Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Cuma

28

Ekim 2016

0

YORUMLAR

İlişkilerde tamam mı devam mı?

Yazar , Kategori Astroloji

black-magic-to-separate-a-couple-300x168

Haftasonu devreye girecek ve Cumartesi gününden başlayacak ve pazar günü etkin olacak Venüs – Satürn kavuşumu bizi ilişkilerle ilgili olarak zorlayacak gibi gözüküyor. Her gezegen etkileşiminin 2 yönlü etkisi vardır, yani 2 anlamı vardır bunun birisi pozitif diğeri ise negatif olabilir.

Haftasonu yaşanacak bu kavuşum olumlu anlamda iki kişinin bir araya gelmesini, uzun vadeli ilişkileri, ilişkinin ciddiyete dönmesini anlatabilir. Negatif yönü ile ise ilişkilerde zorlanma, zayıf ilişkilerde ise kopmalar anlamına gelebilir. Eğer ilişkilerde aynı dinamikleri yaşıyorsanız ki bu aralar eski yaraların açılması için etkilerde var, yine aynı tarz problemlerin ortaya çıkması ve benzer şeylerin yaşanması muhtemeldir. Yani hem ilişkileri uzun vadeye götürebilecek hem de kopartabilecek bir etki mevcut gökyüzünde. Yine bu günlerde sevgimizin engellenmiş olduğunu hissetmemiz, hislerimizi söylemekten kaçınmamız ve duygularımızı ifade edemememiz de mümkündür. Unutmayın eğer bir ilişki bitiyorsa bitmesi gerektiği içindir ve önemli olan onun içinden size ders olacak şeyleri alıp ilerlemenizdir.

Sevgiyle kalın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir