Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Pazartesi

2

Mart 2020

0

YORUMLAR

Balık & Yükselen Balık #Mart ayı burç yorumu!

Yazar , Kategori Astroloji, Aylık Burç Yorumları

s 2c77594ececcfdfa9d82ae0af187f2f10a1427db

BALIK & YÜKSELEN BALIK MART AYI BURÇ YORUMU:

Balık burçları için son derece önemli bir ay, geçmişinizle ilgili konular bu ay gündemde olacak ve biraz nostalji yaşayacaksınız. İkili ilişkiler ise ayın başlıca konuları arasında.  Ay başlangıcında burcunuzda geri giden Merkür yüzünden aklınız bir hayli karışık olacak, eskiler, gidenler, bitenler ve eski konular aklınızda olabilecek. Merkür 4 Martta kısa bir süreliğine Kova burcuna geçecek ve 10 Marta kadar bu alanda geri gidecek. Bir süreliğine sizi geçmişe götürecek, bu dönemde bilinçaltınız ve sağlığınızla ilgili dikkat etmeniz gereken konularda gündemde olacak.  16 Martta burcunuza geri dönecek Merkür ise bazı konularla ilgili kapanış yapmanızı ve yeniye yer açmanızı sağlayacak.

Venüs 5 Martta burç değiştirerek Boğa burcuna geçecek, bu etki iletişim, sözleşmeler, yakın akrabalarla ilgili konular ve seyahat alanınızı aydınlatacak, bu konularda harika gelişmeler bu ay mümkün. Venüs para konularını da anlattığından hep hayal ettiğiniz şeyleri almak veya yeni eğitimlere başlamak ve kardeşler- kuzenlerle güzel zamanlar geçirmek ile ilgili güzel gelişmeler bu dönemde mümkün. Özellikle 5-9 Mart arası sürpriz gelişmelere açık etkiler var, bu dönemde hem aile içinde hem de önünüze gelecek bir sözleşme ile ilgili sürpriz durumlar oluşabilir.

9 Mart akşamında Başak burcunda bir dolunay yaşayacağız, bu dolunay sizin karşıt alanınız yani ikili ilişkiler alanınız olduğundan bu konularla ilgili önemli bir gelişme ve karar gündemde olacak. İlişkiler ve ortak yapılan işlerle ilgili hızlı gelişmeler ve bazı işlerin sonuçlanması söz konusu.  Yine de hayatınızla ilgili önemli konularda hemen karar ve tepki vermeyin, 13-15 Mart civarına kadar önemli konuların üzerinde düşünün.

20 Martta Güneş Koç burcuna geçiş yapacak ve bu etki yükselen Balıkların para alanını aydınlatacak.  24 Martta Koç burcunda gerçekleşecek yeni ay ile bu etki daha da yoğunlaşacak, yeni aylar yeni başlangıç zamanlarını anlatsa da bu yeni ay önce kalp kırıklıklarını ve kendimize güvensiz olduğumuz alanları açacak. Bu dönemde iletişiminizin yoğunlaşması ve para konuları ile ilgili güzel gelişmeler söz konusu.

31 Martta Mars’ın Kova burcuna geçişi ile ayı kapatıyoruz bu etki biraz arkanızdan çevrilen işleri, kapalı kapılar ardında verilen bir mücadeleyi anlatacak. Bu dönemde ufak bir operasyon geçirme konusu da gündeme gelebilir. 31 Mart günü biraz sert etkiler içerdiğinden kazalara ve sakarlıklara bugün dikkat edin. Güzel bir ay olmasını dilerim… Balık burcu Mart ayı ve 2020 yılı geneli videsunu aşağıda paylaşıyorum..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir