Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Salı

23

Nisan 2019

0

YORUMLAR

Sevgi Duası!

Yazar , Kategori Astroloji

Bu güzel günde, bizde kalplerimizi sevgiye odaklayalım, herkesin aynı anda okuduğu veya yaptığı niyetler/dualar çok daha büyük bir enerji alanı açar ve bu enerji etrafımıza (ailemize, mahallemize, bölgemize hatta şehrimize) yayılır.

Sevgili Allahım ve Meleklerim, bu dünyadaki en güçlü enerjinin sevgi olduğunu biliyorum Sevgi dağları bile yerinden oynatmaya, olmazları oldurmaya yeterli bir enerjidir. Herşeyden önce kendimi sevmeye niyet ediyorum, kendimi olduğum halimle, bütün kusurlarımla seviyorum fakat daha iyi bir insan olmak yönünde ilerlemeyi, sevgi, iyilik ve huzur enerjisinde olmayı seçiyorum. İyilik enerjisinin bana iyilikler olarak geri döndüğünü biliyorum bu yüzden de etrafımdaki insanlara, doğaya, hayvanlara daha odaklı olmayı ve onların da yaşam alanına saygı göstermeyi tercih ediyorum. Hayatı içindeki tüm bileşenleri ile seviyorum.

Hayatıma daha çok huzur, iyilik, sevgi ve hoşgörü gelmesine niyet ediyorum, bu niyetleri kalbimden tüm çevremdeki insanlara da gönderiyorum, çevrem ve ülkem mutlu ve huzurlu olursa bende daha mutlu ve huzurlu olurum. Bugün iç huzuruma odaklanmayı, kalbimi sevgiye açmayı seçiyorum. Yine bolluklu, bereketli kazançlar olmasına, paranın tahmin ettiğim etmediğim her alandan akmasına niyet ediyorum. Bolluk, bereket ve sevgi içinde olduğum için şükür ediyorum. Hakettiğim sevginin hayatıma girmesi içinde izin veriyorum, sevgi dolu bir insanla hayatı paylaşmaya niyet ediyorum bunun kolaylıkla olacağına inanıyorum. Sevgi enerjisini ihtiyacı olan herkese kalbimden gönderiyorum…Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir