Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Hakkımda

astrolog

Hakkımda

Astrolog Güliz Kına Hakkında

Antalya doğumludur, Çevre Mühendisliği  ve sonrasında İngiltere’de Uluslararası İşletme ve Pazarlama eğitimi aldı ve 3 yıl yaşadı. Türkiye’ye döndükten sonra Pazarlama alanında 17 yıl kadar kurumsal firmalarda çalıştı.

Astroloji bir merak ve hobi olarak başladı sonra ise hayat yolunda önce ona sonra başkalarına ışık olmaya başladı. 3 sene Astroloji Okulu Öner Döşer’den eğitim aldı, okulu birincilikle bitirdi, bazı sınavlara katılarak İngiliz Astroloji Derneği’ne üye olmaya hak kazandı, yani bir başka deyişle Uluslararası alanda Astroloji yapma hakkı elde etti.

Astroloji Okulunun kitaplarının İngilizceye tercümesi ya da İngilizce kaynakların Türkçeye çevrilmesi için Astroloji Okulunda çevirmenlik yaptı. Sonrasında birçok enerji eğitimi aldı, meditasyona ve eğitime katıldı, bunların hepsini kendi dönüşümü için yaptı şimdi ise yardıma ihtiyacı olan diğer kişilere el uzatıyor. Access Bars, reiki & Kundalini Reiki eğitimleri arasında…

Astrolojiyi öncelikle kişinin kendi içindeki gücü keşfetmesi için bir araç olarak kullanıyor, hayatında bazı engeller yaşayan kişilerin bu sorunlarını çözebilmek için astroloji ile kolaylıkla altta yapan sorunların tespitleri yapılabiliyor ve kişinin bu problemleri anlaması aslında sorunların çözümünde büyük rol oynuyor. Sorunlu alanları tespit ederek çözüm yolunu açıyor ve bu konuda da kişilere rehberlik ediyor.

Astroloji kişiye ne sağlar?

Astroloji; “bu hayatta neden varım”, “kuvvetli alanlarım nelerdir”, “Hangi alanlardan para kazanırım”, “Neden parasal kayıplar yaşıyorum”, “Neden ilişkilerim ya da evliliklerim bitiyor” gibi birçok konudaki sorularımıza yanıt bulmamızı sağlar.  Haritadan aile yapıları, çocuklukta yaşanmış problemler ve bilinçaltına yazılmış olan kodlar ve sorunlu alanlar kolaylıkla tespit edilebiliyor isterseniz yıllık bir yol haritası vererek seansımızı bitiriyoruz ama çalışmaya devam etmek isteyenlerle dönüşüm yolunda beraber ilerliyoruz bunun içinde bilinçaltı kodlar, enerji, meditasyon, olumlama v.b birçok yöntem bulunuyor.

Danışmanlık almak ve seanslarla ilgili bilgi edinmek için Astrolog Güliz Kına’ya guliz@gulizkinaastroloji.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Astroloji nedir videoma buradan ulaşabilirsiniz.. #hakkımda https://youtu.be/hdhVFhfCA_I

Hakkımda 

Burçlar hakkında bilgi almak isterseniz yazıma buradan ulaşabilirsiniz