Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Salı

19

Kasım 2019

0

YORUMLAR

Jüpiter Oğlak geçişinin #Boğa burcuna etkisi!

Yazar , Kategori Astroloji

abstract zodiac sign taurus on a dark vector 18335772 1

Jüpiter 2 Aralıkta Oğlak burcuna geçiyor, burçlara etkisi nasıl?

Şans, bolluk – bereket, genişleme, açılma ve yeni bakış açıları edinmeyi anlatan ve astrolojide en büyük iyicil olarak bilinen Jüpiter, 2 Aralıkta Yay burcundaki seyahatine son vererek #Oğlak burcuna geçiş yapacak. Tabiiki Yay burcunu yönettiğinden bu alanda çok rahattı ve birçok kişinin hayatına 2019 yılında güzellikler kattı ve Oğlak burcundaki hareketi aynı rahatlıkta olmayacak ama Jüpiter’in burada önemli bir görevi var, önden giden Satürn’ün yakıp, yıktığı şeyleri toparlayacak, eski bakış açıları yıkılırken yerine yenilerini koyacak ve bu zorlu etkiye destek atacak. Jüpiter’in bu etkisi ve tüm bu hareketler bu burcun haritanızda hangi alanda olduğuna, aldığı açılara ve burada gezegen olup olmadığına bağlıdır ama biz yine de genel etkiye bakalım… (haritanız özelinde yorum için bana ulaşabilirsiniz)

Boğa burçları için Oğlak burcunun bulunduğu alan, haritada eğitimler, inançlar, yurtdışı ile ilgili konular, yabancılarla ilgili işler ve seyahatler alanını anlatıyor, (yükselen Boğa). Fakat aynı zamandan bu alan inançlar ile de ilgilidir ki Boğa burcu harika bir burç olmasına rağmen değişimi sevmez ve fikirlerini değiştirmekte çok kolay değildir. O yüzden hem burcunuzdan geçen Uranüs transiti hem de bu Satürn ve arkasından gelecek Jüpiter transiti size yeni fikirler, bakış açıları ekmek ve hayatınızı değiştirmek istiyor kabul edin. Boğalar için aslında Satürn bu alandan 2019 yılından bu yana geçtiğinden bu konularla ilgili zorlanmalar, değişime direnme ve bazı problemli durumlar ortaya çıktı. Şimdi ise yıkılan, değişen, değişmek zorunda kalınan veya zorlanılan alana Jüpiter desteği geliyor. Aldığınız veya alacağınız eğitimler bu yıl sizi ön plana çıkarabilir, yine alacağınız kararlar ve cesaret ettiğiniz konuların yansıması para alanına da olacaktır. Para konularında bir değişim ve yeni kurulacak birşey bu yıl söz konusu olabilir. Değişim 2020 yılında da hem yurtdışı ile yapılan işler, hukuksal konular, inançlar alanında olacak ve Jüpiter sizi kısıtlayan, zorlayan ve sıkan şeyleri kopartırken yerine yenilerini getirdiğinden de emin olacak. Güzel bir yıl olmasını dilerim. 2020 yılı burç yorumunuzu okumadıysanız bu linkten ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir