Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Perşembe

19

Temmuz 2018

1

YORUMLAR

Melekler & Sayılar!

Yazar , Kategori Astroloji, Melekler

Angel in the sky angels 39586553 675 387

Melekler sayılar aracılığı ile ne mesaj veriyor? Sürekli tekrar eden sayılar mı görüyorsunuz?

İstek üzerine tekrar eden sayıların kombinleri ile birlikte tekrar yayınlıyorum, böylece 1212 veya 3344 gibi diğer tekrar eden sayılarında anlamını bilebilirsiniz.

Tekrar eden ve sürekli gördüğümüz sayılar aslında bize mesaj veriyor olabilir, mesela saatin 09:09 olması ya da bir yerde özellikle dikkatinizi çeken 11:11 bu sayıların ne anlama geldiğini takip ederseniz o dönemin mesajını da anlayabilirsiniz.

11– Düşüncelerine dikkat et ve sadece istediğin şeyleri düşün, istemediğin şeylere odaklanma . Evren şu anda düşüncelerine göre harekete geçecek ve sana güzel bir kapı açıldı. O yüzden negatif şeyler yerine pozitif şeyler düşündüğünden emin ol.

22 – Düşündüğün ve istediğin şeyler gerçekleşmeye çok yakın sakın pes etme. Pozitif kal, istediğin şeylere odaklan ve onları elde ettiğinde yaşayacağın duyguda kal. Eğer bu duyguda kalmakta sorun yaşıyorsan meleklerinden yardım iste.

33 – Yüksek ruhlar sana şu anda çok yakın, onlardan yardım ve bilgelik iste sana rehber olacaklardır. Seni seviyorlar ve destekliyorlar.

44 – Meleklerin etrafında ve sana yardım ediyorlar ve sana sevgilerini sunuyorlar, onları hisset ve yardımlarını kabul et.

55 – Eğer bu aralar hayatında bir değişim yapmak istiyorsan o değişimin vakti geldi. Bunu iyi ya da kötü olarak görme sadece akışta kal. Eğer yakın zamanlarda hayatında bir değişim için dua ettiysen bu değişim ona cevaptır. Olan olayların içindeki hayrı gör ve değişime izin ver.

66 – Düşüncelerini çok fazla maddi konulara odakladığın için dengen bozuluyor. Maddiyat ile maneviyat arasında denge kur. Yapmak istediğin ve sevdiğin şeylere odaklan ama ruhunu tatmin etmeyi de unutma. Çünkü gerçek mutluluk ancak bu ikisi arasında denge kurulduğunda gelecektir.

77 – Harika bir işaret! Meleklerin dileklerinin gerçekleştiğini müjdeliyorlar. İyi yolda gidiyorsun ve daha fazla iyi haber ve sürpriz kapıda.

88 – Hayatında faz değişimi yaşamak üzeresin. Birşeyler bitecek ama akabinde başlangıçlar da gelecek. Kariyerinde ya da ilişkinde bir sonlanma olabilşr ama bilki bu daha hayırlı bir kapının açılacağı anlamına geliyor. Girişim yap ve gitmek istediğin yola odaklan. Gerçekten hayatta ne yapmak istiyorsun?

99 – Bir dönemin sonu anlamına gelir daha çok enerjisel boyut içerir. Eğer enerji çalışmaları yapıyorsan belirli bir olgunluğa ulaştığın anlamına gelir. İlahi olanla temas, başkalarına yardım etme temaları hayatına girecek. Hazır mısın?

00 – Yeni bir döngü, yeni başlangıçlar ve Tanrıya yakın olmak demektir. Tanrının sevgisini içinde hisset, sevmeye ve sevgiyi paylaşmaya odaklan.

1’li kombinasyonlar

121 veya 112 – Düşüncelerimiz, yeşermek üzere olan tohumlar gibi yeşermeye başlıyorlar. İsteklerini n ve dileklerinin yakında sonuçlarını vermeye başladığını göreceksin. Her şey istediğin yönde ilerleyecek, inanmaya devam et!

133 veya 113– İlahi kuvvet size rehberlik yapıyor ve hayallerin gerçekleşmesi için bazı bilgiler gönderiyor.  Bunlar ümitsiz hissetmeni engellemek için enerji, ruhunun gerçek amaçlarına  odaklanman için ise cesaret yolluyorlar. Buna ilaveten, ilahi rehberler hayat amacınla ilgili sana tavsiye, rehberlik ve öneriler sunuyor olabilirler. Düşüncelerine dikkat et ve yönünü seçmekte zorlanıyorsan onlardan rehberlik iste…

114 veya 144 – Melekler düşüncelerine tam şu anda çok dikkat etmen gerektiğini vurguluyorlar. Tam su anda düşüncelerini gerçekleştirecek bir kapıda olduğun için bir dilek tutmanı istiyorlar. Eğer istediğin bir bilgi veya rehberlik varsa meleklere soru sorabilirsin!

115 veya 551 – Düşüncelerin hayatındaki değişimleri yaratıyor, Düşüncelerini gitmek istediğin yöne doğru çevirmeye devam et. Yaklaşan değişimler istenmiyorsa, düşüncelerini düzelterek onları durdurabilir veya değiştirebilirsin.

116 veya 661– Maddi konulardaki korkularını ve endişelerini serbest bırak. Maddi kaynaklarda akış istiyorsan daha rahat ol ve meleklerden yardım iste…

117 veya 771– Düşüncelerini iyi seçiyorsun ve doğru yöndesin. Düşüncelerine uygun duygular eklediğinden emin ol; şükretmek gibi. Şükür hayallerinin gerçekleşmesini hızlandıracaktır.

118 veya 881 – Hayatında önemli bir dönemin sonuna yaklaşıyorsun. Eğer hayat seni son zamanlarda yorduysa, yakında iyileşeceği veya daha iyi bir şeyle yer değiştireceği için mutlu ol. Bugünlerde akışta kaldığından emin ol, çünkü değişim seni iyi bir yere doğru götürüyor.

119 veya 991 – Düşüncelerinin bir ürünü olarak yeni bir kapı açıldı. Eskiler kapanıyor ve geride kalıyor yerine yepyeni bir şeyler geliyor. Büyük dönüşüm içerisine giriyorsun…

100 veya 110 – Düşüncelerin çok önemli, ne düşündüğüne dikkat etmelisin eğer negatif düşünceler içinde isen hemen değiştir. Eğer yapamıyorsan da Tanrıdan ve meleklerden yardım iste. Geçiş sürecinde sana yardım edeceklerdir, düşüncelerinin pozitife yönlenmesi için çalış ve meleklerden bu konuda yardım iste

2’li kombinasyonlar

221 veya 112– Düşüncelerinin sonuçlarını görmeye başlıyorsun. Bunlar, olayların istediğin yönde gelişeceğine dair işaretlerdir. İnanmaya ve düşüncelerini pozitife çevirmeye devam et!

223 veya 323 – İlahi güç sana yapmak istediklerinde yardım ediyorlar, seninle aynı heyecanı paylaşıyorlar, iyi gidiyorsun. Geleceğin istediğin ve düşlediğin mutlulukla dolacak inanmaya devam et. Hayatında yepyeni ve harika bir döneme başlıyorsun.

224 veya 244 – İsteklerin doğrultusunda ilerlemen için gerekli yardımlar gelecek, yalnız değilsin. Melekler çok yakınında ve sana yardım ediyorlar. Onlara inan ve işaretleri fark et!

255 veya 225 – Dualarını ve niyetlerini açık olarak belirttin, hızlı bir değişim başlayacak. Dileklerin hızla gerçekleşecek, beklenmedik şekillerde ve zamanlarda gelecekler. İnancına sıkıca tutun ve Allah ile konuşmaya devam et, o sana yol gösterecek ve doğru yolda olduğuna dair işaretler verecektir.

266 veya 262 – Yeni bir şey satın alma veya sahip olman muhtemel. Maddi bir kazanç yolda…

277 veya 272– Beklediğin bir haber gelecek, yaptığın bir başvurudan ya da haber beklediğin birinden. Bu sayılar iyi habere işarettir.

288 veya 282 – Bir kapı kapanıyor ama bir kapı açılacak. Bu aralar iç güdülerini yakından dinlediğinden emin ol, sana rehberlik gelecek ve bu dönemde gitmen gereken yönlere yönlendirileceksin.

299 veya 292 – Tanrı seni unutmadı! Yakın zamanda bir kayıp yaşadıysan üzülme, bu bir iş, ilişki ya da başka bir şey olabilir. Yenilenme dönemindesin ve yerine yenisi geliyor olacak. Endişe etme ve sisteme güven. Tam bir yenilenme dönemi senin için başlıyor, her şeyin iyi olacağına inan.

200 veya 202 – Tanrı seni unutmadı ve terk etmedi, aslında seni çok seviyor! Hayatındaki yeni dönemi ilahi güç yönetiyor bir mucize sana doğru geliyor. Herşey yoluna girecek fakat ilahi bir zamanlama olduğunu unutma ve acele etme. Bazı şeylerin oluşması gerekiyor ki senin istediğin gelsin, inancına sıkı tutun isteklerine ulaşacaksın…

3’lü kombinasyonlar

311 veya 313– İlahi güç sana rehberlik ediyor, sana çeşitli bilgiler yolluyorlar. Şu anda enerjini yüksek tutman, hayatta yapmak istediklerine cesaretle odaklanman gerekiyor, bu dönemde düşüncelerine çok dikkat etmen gerekiyor çünkü düşüncelerinle gerçekliğini oluşturuyorsun.

322 veya 332– Yapmak istediğin, kafanda olan bir şey için yardım alıyorsun. İlahi rehberler iyi yolda ilerlediğini söylüyor ve seni destekliyorlar. Geleceğin aradığın mutlulukla dolu olacağını sana bildiriyorlar. Hayatında yeni bir dönem başlıyor, bu dönemin keyfini çıkarmaya bak…

334 veya 344 – Evrenden sana yardım geliyor, melekler sana yol gösteriyorlar işaretleri takip et.!

353 veya 335– Büyük bir değişim geliyor hayatına ve bu değişimde rahat ilerleyebilmen için melekler sana yardım ediyor olacak. Değişime açık olman ve bu dönemde korkmaman önemli, meleklerin yanında ve rehberlik ediyor olacaklar.

363 veya 336 – Maddesel dünyada sahip olmak istediğin şeyler sana geliyor olacak, bu ilahi amacınla uyumlu olarak sana verilecek. Gelen şey para ya da bir iş olabilir bu diğer kişilere yardım edebilmen için de bir araç olacak.

377 veya 373 – Gittiğin yol onaylanıyor, akışta kal ve mutluluğa doğru git tüm iyilikleri hak ediyorsun.

338 veya 383 –  Evren sana “Devam et” diyor iyi düşünceler oluştur ve bunlara güzel duygularda ekle, hayat görüşünde bazı değişiklikler yapabilirsin, sen herkesten ayrı değilsin tüm yaratılanlar birdir.

393 veya 339 – Hayatında sana artık hizmet etmeyen, duygu, düşünce ve olayları bırakmalısın. Korunduğunu bil ve korkma! Kendinle ve geleceğin ile ilgili olumlu şeyler düşün çünkü düşüncelerin geleceğini oluşturuyor. Düşüncelerini sevgiyle değiştir, değişimden korkma ve iyi olacağına inan!

300 veya 330 – Eğer kendini sıkışmış hissediyorsan evrenin sesini daha iyi dinle çünkü sana rehberlik yapmak için bilgiler gönderiyor. Yapacağın hareketler için ilahi rehberliği dinle çünkü sana hayat amacınla ilgili bilgiler gönderiyorlar.

4’lü kombinasyonlar

441 veya 411 – Düşüncelerine şu anda dikkat et, çünkü sana bir dile kapısı açıldı, bir dilek tut ve olacağına inan!

442 veya 422  -Melekler niyet ettiğin şeyle ilgili yanındalar, yalnız değilsin sana yardım gelecek. Melekler seninle çok yakın çalışıyorlar gelen işaretleri takip et.

443 veya 433 – Birçok yerden yardım geliyor, herkes sana yardımcı olabilmek için seferber olmuş durumda. Sende sana yardım edenlere kendini aç ve elini uzat.

455 veya 445 – Maddiyata çok odaklanmış durumdasın, endişelerini meleklere teslim et ve her şeyin iyi olacağına inan. Maddiyat ve maneviyat arasında bir denge kurmalısın, evrenin bereketi sonsuzdur inandığın sürece sana gelecektir.

477 veya 447 – Tebrikler iyi işler yapıyorsun bu yolda devam et çünkü bu yol dileklerinin gerçekleşeceği yol! Çok daha güzel şeyler ve mucizeler hayatına gelecek sadece inan!

488 veya 448 – Hayatında bir dönem bitiyor ama üzülme her bitiş bir başlangıçtır, rehberlik sana gelecek sadece takip et ve akışta kal!

494 veya 449 – Geçmişi ve biten şeyleri geride bırak, bir kapı kapanır biri açılır. Melekler sana açılacak yeni kapılar üzerinde çalışıyorlar ve bu geçiş döneminde üzülmemen için sana yardımcı oluyorlar. Olan olaylar aslında ettiğin dualara cevaben gerçekleşiyor korkma!

440 veya 400 gibi – Dur ve evrenin sevgisini içinde hisset, biraz yavaşlamaya ihtiyacın var, sorularının cevabını alacaksın.

5’li kombinasyonlar

511 veya 515 – Düşüncelerin hayatındaki değişimleri yaratıyor, Düşüncelerini gitmek istediğin yöne doğru çevirmeye devam et. Yaklaşan değişimler istenmiyorsa, düşüncelerini düzelterek onları durdurabilir veya değiştirebilirsin.

522 veya 552 – Dualarını ve niyetlerini açık olarak belirttin, hızlı bir değişim başlayacak. Dileklerin hızla gerçekleşecek, beklenmedik şekillerde ve zamanlarda gelecekler. İnancına sıkıca tutun ve Allah ile konuşmaya devam et, o sana yol gösterecek ve doğru yolda olduğuna dair işaretler verecektir.

533 veya 553 – Büyük bir değişim geliyor hayatına ve bu değişimde rahat ilerleyebilmen için melekler sana yardım ediyor olacak. Değişime açık olman ve bu dönemde korkmaman önemli, meleklerin yanında ve rehberlik ediyor olacaklar.

554 veya 544 – Meleklerin su anda hayatındaki önemli bir değişimle ilgili yaşanan gelişmeye dahil oluyorlar beklemede kal!

556 veya 566 – Maddiyatla ilgili güzel gelişmeler olacak ve bir şeye sahip olacaksın. Bu bir ev, araba veya istediğin bir eşya olabilir.

577 veya 575 – Yaşadığın değişim duygusal, fiziksel ve zihinsel her neyse tam olması gerektiği gibi oluyor. Yakında bu değişimlerin hayatına etkisini göreceksin acele etme!

588 veya 558 – Bir değişime çok yakınsın korkma, bu değişim boyunca biz melekler seninleyiz.

599 veya 595 – Değişim yaşamak için geçmişte yaşamaktan kurtulmalısın, eskiye takılmayı bırak, akışta kal. Yeni ve güzel olan gelmesi için bazı eski şeylerin gitmesi gerekir, sevgiyle eski olana veda etki yeni güzellikler hayatına gelsin.

500 veya 550 – Yaşadığın veya yaşayacağın değişimler olması gerekenlerdir ve tanrının hediyesidir, ayrıca hayat yolunla uyumlu olan şeylerdir.

6’lı kombinasyonlar

611 veya 661 – Maddi konulardaki korkularını ve endişelerini serbest bırak. Maddi kaynaklarda akış istiyorsan daha rahat ol ve meleklerden yardım iste…

622 veya 662 – Yeni bir şey satın alma veya sahip olman muhtemel. Maddi bir kazanç yolda…

663 veya 633 – Maddesel dünyada sahip olmak istediğin şeyler sana geliyor olacak, bu ilahi amacınla uyumlu olarak sana verilecek. Gelen şey para ya da bir iş olabilir bu diğer kişilere yardım edebilmen için de bir araç olacak.

644 veya 664 – Maddi dünyaya çok odaklanarak maneviyatı unutma, endişelerini meleklerine bırak, dünyevilik ile ilahi hayat arasında dengeyi yakalaman gerekiyor. Evrenin limitsiz olasıklıkları vardır özellikle iletişim halinde olursan.

665 veya 655 – Maddesel hayatın kayda değer bir şekilde değişiyor, yeni bir ev, araba veya sahip olunabilecek başka şeyler gibi.

667 veya 677 – Maddesel konularda istediklerine ulaşmak için doğru yoldasın. Düşüncelerini iyi seçiyorsun ve isteklerine doğru odaklanıyorsun böyle devam et!

668 veya 688 – Maddesel dünyada bir şeyler değişecek eğer elden çıkarmak istediğin bir şey varsa satabilirsin veya bir şeyden vazgeçmek zorunda kalabilirsin. Eğer bu değişimleri istemiyorsan düşüncelerine dikkat et ve korku dolu düşünceleri bırak!

669 veya 699 – Bazı eşyalara fazlaca bağlısın, ondan kopmalısın eğer fazla tutunmazsan daha iyi şeyler yoluna geliyor olacak. Beklentilerini bile aşacak yeni maddi şeylere sahip olabilirsin, sen en iyisini hak ediyorsun.

600 veya 660 – Maddesel hayatınla ilgili Yaradan’dan gelen bir mesajdır. Tanrı’dan gelen ilahi rehberlik dünyevi arzulara daha az odaklanmanı istiyor. Tanrı, ihtiyaçlarının karşılanması için daha spiritüel bir yaklaşımı denemeni istiyor. Bil ki Tanrı içindedir ve ihtiyacın olan her şey için kaynak o’dur. Sadece inançlı ve minnettar ve maddesel ihtiyaçlarını sana getirecek olan yeni fırsatlara veya işaretlere karşı acık ol.
7’lerin kombinasyonu

711 veya 771 – Düşüncelerini iyi seçiyorsun ve doğru yöndesin. Düşüncelerine uygun duygular eklediğinden emin ol; şükretmek gibi. Şükür hayallerinin gerçekleşmesini hızlandıracaktır.

722 veya 772 – Beklediğin bir haber gelecek, yaptığın bir başvurudan ya da haber beklediğin birinden. Bu sayılar iyi habere işarettir.

773 veya 733 – Gittiğin yol onaylanıyor, akışta kal ve mutluluğa doğru git tüm iyilikleri hak ediyorsun.

774 veya 744 – Tebrikler iyi işler yapıyorsun bu yolda devam et çünkü bu yol dileklerinin gerçekleşeceği yol! Çok daha güzel şeyler ve mucizeler hayatına gelecek sadece inan!

775 veya 755 – Yaşadığın değişim duygusal, fiziksel ve zihinsel her neyse tam olması gerektiği gibi oluyor. Yakında bu değişimlerin hayatına etkisini göreceksin acele etme!
776 veya 766 – Maddesel konularda istediklerine ulaşmak için doğru yoldasın. Düşüncelerini iyi seçiyorsun ve isteklerine doğru odaklanıyorsun böyle devam et!

778 veya 788 – Hayatındaki bazı bölümlerin, iş veya ilişki gibi, sonlanmak üzere olduğunu hissettin mi? Bu, hislerinin doğru olduğunun onayıdır. Bu sonlanma, bulunduğun durumda kayda değer pozitif bir değişim olacağı veya hayatındaki bazı bölümlerin tamamlanmaya yakın olduğu anlamına gelebilir. Hayatında bir şeyler sonlanacak ama arkasından son derece pozitif gelişmeler yaşanacak korkma ve inansına sarıl…

779 veya 799 – Gerçekliğinle uymayan hayatındaki bazı şeyleri hayatından çıkarıyorsun ve çok daha temiz ve dürüst bir yola başlıyorsun. Yaptıkların takdir ediliyor…

700 veya 770  – Yaptığın çalışmalar tanrı tarafından takdir ediliyor, bu çalışmalar zihinsel, spiritüel veya fiziksel olabilir. Kendine ve başkalarına yardım edeceğin bir yoldasın, bu yolda ilerle…

8’li kombinasyonlar

811 veya 881 – Hayatında önemli bir dönemin sonuna yaklaşıyorsun. Eğer hayat seni son zamanlarda yorduysa, yakında iyileşeceği veya daha iyi bir şeyle yer değiştireceği için mutlu ol. Bugünlerde akışta kaldığından emin ol, çünkü değişim seni iyi bir yere doğru götürüyor.

822 veya 882 – Bir kapı kapanıyor ama bir kapı açılacak. Bu aralar iç güdülerini yakından dinlediğinden emin ol, sana rehberlik gelecek ve bu dönemde gitmen gereken yönlere yönlendirileceksin.

883 veya 833 – Evren sana “Devam et” diyor iyi düşünceler oluştur ve bunlara güzel duygularda ekle, hayat görüşünde bazı değişiklikler yapabilirsin, sen herkesten ayrı değilsin tüm yaratılanlar birdir.

884 veya 844 – Hayatında bir dönem bitiyor ama üzülme her bitiş bir başlangıçtır, rehberlik sana gelecek sadece takip et ve akışta kal!

885 veya 855 – Bir değişime çok yakınsın korkma, bu değişim boyunca biz melekler seninleyiz.

886 veya 866 – Maddesel dünyada bir şeyler değişecek eğer elden çıkarmak istediğin bir şey varsa satabilirsin veya bir şeyden vazgeçmek zorunda kalabilirsin. Eğer bu değişimleri istemiyorsan düşüncelerine dikkat et ve korku dolu düşünceleri bırak!

887 veya 877 – Hayatındaki bazı bölümlerin, iş veya ilişki gibi, sonlanmak üzere olduğunu hissettin mi? Bu, hislerinin doğru olduğunun onayıdır. Bu sonlanma, bulunduğun durumda kayda değer pozitif bir değişim olacağı veya hayatındaki bazı bölümlerin tamamlanmaya yakın olduğu anlamına gelebilir. Hayatında bir şeyler sonlanacak ama arkasından son derece pozitif gelişmeler yaşanacak korkma ve inansına sarıl…

889 veya 899 – Ardı ardına gelecek değişimler başlıyor, hayatında bir dönemin sonuna geldin ve bu sonlanmaları başkaları takip ediyor olacak. Hayatında birçok şey yavaşlamış hatta durmuş olabilir, endişelenme ve korkma bu değişimler yeni şeylerin başlaması için gerekli.

800 veya 808 – Yaklaşan bitişler ilahi planın bir parçası ve dualarının cevabı, tanrıdan bu süreçte yaşayabileceğin korkular ve endişelerle ilgili yardım iste, hep yanında olacak.

9’lu kombinasyonlar
991 veya 919 – Düşüncelerinin bir ürünü olarak yeni bir kapı açıldı. Eskiler kapanıyor ve geride kalıyor yerine yepyeni bir şeyler geliyor. Büyük dönüşüm içerisine giriyorsun…

992 veya 922 – Tanrı seni unutmadı! Yakın zamanda bir kayıp yaşadıysan üzülme, bu bir iş, ilişki ya da başka bir şey olabilir. Yenilenme dönemindesin ve yerine yenisi geliyor olacak. Endişe etme ve sisteme güven. Tam bir yenilenme dönemi senin için başlıyor, her şeyin iyi olacağına inan.

993 veya 939 – Hayatında sana artık hizmet etmeyen, duygu, düşünce ve olayları bırakmalısın. Korunduğunu bil ve korkma! Kendinle ve geleceğin ile ilgili olumlu şeyler düşün çünkü düşüncelerin geleceğini oluşturuyor. Düşüncelerini sevgiyle değiştir, değişimden korkma ve iyi olacağına inan!

994 veya 944 – Geçmişi ve biten şeyleri geride bırak, bir kapı kapanır biri açılır. Melekler sana açılacak yeni kapılar üzerinde çalışıyorlar ve bu geçiş döneminde üzülmemen için sana yardımcı oluyorlar. Olan olaylar aslında ettiğin dualara cevaben gerçekleşiyor korkma!

959 veya 995 – Değişim yaşamak için geçmişte yaşamaktan kurtulmalısın, eskiye takılmayı bırak, akışta kal. Yeni ve güzel olan gelmesi için bazı eski şeylerin gitmesi gerekir, sevgiyle eski olana veda etki yeni güzellikler hayatına gelsin.

966 veya 996 – Bazı eşyalara fazlaca bağlısın, ondan kopmalısın eğer fazla tutunmazsan daha iyi şeyler yoluna geliyor olacak. Beklentilerini bile aşacak yeni maddi şeylere sahip olabilirsin, sen en iyisini hak ediyorsun.

977 veya 997 – Gerçekliğinle uymayan hayatındaki bazı şeyleri hayatından çıkarıyorsun ve çok daha temiz ve dürüst bir yola başlıyorsun. Yaptıkların takdir ediliyor…

998 veya 988 – Ardı ardına gelecek değişimler başlıyor, hayatında bir dönemin sonuna geldin ve bu sonlanmaları başkaları takip ediyor olacak. Hayatında birçok şey yavaşlamış hatta durmuş olabilir, endişelenme ve korkma bu değişimler yeni şeylerin başlaması için gerekli.

900 veya 909 – Yaradan’dan gelen ve hayatında sonlanan bir bölümün ilahi bir rehberliğe sahip olduğunu gösteren bir mesajdır. Hiç bir şey asla tamamen kaybedilmez. Ölüm yoktur, ve kazalar da
yoktur. Hayatında yaşadığın be değişim, aslında ettiğin duaya bir cevaptır. Tanrı senden herhangi bir şeyi almadığını veya bu kaybına “sebep’ olmadığını bildiriyor. Bu değişime dahil olan herkesi affetmeye hazır ol ki bu döneme güzel bir başlangıç yap.

0’li kombinasyonlar

001 veya 010 – Düşüncelerin çok önemli, ne düşündüğüne dikkat etmelisin eğer negatif düşünceler içinde isen hemen değiştir. Eğer yapamıyorsan da Tanrıdan ve meleklerden yardım iste. Geçiş sürecinde sana yardım edeceklerdir, düşüncelerinin pozitife yönlenmesi için çalış ve meleklerden bu konuda yardım iste

002 veya 020 – Tanrı seni unutmadı ve terk etmedi, aslında seni çok seviyor! Hayatındaki yeni dönemi ilahi güç yönetiyor bir mucize sana doğru geliyor. Herşey yoluna girecek fakat ilahi bir zamanlama olduğunu unutma ve acele etme. Bazı şeylerin oluşması gerekiyor ki senin istediğin gelsin, inancına sıkı tutun isteklerine ulaşacaksın…

003 veya 300 – Eğer kendini sıkışmış hissediyorsan evrenin sesini daha iyi dinle çünkü sana rehberlik yapmak için bilgiler gönderiyor. Yapacağın hareketler için ilahi rehberliği dinle çünkü sana hayat amacınla ilgili bilgiler gönderiyorlar.

040 veya 400 – Dur ve evrenin sevgisini içinde hisset, biraz yavaşlamaya ihtiyacın var, sorularının cevabını alacaksın.

050 veya 055 – Yaşadığın veya yaşayacağın değişimler olması gerekenlerdir ve tanrının hediyesidir, ayrıca hayat yolunla uyumlu olan şeylerdir.

006 veya 066 – Maddesel hayatınla ilgili Yaradan’dan gelen bir mesajdır. Tanrı’dan gelen ilahi rehberlik dünyevi arzulara daha az odaklanmanı istiyor. Tanrı, ihtiyaçlarının karşılanması için daha spiritüel bir yaklaşımı denemeni istiyor. Bil ki Tanrı içindedir ve ihtiyacın olan her şey için kaynak o’dur. Sadece inançlı ve minnettar ve maddesel ihtiyaçlarını sana getirecek olan yeni fırsatlara veya işaretlere karşı acık ol.

007 veya 070 – Yaptığın çalışmalar tanrı tarafından takdir ediliyor, bu çalışmalar zihinsel, spiritüel veya fiziksel olabilir. Kendine ve başkalarına yardım edeceğin bir yoldasın, bu yolda ilerle…

088 veya 080 – Yaklaşan bitişler ilahi planın bir parçası ve dualarının cevabı, tanrıdan bu süreçte yaşayabileceğin korkular ve endişelerle ilgili yardım iste, hep yanında olacak.

099 veya 090– Yaradan’dan gelen ve hayatında sonlanan bir bölümün ilahi bir rehberliğe sahip olduğunu gösteren bir mesajdır. Hiç bir şey asla tamamen kaybedilmez. Ölüm yoktur, ve kazalar da
yoktur. Hayatında yaşadığın be değişim, aslında ettiğin duaya bir cevaptır. Tanrı senden herhangi bir şeyi almadığını veya bu kaybına “sebep’ olmadığını bildiriyor. Bu değişime dahil olan herkesi affetmeye hazır ol ki bu döneme güzel bir başlangıç yap.

Doreen Virtue Melekler kitabından alıntı ve çeviridir…

1 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir