Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Pazartesi

17

Ekim 2016

0

YORUMLAR

Dolunayın Burçlara Etkisi!

Yazar , Kategori Astroloji, Aylık Burç Yorumları

images

Koç Burcu: Dolunay sizin burcunuzda olacağından burcu ve yükseleni Koç olanlar bu dolunaydan oldukça etkilenecekler. Dolunay etkisini 2-3 gün önceden göstermeye başlar o yüzden ani değişiklikler, bitişler başlangıçlar yaşarsanız merak etmeyin her ne oluyorsa hayrınıza oluyordur… Yükselen burcu Koç olanları ise en çok ben –sen dengesinde yani ikili ilişkiler anlamında etkileyecek bu dolunay. İkili ilişkilerde bırakmanız gereken huylar, davranışlar ya da bırakmanız gereken kişiler bu günlerde gündeminizde olacak. Birileri hayatınızdan çıkabilir ya da sürpriz bir şekilde hayatınıza girebilir.

Boğa Burcu: Aydınlanıyorsunuz sevgili Boğalar! Evreka modunda olacağınız ve yıllardır bilinçaltınızda bulunan korkuların ortaya çıkabileceği bir dönemdeyiz. Sizi korkutan konular gündeminize gelebilir, mesela maddi konular, girişim yapmanız ve risk almanız gereken şeyler. Boğa burcu garanticidir ve düzeninin bozulmasını pek sevmez ama bugünlerde olan olaylar sizin düzeninizde bazı değişiklikler yapacak ve bu sizi önceleri rahatsız edecek ama değişim iyidir sevgili Boğalar ayak uydurun. Bilmediğiniz bazı konular gündeme gelebilir, ayrıca bazı sağlıkla ilgili konularda da bazı haberler alabilirsiniz. Bugünlerde önünüzde gelen bilgilere ve yüzleşmek durumunda kaldığınız konulara dikkat edin.

İkizler Burcu: Arkadaşlarınız, sosyal çevreniz ile alakalı konular bu dolunay zamanında gündeminizde olacak sevgili İkizler. Arkadaşlarınızla beklemediğiniz yüzleşmeler olabilir, onlardan gelecek şaşırtıcı haberlere hazırlıklı olun tabii bunlar güzel sürprizlerde olabilir. Ayrıca hayalleriniz ve umutlarınız da bu dönemde odakta olacak. Hep hayal ettiğiniz ama gerçekleştiremediğiniz şeylerle ilgili güzel gelişmeler ve haberler bu dönemde söz konusu olabilir.

Yengeç Burcu: Kariyeriniz ile ilgili konular gündemde olacak sevgili Yengeçler. Kariyerinizde ani değişimler, kopmalar ve bazı gelişmeler söz konusu. Eğer mutsuz olduğunuz bir işi yapıyorsanız sonu gelmiş olabilir, ayrıca sizi görünür yapacak bazı haberler ve gelişmelerde söz konusu olabilir. İlgi alanınız olan bir konu ile ilgili gündeme gelebilir çok konuşulabilirsiniz.

Aslan Burcu: Yurtdışı, seyahatler, inançlar, yüksek eğitim konularında gelişmeler söz konusu sevgili Aslanlar. Eğer yurtdışı ile bağlantılı bir iş yapıyorsanız ya da yabancılar ile ilgili konularda çalışıyorsanız bazı şaşırtıcı ve sürprizli gelişmeler olabilir. Aniden yurtdışına gitmeye karar verebilirsiniz. Yüksek eğitim ve inanç konuları da gündemde olacak. Eğitimle ilgili konularda beklenmedik gelişmeler, ani değişiklikler söz konusu olabilir. Biraz beklenmedik gelişmelere açık bir zaman dilimindeyiz bu dönemde çok fazla aksiyon almak yerine daha çok beklemek iyi olacaktır.

Başak Burcu: Ortak işler, ortak finans konuları ve yaptığınız işler ile ilgili ani gelişmeler bu dönemde söz konusu. Ortak bir iş yapmaya karar verebilirsiniz, bir yerden para gelebilir ya da ani ödemeler yapmanız gerekebilir. Para konularında önümüzdeki 15 günlük süreçte dikkatli olmanızı öneririm sevgili Başaklar. Yine eşin parası, miraslar v.b konularda bugünlerde gündemde olacak. Ortak iş yapmak v.b konularda yine ani ve sürprizli gelişmelere açık olacak.

Terazi Burcu: Yükselen Teraziler için ikili ilişkiler, evlilik ve ortak yapılan işlerde diğer kişi ile olan ilişkiler gündemde olacak. Ben – sen dengesi, fazla vericilik, ilişkilerde bozulan dengeler ve bazı dağılmalar bu dönemde söz konusu olabilir. Önemli konularda bu hafta karar almamaya ve ilişkinizi dengede tutmaya gayret edin sevgili Teraziler. İlişkilerin bu dönemli olduğu bir burç için bu alanda yaşanacak dengesizlik ve sorunlar tüm hayata etki edebilir. Herşey düzelecek ama bazen bir şeylerin yerine oturması için her şeyin önce toz duman olması gerekir.

Akrep Burcu: İş yeri, çalışma hayatınız, gündelik rutin hayatınızda ani değişimler ve gelişmeler olabilir. İş yerinizde beklenmedik haberler, gelişmeler ve ani değişimler söz konusu. Yine beraber çalıştığınız kişiler ya da sizin için çalışan kişiler ile ilgili konularda beklenmedik değişiklikler, haberler ve gelişmeler olabilir. Sağlığınızla ilgili konularda da ani bazı olaylar ve doktorunuza danışmanız gerekecek konular olabilir. Bu dolunay sizin günlük rutin hayatınızı da etkileme gücüne sahip o yüzden günlük hayatınızda da bazı beklenmedik gelişmeler ve ani olaylar yaşayabilirsiniz.

Yay Burcu: Aşk konularında beklenmedik gelişmelere açıksınız sevgili Yaylar. Bu yeni bir ilişkinin aniden hayatınıza gelmesi olabileceği gibi, eskimiş bir ilişkinin bitişi de olabilir. Ani, beklenmedik gelişmelere açık bir dönemdesiniz özellikle ilişkiler konularına dikkat! Çocuklar ile ilgili konularda etkileniyor haritanızda ve bu alanda da bazı gelişmeler yaşanabilecek. Bir bebek haberi alabilirsiniz ya da çocuğunuz ile ilgili bazı beklenmedik haberler ve gelişmeler olabilir.

Oğlak Burcu: Aileniz ve eviniz ile ilgili konular gündeminizde bu dolunayda. Ev taşıma, değiştirme, alma veya satma gibi konular varsa aklınızda bu günlerde ani gelişmeler olabilir. Yine ailevi konularda bazı beklenmedik değişimlerde gündemde olabilir. Anne-babanız ve onları ilgilendiren konularda bazı aksiyonlar almanız ve onlara yardımcı olmanız gerekebilir.

Kova Burcu: Kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın akrabalar, kısa seyahatler ve yazışmalar – sözleşmeler konuları bu dolunayın konuları arasında. Yakın akrabalarınız ile ilgili konularda bazı haberler almanız ve beklenmedik gelişmeler yaşamanız muhtemel. Yine aniden bir seyahate gitmeniz söz konusu olabilir. Sözleşmeler ve anlaşmalarla ilgili konularda beklenmedik ve ani gelişmeler söz konusu olabilir. Özellikle önümüzdeki 2 haftada daha tedbirli hareket etmeniz iyi olabilir.

Balık Burcu: Parasal konular bu dolunayda gündeminizde olacak sevgili Balıklar. Gelmesini uzun zamandır beklediğiniz paralar gelebilir ya da parasal konularda ani ve beklenmedik gelişmeler olabilir. Yine bir yerden bir iş teklifi alabilirsiniz ya da ekstra para kazanabileceğiniz durumlar ortaya çıkabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir