Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Pazartesi

9

Aralık 2019

0

YORUMLAR

İkizler dolunayının burçlara etkileri!

Yazar , Kategori Astroloji

person looking at the full moon

Perşembe günü yani ayın 12’sinde İkizler burcunda bir dolunay gerçekleşecek bu dolunayın burçlara etkisi nasıl?

Koç ve Yükselen Koç: İletişim konuları bu dolunayda son derece aktif olacak, beklediğiniz haberler ardı ardına gelebilir. Yine kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilgili konular bugünlerde ilginizi isteyebilir. Ayrıca kısa bir seyahate gitmeniz son dakika gelişmesi ile birlikte gerekebilir.

Boğa & Yükselen Boğa: Parasal konularda gelişmeler ve haberler bu dolunay ile birlikte gündeme gelecek, beklediğiniz bir yerden haber alabilirsiniz veya ani bir ödeme çıkabilir. Uzun zamandır beklediğiniz bir para veya eski bir alacak söz konusu olabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler: Hayatınız ve kendiniz ile ilgili birçok konu bu dolunayda gündeme gelecek, bu konular uzun süredir sürüncemede olan konular olabileceği gibi, eski arkadaşlar veya işlerle ilgili de olabilir. Karar vermek ve bazı bitişler, kapanışlar yaşamak bu dolunayda söz konusu olabilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Bu dolunay size bilmediğiniz birçok konuyu getirebilir, eskiden bu yana süregelen ama haberiniz olmayan konular söz konusu olabilir. Sağlığınız ile ilgili konular bu dönemde gündeme gelebilir, ufak bir operasyon veya sağlık kontrolü iyi olabilir.

Aslan & Yükselen Aslan: Hep hayal ettiğiniz birşey bu dönemde gerçekleşebilir, yine sosyal çevrenizden bazı haberler ve ani gelişmeler bu dönemde oluşabilir. Eski arkadaşlarla buluşmalar veya okul arkadaşları toplantısı bugünlerde gündeme gelebilir. Arkadaşlarınızdan sizi şaşırtacak haberler veya gelişmeler duyabilirisiniz.

Başak & Yükselen Başak: Eski konular, eski olaylar ve eski işler bu dönemde tekrar gündeme gelebilir. Yine iş konularında da daha önceden çalıştığınız kişilerle karşılaşabilir veya tekrar haber alabilirsiniz. Yine eskiden iş yaptığınız kişilerle ilgili durumlar oluşabilir. Evlilik ve uzun vadeli ilişkilerde de eski konular açılabilir.

Terazi & Yükselen Terazi: Yurtdışı ile ilgili konularda önemli haberler ve beklediğiniz gelişmeler bu dönemde gelebilir. Yine eski konular, eski arkadaşlar gündeme gelebilir ve eskiden görüştüğünüz ama bekleyen işler ilerleyebilir bu dönemde. Yine uzun süredir bekleyen hukuksal bir konuda hareketlenebilir ve sonuç alabilirsiniz. Seyahatlerde gecikmeler ve ertelenmeler oluşabilir.

Akrep & Yükselen Akrep: Parasal konularda Akrepler bekledikleri ödemeleri alabilirler, yine eski konular tekrar gündeme gelebilir. Eski bir borç veya alacakta gündeme gelebilir. Miraslarla ilgili konularda da haberler söz konusu olabilir bu dönemde.

Yay & Yükselen Yay: İkili ilişkiler, birebir yapılan işler, ortaklıklar bu dönemde söz konusu olabilir. Yine eskiden görüştüğünüz birinden haber almak veya bir ilişkinin gidişatı ile ilgili kritik bir şey yaşanması da bu dolunayda söz konusu.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Çalışma hayatınız ile ilgili önemli gelişmeler ve eskiden bu yana bekleyen konularda gelişmeler elde etmek söz konusu bu dolunayda. Sağlık konularında eski bir hastalığın tekrarlanması olabilri veya bir doktor kontrolü yapılması gerekebilir.

Kova & Yükselen Kova: Aşk konularında bir geriye dönüş, eski meselelerin açılması veya eski sevgilinizden alınacak haberler söz konusu bu dounayda. Yine eski ve bitmiş zannettiğiniz bir ilişkiden haberler alabilirsiniz. Eğer bir projenizi bir yere sunduysanız ve haber bekliyorsanız onun sonucunu alabilirsiniz. Çocuklarınız ile ilgili konularda eski bir konunun gündeme gelmesi ve ilginizi istemesi söz konusu.

Balık & Yükselen Balık: Aileniz ve eviniz ile ilgili konular bu dolunayın konuları arasında olacak. Bu konularda beklediğiniz bir haber gelebilir. eski bir ev veya alım – satım konuları ile ilgili beklenen haberler gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir