Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Cuma

23

Kasım 2018

0

YORUMLAR

Dolunay Meditasyonu!

Yazar , Kategori Astroloji, Meditasyon

astroloji 2

Güzel bir dolunay meditasyonu yapalım bu gece…

Eski zamanlarda da dolunay zamanlarında çeşitli ritüeller yapılırmış, Ay’ın bu kadar büyük görünmesinin bize yüksek enerji gönderdiğine inanılırmış. O yüzden bu dolunay zamanında yapılabilecek bazı ritüeller ve meditasyon paylaşmak istedim sizinle.

Dolunayda eğer mümkün ise açıkhavada bir yürüyüş yapın ve dolunayın güçlü enerjisini hissedin. Dolunay zamanlarında yediklerinize dikkat etmek tuzu azaltmak ve alkolden uzak durmakta mantıklı olacaktır.

Evinizde sakin bir ortamda oturun, nefesinize odaklanın ve sakinleşin. 3 kere derin nefes alıp verdikten sonra sakin nefeslerle zihninizi yavaşlatın. Hayatınızdan çıkarmak istediğiniz şeyleri veya bırakmak istediğiniz huylarınızı sıralayın. (bunu yaparken bunu böyle yapmak istemiyorum gibi laflar kullanmayın, mesela kıskançlık huyumu bırakıyorum gibi cümleler kullanın). Mesela ufak şeylerden mutsuz olmayı bırakıyorum ya da negatif düşüncelerimi bırakıyorum gibi aklınızdan geçen şeyleri sıralayın. (eğer isterseniz bunları bir kağıda yazıp yakmakta bir yöntem)

Bırakmak istediklerinizi sıraladıktan sonra yine 3 kez derin nefes alın ve verin. Sonra ise hayatınıza girmesini istediğiniz şeyleri sıralayın, mesela mutluluk, daha fazla sevgi, huzurlu bir ilişki gibi ve bunlara niyet edin. Özellikle düşüncelerinizde iyileşme, takıntılı düşüncelerden uzaklaşmaya niyet edebilirsiniz.Eğer yapabilirseniz bu meditasyonu birkaç arkadaşınızla beraber de yapabilirsiniz etkisini daha güçlü hissedersiniz.

Sevgi meditsyonu da bu gece size iyi gelebilir, link burada 

#dolunay meditasyonu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir