Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Hakkımda

Antalya doğumluyum Çevre Mühendisliği okudum ve sonrasında İngiltere’de Uluslararası İşletme ve Pazarlama eğitimi aldım ve 3 yıl yaşadım. Türkiye’ye döndükten sonra Pazarlama alanında 12 yıl kadar kurumsal firmalarda çalıştım.

Astroloji bir merak ve hobi olarak başladı sonra ise hayat yolumda bana ve başkalarına ışık olmaya başladı…3 sene eğitim aldım, okulu birincilikle bitirdim, bazı sınavlara katılarak İngiliz Astroloji Derneği’ne üye olmaya hak kazandım, yani bir başka deyişle Uluslararası alanda Astroloji yapma hakkını elde ettim. Astroloji Okulunun kitaplarının İngilizceye tercümesi ya da İngilizce kaynakların Türkçeye çevrilmesi için Astroloji Okulunda çevirmenlik yaptım. Sonrasında birçok enerji eğitimi aldım, meditasyona ve eğitime katıldım, bunların hepsini kendi dönüşümüm için yaptım şimdi ise yardıma ihtiyacı olan diğer kişilere el uzatıyorum…

Astrolojiyi öncelikle kişinin kendi içindeki gücü keşfetmesi için bir araç olarak kullanıyorum, hayatında bazı engeller yaşayan kişilerin bu sorunlarını çözebilmek için astroloji ile kolaylıkla altta yapan sorunların tespitleri yapılabiliyor ve kişinin bu problemleri anlaması aslında sorunların çözümünde büyük rol oynuyor. Sorunlu alanları tespit ettiğimizde çözüm yolu açılıyor ve bu konuda da size rehberlik edebiliyorum.

Astroloji; “bu hayatta neden varım”, “kuvvetli alanlarım nelerdir”, “Hangi alanlardan para kazanırım”, “Neden parasal kayıplar yaşıyorum”, “Neden ilişkilerim ya da evliliklerim bitiyor” gibi birçok konudaki sorularımıza yanıt bulmamızı sağlar.  Haritadan aile yapıları, çocuklukta yaşanmış problemler ve bilinçaltına yazılmış olan kodlar ve sorunlu alanlar kolaylıkla tespit edilebiliyor isterseniz yıllık bir yol haritası vererek seansımızı bitiriyoruz ama çalışmaya devam etmek isteyenlerle dönüşüm yolunda beraber ilerliyoruz bunun içinde bilinçaltı kodlar, enerji, meditasyon, olumlama v.b birçok yöntem bulunuyor.  Danışmanlık almak ve seanslarla ilgili bilgi edinmek için bana guliz@gulizkinaastroloji.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Sevgiyle…