Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Salı

6

Kasım 2018

0

YORUMLAR

Günün Enerjisi!

Yazar , Kategori Astroloji

Günaydın! Güne #Ay #Terazi burcunda ve Ayın Venüs ile kavuşumunun etkisinde başlıyoruz, ne kadar güzel bir gün. İlişkiler yine gündemimizde, ne beklediğimiz, ne istediğimiz ve neyi istemediğimizi tanımlamak için güzel bir gün. Eskiden kalan, gelen konular ve kişiler gündemimizde olacak. Eski ve eskimiş ilişkiler yine gündemin ana konusu, hatta yapmakta ısrar ettiğimiz hatalarda… Beklenti ilişkiler açısından son derece önemlidir, ne bekliyorsunuz net bir tarifiniz var mı? Nelere ne için tahammül ediyorsunuz? Gün geneli sevgiyi hissetmek ve yaymak için güzel etkiler içerecek. Öğleden sonra 15:00 civarı Ayın #Akrep burcuna geçmesi ve Uranüs ile yapacak olduğu karşıtlık çarpıcı gelişmeleri, ani olayları, değişimleri, sürprizli durumları anlatacak. Yine beklenmeidk krizli durumlar oluşabilir ve kriz yönetimi yapmamız gerekebilir. Yine ani tansiyon dengesizlikleri de söz konusu olabilir. Bilmediğiniz bir bilgi, ani bir bitiş sizi alıp hayatın derinliklerine çekebilir. Hayatın daha gizemli, mistik tarafı ve dönüşüm temaları gündemde olacak. Güzel bir gün geçirmenizi dilerim.

Okumayanlar için Aylık burç yorumları linkleri:

Koç için buraya tıklayınız

Boğa için buraya tıklayınız 

İkizler için buraya tıklayınız

Yengeç burcu yorumu için tıklayınız

Aslan Burcu Yorumu için tıklayınız

Başak burcu yorumu için tıklayınız

Terazi burcu yorumu için tıklayınız

Akrep Burcu Yorumu için tıklayınız

Yay burcu için tıklayınız

Oğlak burcu için tıklayınız

Kova burcu için tıklayınız

Haftanın genel değerlendirmesi için tıklayınız

Jüpiter’in Yay burcuna geçişi yazısını okumak için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir