Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Pazartesi

19

Haziran 2017

1

YORUMLAR

Haftanın Gökyüzü Durumu!

Yazar , Kategori Astroloji

CP4A9423

İyi haftalar! Hareketli bir haftaya başlıyoruz ve aslında son zamanlarda yaşadığımız sorunların ve karmaşaların çözümlerini bulabileceğimiz bir haftadayız o yüzden farkında olun ve isteklerinize odaklanın!                                                   Hepimizin hayatında çözüm bulmaya çalıştığı konular var ve geçen hafta bizi birçok alanda karıştırdı, birileri ile ya da bazı kararlarla karşı karşıya getirdi. Bu hafta ise isteklerinize odaklanmak, düşüncelerinizi güzelliklere çevirmek, zihninizi kontrol etmek ve sevgi ile ilgili konularda ilerlemeler kaydetmek için güzel etkiler var…

Öncelikle Cumartesi günü Yengeç burcunda bir yeni Ay meydana gelecek ve biz yine taptaze enerjiler ile harekete geçmeye hazır olacağız. Ama ondan önce bu haftanın genelinde son derece önemli etkiler olacak. Sanki aslında hayat size ne istiyorsun? Hayatının hangi alanını geliştirmek, ilerletmek istersin, nerede tıkandın der gibi!

Bu hafta Salıyı – Çarşambaya bağlayan gecede Merkür ile Güneş yakın ilerleyecek ve kavuşum yapacak. Bu durum ender oluşurken aslında zihin ile kalbin birleşimi gibidir, yani ne düşünürsen istersen çekersin der. Bu yüzden kafanızı netleştirin ve bu akşamda hayattan isteklerinize odaklanın. Hissetmediğiniz hiçbirşeyi ise dilemeyin! Yani aslında düşünün ama bunu kalpten de hissedin ve evrene mesajınızı iletin. Sonrada olup olmayacağı ile ilgili hiç düşünmeyin ve hayatınıza devam edin, inanın çok kısa sürede karşınıza gelecektir sonuçları. Tabiiki başkasının kötülüğüne olan ya da mutsuzluğu ile alakalı dilekleri sakın ola ki düşünmeyin bu tür dilekler ne yazık ki size mutsuzluk olarak geri döner.

Yine Çarşamba günü Ay Yengeç burcuna geçiyor ve resmi olarak yaz mevsimi başlıyor olacak. İlerlemek, birşeyleri başlatmak için iyi bir zamanda olacağız ki takibinde cumartesi günü yaşanacak yeni Ay var… Yani güzel enerjiler hakim, bizim içimiz kıpır kıpır çünkü birşeyler değişecek, gelişecek ve ilerleyecek yani nereye gitmek istediğini bilenin yelkenleri rüzgarla dolacak, ne istediğini bilmeyenin ise yolu yine çok da ilerlemeyecek… Ben en çok kendimi bilmeyi, yeteneklerimi daha çok keşfetmeyi, daha fazla bilgi öğrenebilmeyi ve bunu paylaşmayı, bolluğu, bereketi daha fazla deneyimleyip paylaşmayı ve dünyayı gezerek farklı yerleri, kültürleri tanımayı dilerim, peki ya siz?

Harika bir hafta olsun!

1 Yorum

  1. Avatar Husniye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir