Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Cumartesi

23

Eylül 2017

0

YORUMLAR

Terazi Burcu!

Yazar , Kategori Astroloji, Burçlar

Güneş Terazi burcuna geçti ve Terazi burcu zamanı geldi, haritalarımızda bu alan aydınlandı ve tabiiki Terazilerin doğum günü zamanı da geldi! Öncelikle doğum günlerimiz kutlu olsun benim gibi Terazi olanlar ve bakalım Terazi burçlarının özellikleri nelermiş?

libra woman1

TERAZİ BURCU: 23 Eylül – 22 Ekim

Hava Elementi – Gezegeni Venüs

Venüs’ün ikinci çocuğu Terazi burcu, denge, uyum, adalet ve hayatında güzellik arayışındadır. Boğa burcu gibi rahatına düşkündür ve güzelliğe önem verir fakat Boğa burcu gibi sabit değildir ve değişime ayak uydurabilir. İletişimi ise daha yüksektir ve sosyallik çok ön plandadır. İyimser bir burçtur, merhametlidir, eşitlikçidir, eğlenmeyi sever. Haksızlığa gelemez ve yolda yürürken bile birinin avukatlığına kalkışabilir. Denge arayışındadır ve aslında dışarıdan birisi tarafından dengesi bozulmadığı sürece dengelidir. Bazen karar vermekte zorlanır, özellikle birbirine çok yakın özelliklerde iki şey arasında kaldı ise. Bazen sadece güzel diye bir şeyler alabilir ve evin bir köşesinde kullanmasa bile bunlar durabilir. Olumuz tarafları, uyumlu olmaya çalışırken her şeye katlanır duruma düşmesi ve rahatına düşkünlüğünden dolayı bazı şeyleri ertelemesidir. Hayır demeyi sevmez ve bu yüzden bazı istemediği şeyleri yapmak durumunda kalabilir, fazla verici olmaktan dolayı zarar görebilir.

İlişkiler Terazi burcunun hayatında son derece önemlidir, hem aile hayatında hem de arkadaşları arasında uyum, denge ve sevilmesi onun için önemlidir. Partneri olmasını ister, hayat ona göre yanında birisi olduğunda daha güzeldir ve eğer bu konuda başarılı olamazsa onun için hayatın tadı tuzu kaçabilir. Diğer kişinin isteklerine fazla önem verebilir ve hayır diyemediği için istismar edilebilir.

İlişkilerde uyum onun için önemlidir, güzelliğine önem verir ve genelde Terazi burcu vurgusu olanların giyimi ve görünüşü özenli, bakımlıdır. Güzel kıyafetler, alışveriş, sosyallik ve gruplar içinde bulunmak Terazi burcu için önemlidir. Eğer bir Terazi burcu ile birlikte iseniz, onu mutlaka güzel yerlere götürün ve güzelliği ile alakalı hediyeler alın. Keyifli bir mekan ve güzel bir manzara Terazi burcunun mutlu olması için yeterlidir. Size son derece önem verecektir Terazi burcu ve sizi memnun etmeye çalışacaktır onun bu eforlarını görmezden gelmeyin ve karşılık vermeye çalışın, çünkü eğer umudunu yitirirse ve güzel şeyler paylaşamazsa onun için zorda olsa bir ilişkiyi bitirebilir. Baskıyı, dayatmayı ve karışılmasını sevmez Terazi burcu onun kendisi olmasına izin vermelisiniz…

Denge ve uyumun burcu Terazi en çok hayatta dengeyi ve uyumu yakalamak için çalışır, tabiiki dünyanın adaletini sağlamak içinde… İyi ki varsınız Teraziler… ve bu yazıya özel eğer önümüzdeki yılınızın nasıl geçeceğini bilmek isterseniz doğum günü hediyesi olarak 50% indirimli danışmanlık benden size 🙂 Mutlu bir yeni yaş dilerim….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir