Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Çarşamba

29

Mayıs 2019

2

YORUMLAR

Haziran ayı burç yorumları – İkizler Burcu!

Yazar , Kategori Astroloji

İkizler burcu için en önemli ve güzel aya başlıyoruz. Haziran ayına burcunuzda yaşayacağımız yeni ay ile başlıyoruz. 3 Haziran öğlen saatlerinde burcunuzda yaşanacak yeni ay yöneticisi Merkür’ün de bu alanda olacağını düşünürsek sizin için son derece önemli olacak. Hayatınızda yapmak istediğiniz herşeyle ilgili başlangıçlar yapmak, adım atmak ve girişim yapmak için iyi bir dönem olacak. Bu etkinin yılda bir kez gelen bir etki olduğunu bilin ve işlerinizi ertelemeden girişimler yapın, görüşmeler yapın ve elinizdeki bu gücü kullanın.

4 Haziran gecesinde ise Merkür Yengeç burcuna geçiş yapacak ve zihnimiz daha duygusal bir moda geçecek. Bu etki sizin para hanenizi hareketlendirecek ama burç yöneticinizin bu alanda olması zihninizin buraya odaklı olacağını gösterirken aynı zamanda para konularında duygusal kararlar almaya da açık yapacak sizi. 9 Haziranda Venüs Boğa burcundan çıkarak burcunuza geçecek, bu geçiş yine hayatınızda birçok konu ile ilgili güzel gelişmeler getirebilecek, özellikle aşk konularında.

12-20 Haziran arası ayın en sert günleri olmaya aday, bu günlerde Oğlak burcunda kavuşum yapan karmanın lordu Satürn ve yeraltı tanrısı Plütona, yengeç burcunda ilerlemekte olan Mars kafa tutacak, sanki maddi değerler yerine manevi değerlerin ne kadar önemli olduğunu hatırlama zamanı gibi bu karşıtlık. Bu karşıtlık aslında önümüzdeki ayda gerçekleşecek tutulmaların ön gösterimi gibi. Sizin için bu karşıtlık özellikle parasal konular, ortak yapılan işler ve girişimler alanında etkili olacak, bazı karşı karşıya gelmeler ve aşılması gereken durumlar söz konusu olabilir.

17 Haziranda Yay burcunda yaşayacağımız dolunay oldukça enteresan, sanki gökler koruyucu etkileri devreye sokuyor, bu dolunayda Yay burcunda bulunan ayın yanında bizim iyilik gezegenimiz Jüpiter olacak. Bu etki sizin haritanızın ikili ilişkiler ve evlilik alanında olacak, hayatınızda birisi varsa bu dönemde evlilik konuları gündeme gelebilir. Eğer birisi yoksa ciddi bir ilişki yaşayacağınız birisi hayatınıza girebilir. Evli yükselen ikizler için ise bu dönemde dikkat olmak gerekebilir çünkü bazı yüzleşmeler ve ortaya çıkışlar olabilir.

28 Haziran cuma günü ayın en sürprizli günü olmaya aday, Haziran ayını Merkür’ün Aslan burcuna geçişi ile bitiriyoruz ki bu etki de sizin seyahatler, sözleşmeler, anlaşmalar ve eğitimler alanınızı hareketlendirecekç Umarım güzel gelişmelerin olduğu bir ay olur sizin için sevgili İkizler!2 Yorumlar

  1. Avatar Uğur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir