Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Perşembe

27

Ekim 2016

0

YORUMLAR

Merkür Güneşin Kalbinde!

Yazar , Kategori Astroloji

news-mercury-050516_frame_54

Bugün akşam saat 18:00 ile 19:00 arasında Merkür Güneşin tam kalbine yani bir nevi içine giriyor olacak. Merkür düşüncelerimiz, zihnimiz ve iletişimimiz ile alakalıdır. Güneş ise ben demektir yani benliğimiz, egomuz ve bizim yaşamsallığımız. Bu kavuşma bu saatler arasında çok aktif olacak ve aslında bizim düşüncelerimiz ile benliğimizi birleştirecek. Bu ne demek oluyor derseniz düşündüğümüz herşey gerçek olabilir. Bu saatler arasında ne düşündüğümüze ve nasıl düşündüğümüze dikkat etmemiz gerekir. Bu yüzden bu saatler arasında istek ve dileklerimize odaklanmamız iyi sonuçlar getirebilir.

Akşam bu saatler arasında ağzımızdan bilmeden çıkabilecek şeylere karşı dikkatli olmak, kendimiz ve etrafımızdakiler hakkında sadece pozitif yorumlar yapmak önemli olacak. Evren ve Allah ile iletişiminizi nasıl yapmaktan daha çok keyif alıyorsanız o şekilde dua etmeniz ve hayatınıza çekmek istediğiniz şeylere odaklanmanız iyi olur. Bu saatler arasında gelecek planlarınızı gözden geçirebilirsiniz, istediğiniz konulara odaklanıp o konuları olmuş gibi düşünebilirsiniz. Yine bu saatlerde meditasyon yaparak isteklerinize, hayal ettiğiniz yaşama, işe, sevgiliye odaklanmanız ve içinizden konuşmanız size güzel sonuçlar getirebilir. Bu önemli etkiyi planlarınız ile ilgili fikir alışverişi, bazı adımlar atmak ve zihninizi programlamak için kullanabilirsiniz. Bir nevi düşünün olsun der gibi gökyüzü..

İçinizden geçen güzellikleri hayırla ve sevgiyle yaşamınıza çekmeniz dileği ile…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir