Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Pazar

3

Mayıs 2020

0

YORUMLAR

Kova burcu #Mayıs Ayı Burç Yorumu!

Yazar , Kategori Astroloji, Aylık Burç Yorumları

burç yorumu

Yükselen Kova Mayıs Ayı Burç Yorumu:

Sevgili Kovalar, ev, aile, gayrimenkul ve parasal konular bu ay boyunca ön planda olacak, ayın detaylarında neler var bakalım?

Mayıs ayına 23 Nisanda Boğa burcunda yaşadığımız yeni ayın etkisinde ve taze enerjilerle başlıyoruz, Bu yeni ay sizin ev, aile ve gayrimenkul konularını anlatan alanınızda oldu. Aileniz ile ilgili konularda yeni kararlar, belki bir yer değişimi düşünüyor olabilirsiniz. Bu konular kafanızda başladığınız ayda ilerlemek biraz zor olabilir.

5 Mayısta Merkür’ün Güneş ile kavuşumu ne düşündüğümüze dikkat etmemiz gereken bir günde olacağımızı anlatıyor. Bugün sürpriz gelişmeler olabilir özellikle Kovalar için bu etki ev, aile, alım – satım konularında sürprizli gelişmeleri de beraberinde getirebilir. Yine aynı günde ay düğümleri (kader yolu) yer değiştirecek bir süredir devam ettikleri Yengeç – Oğlak aksını bırakarak Yay – İkizler aksına geçecek. Bu etki sizin için son derece önemli ve güzel bir süreci getiriyor olacak, etkilerini ayrıca yazacağım bu konuda hazırladığım videomu izlemek isterseniz aşağıda paylaşıyorum.

Ayın en önemli olayı 7 Mayısta Akrep burcunda yaşayacağımız dolunay olacak. Bu dolunay Türkiye’nin burcunun da Akrep olması dolayısı ile bizim için son derece önemli bir dolunay olacak. Ülke genelinde son 2 ayda yaşadıklarımızın sonuçlarını, faturasını göreceğimiz ve bir yol planının belli olacağı bir dolunay süreci olacak. Bu dolunayın size etkisini izlemek isterseniz videom aşağıda…

10 Mayısta ise Karmanın Lordu – Başöğretmen #Satürn burcunuza yeni geçmişken geri hareketine başlayacak, bir sınav sonucu alır gibi bir dönem olacak ne yaptık, hangi konularda karma yarattık hem göreceğiz hem de sınavlardan kaldığımız konuları tekrar çalışacağız. Aslında bu etki sadece bu ayın konusu olmayacak çünkü bu gerileme yavaş hareket eden Satürn dolayısı ile 28 Eylüle kadar devam edecek. Sizin haritanızdaki etki alanını okumak için bu yazımdan detaylara ulaşabilirsiniz.

11’i – 12’ye bağlayan gece yarısında ise Merkür #İkizler burcuna geçecek aslında buraya geçişi hepimiz açısından iletişime yardımcı bir etki getirecek. Bu geçişin size etkisi özellikle aşk, çocuklar ve severek yapılan işler alanında olacak ve bu konularda iletişim Mayıs ayı boyunca yoğun olacak.  

13 Mayısta Mars #Balık burcuna geçecek, girişimin, cesaretin gezegeni Mars Balık burcunda ateşin suya düşmesi gibi olacak. Kararsızlık, yön belirlemede zorlanma son derece söz konusu bu dönemde o yüzden durumları zorlamayın ve hayatınızla ilgili önemli kararlarda acele etmeyin. Mars sizin para alanınızda olacağından bu konularda eforunuz yoğun olurken, kafa karışıklığı da beraberinde olacak. Bu dönemde paranıza dikkat edin, harcarken, yatırım yaparken çünkü kandırılmaya açık etkiler olacak. Aynı günde paranın ve ilişkilerin gezegeni Venüs’ün de geri harekete başlaması sizin hayatınızda birçok konuda bir eskiye dönüşü getirecek.  Eskiye dönmek ve hayatınızı gözden geçirmek için iyi bir zaman iken yeni adımlar atmak için hiç doğru bir dönem olmayacak.  Bu gerileme sadece Mayıs ayında değil Haziran ayında da devam edecek ve 24 Hazirana kadar aktif olacak. Venüs gerilemesi hem parasal konularda, hem de ilişkiler alanında bir eskiye dönüş getirecek, sizin ise aşk, ilişkiler ve çocuklarla ilgili konularda geçmişten gelen konuları halletme döneminiz olacak. (Bu dönemde astroloji rehberliği almak yönünüzü doğru belirlemek konusunda yardımcı olabilecektir)

Ayı bitirirken 20 Mayısta Güneş İkizler burcuna geçecek ve hemen sonrasında 22 Mayısta yine burada  bir yeni ay meydana gelecek.. Yeni ay sizin biraz önce bahsettiğim ve eski konuların açılabileceği aik, çocuklar ve işler alanında yeni başlangıçları anlatsa da geri giden Venüs’ü düşünürsek temkinli ilerlemek daha iyi olacaktır. Kovalar olarak bu yıldan başlayarak önümüzdeki yılda da büyük değişimler yaşayacaksınız Mayıs – Haziran ayları da sizin için önemli  aylar olacak. Hepimiz için güzel bir ay olması dileği ile…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir