şeyler, kapanmamış konular, yapılmış girişimler ve görüşmeler tekrar gündeminize gelecek. Dolunay sizin aşk, üzerinde çalışılan yaratıcı projeler ve çocuklarla ilgili konuları anlattığından bu konularda bazı eski konular, gecikmeler ve aksaklıklar meydana gelebilir.  Güzel bir ay olmasını dilerim sevgili Kovalar, sevgiyle kalın…

2 Yorumlar

  1. Sevda
    • Güliz Kına Güliz Kına

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir