Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Salı

23

Nisan 2019

0

YORUMLAR

Günün Enerjisi!

Yazar , Kategori Astroloji

Bugün 23 Nisan neşe doluyor insan! Günaydın! Ne kadar harika bir gün! Dünyada hiçbir ülke çocuklarında olmayan güzel bir kutlamaya sahibiz, çocuk bayramı ki bunu da dünyadan tüm çocukları burada ağırlayarak kutluyoruz. Bugün Ay Yay burcunda tam da neşenin, çocukluğun, sevincin ve umudun burcunda hem de Yay burcunda ilerleyen Jüpiter ile kavuşuyor, yani bugün iyi düşünceler, geçmişimiz, çocukluğumuz ve çocukluk anılarımız gündemde olacak. Gözyüzünde enteresan konumlamalar var bugün, daha önce de yazdığım Güneş – Uranüs kavuşumunun (uyanma, önemli bilgilerin yolunuza gelmesi) etkisi bugün en yüksek dozunda devam ediyor, bu etkiyi hayatınızda çözmek istediğiniz olayları, çözmek, elinizdeki konulara farklı bir bakış açısından bakıp içinde bulunduğunuz girdaptan çıkmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca Koç burcundaki Venüs yaralı şifacı Kiron ile kavuşuyor bu da aslında hem ilişkilerde, hem de çocukluğumuzda yaralı olduğumuz alanlara bakıp, şifalandırabilecek bir günde olduğumuzu gösteriyor. Yani acı çocukluk anılarınıza dönüp bakıp belki yine de güzeldi diyecek bir taraf bulabilir ve şifalanmasına niyet edebilirsiniz. Bugünün en güzel yanı elimizde olan değerlerin farkına varmak olsun, çocuk neşesini ve yaşam umudunu hissetmek olsun. Çocuklar en saf enerji ile harket ederler hayatta küçük şeylerle mutlu olurlar, hatta 2 çakıl taşınla oyun oynamayı ve ondan da çok mutlu olmayı bilirler, bence hayatta çok şeye sahip olan değil elindeki en ufak şeylerden bile mutlu olabilen mutluluğun sırrını çözmüştür. Bugüne gelirsek sanki günün anlam ve önemini anlamış gibi günün içinde de harika etkiler var, sizde çocukluğunuzu hatırlayın ve bir o günlere gidin bakalım (lütfen mutlu anılara dönün, mutsuz anılara dönmek ancak enerjinizi düşürür) ve tabiiki bugünü bize hediye etmeyi düşünen, özgürlük ve demokrasiyi bize getiren ATA’mızı da sevgi, saygı, ve minnetle anıyoruz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramımız kutlu olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir