Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Cumartesi

2

Mayıs 2020

0

YORUMLAR

Yay burcu Mayıs Ayı Burç Yorumu!

Yazar , Kategori Astroloji, Aylık Burç Yorumları

yay burcu

Yükselen #Yay #Mayıs ayı yorumu:

Sevgili Yaylar, iş, çalışma – üretme, sağlık ve bilinçaltı konuları çok ön planda olacak bu ay. Bakalım ay genelinde neler var?

Mayıs ayına 23 Nisanda Boğa burcunda yaşadığımız yeni ayın etkisinde ve taze enerjilerle başlıyoruz bu yeni ay sizin iş, çalışma – üretme ve evin düzeni ile ilgili alanda oldu. Bu konularla ilgili yeni başlangıçlar ve gelişmeler ayın ilk döneminde aktif olacak.

5 Mayısta Merkür’ün Güneş ile kavuşumu ne düşündüğümüze dikkat etmemiz gereken bir günde olacağımızı anlatıyor. Bugün sürpriz gelişmeler olabilir özellikle Yaylar için sağlık, iş konularında haberler mümkün. Yine ayını günde ay düğümleri (kader yolu) yer değiştirecek bir süredir devam ettikleri Yengeç – Oğlak aksını bırakarak Yay – İkizler aksına geçecek. Bu etkiden en çok etkilenen sizsiniz bu konuda hazırladığım videomu izlemek isterseniz aşağıda paylaşıyorum.

Ayın en önemli olayı 7 Mayısta Akrep burcunda yaşayacağımız dolunay olacak. Bu dolunay Türkiye’nin burcunun da Akrep olması dolayısı ile bizim için son derece önemli bir dolunay olacak. Ülke genelinde son 2 ayda yaşadıklarımızın sonuçlarını, faturasını göreceğimiz ve bir yol planının belli olacağı bir dolunay süreci olacak. Bu dolunayın size etkisini izlemek isterseniz videom yukarıda…

10 Mayısta ise Karmanın Lordu – Başöğretmen #Satürn geri hareketine başlayacak, bir sınav sonucu alır gibi bir dönem olacak ne yaptık, hangi konularda karma yarattık hem göreceğiz hem de sınavlardan kaldığımız konuları tekrar çalışacağız. Aslında bu etki sadece bu ayın konusu olmayacak çünkü bu gerileme yavaş hareket eden Satürn dolayısı ile 28 Eylüle kadar devam edecek. Sizin haritanızdaki etki alanını okumak için bu yazımdan detaylara ulaşabilirsiniz.

11’i – 12’ye bağlayan gece yarısında ise Merkür #İkizler burcuna geçecek aslında buraya geçişi hepimiz açısından iletişime yardımcı bir etki getirecek. Yayların İkizler burcu karşıt alanı olduğundan ikili ilişkiler, evlilik, iş alanında birebir çalışılan kişilerle ilgili konular son derece ön planda olacak.

13 Mayısta Mars #Balık burcuna geçecek, girişimin, cesaretin gezegeni Mars Balık burcunda ateşin suya düşmesi gibi olacak. Kararsızlık, yön belirlemede zorlanma son derece söz konusu bu dönemde o yüzden durumları zorlamayın ve hayatınızla ilgili önemli kararlarda acele etmeyin. Mars sizin aile, ev, yerleşim, gayrimenkul konularını anlatan alanınızda olduğundan bu konularda birşeyler yapma isteği ama bir yandan da kararsızlık yaşamanız mümkün.  Aynı günde paranın ve ilişkilerin gezegeni Venüs’ün de geri harekete başlaması sizin hayatınızda birçok konuda bir eskiye dönüşü getirecek.  Eskiye dönmek ve hayatınızı gözden geçirmek için iyi bir zaman iken yeni adımlar atmak için hiç doğru bir dönem olmayacak.  Bu gerileme sadece Mayıs ayında değil Haziran ayında da devam edecek ve 24 Hazirana kadar aktif olacak. Venüs gerilemesi hem parasal konularda, hem de ilişkiler alanında bir eskiye dönüş getirecek, ilerlemek ise zor olacak. (Bu dönemde astroloji rehberliği almak yönünüzü doğru belirlemek konusunda yardımcı olabilecektir)

Ayı bitirirken 20 Mayısta Güneş İkizler burcuna geçecek ve hemen sonrasında 22 Mayısta yine burada  bir yeni ay meydana gelecek.. Yeni ay sizin ilişkiler konularını anlatan alanınızda olacak, birebir yapılan bir iş, bir ilişki başlangıcı (özellikle eski olabilir) veya ortak bir işe başlama bu dönemde söz konusu, eğer eskilerle ilgili bir konu ise ilerleyin ama yepyeni bir konuda iyi düşünmek gerekir. Hepimiz için güzel bir ay olması dileği ile… ** Mayıs ayının genelini anlattığım videomu aşağıda bulabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir