Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Pazartesi

18

Mayıs 2020

0

YORUMLAR

İkizler yeni ayının burçlara etkileri?

Yazar , Kategori Astroloji

burçlar

İkizler burcunda yeni ay 22 Mayıs akşamında gerçekleşecek, genel etkilerini yayınlamıştım bu yazımdan okuyabilirsiniz. Şimdi bakalım burçlara etkileri nelermiş? Yükseleninize göre de okumayı unutmayınız..

İkizler burcunda yaşanacak yeni ay burçlara neler getiriyor?

Koç burcu: İletişim sizin için son derece önemli olacak bu dönemde bir iş ya da ticarete başlayabilirsiniz bazı imzalar atabilirsiniz. Yine bir seyahate çıkmanız da söz konusu olabilecek bu dönemde. Kardeşleriniz ile ilgili konularla ilgilenmek ve hatta onların eğitimde ile ilgili konulara destek olmanız da mümkün yine sizin bir eğitime başlıyor olmanız da söz konusu olabilir. Dikkat etmek gereken ise birçok gezegenin geri harekette olması, burç yöneticinizin durumu da akıl karıştıracak bir durumda o yüzden eski işlerde ilerlemek için iyi yeni işlere adım atmak için ise çok tavsiye edilen bir dönem olmayacak bu yeni ay ve sonrasındaki dönem.

Boğa burcu: Parasal konularda bazı başlangıçlar yapmanız bu yeni ay döneminde mümkün olacak. Alacak – verecek konuları gündeminizde , bütçenizi düzenlemeniz de önemli olacak. Bu yeni Ay ile yeni bir işten ziyade eski bir işe tekrar başlayabilirsiniz ya da işyerinizde yeni bir proje alabilirsiniz sizin için ve hayatınız için önemli olacak bir proje olabilir ve güzel gelişmeler getirebilir. Önceden yaptığınız işlerin parasını almak için de iyi bir dönem olacak.

İkizler burcu: Bu yeni ay en çok sizi etkiliyor olduğundan hayatınızdaki önemli başlangıçları size getiriyor olacak. Yapmak istediğiniz her ne varsa bu dönemde odaklanın pozitif kalın ve üzerine gidin. Yeni bir iş, yeni bir ev, yeni bir sosyal çevre, yeni kazançlar sizin için söz konusu olabilecek. İletişim haberleşme ve eğitimlerle ilgili konular da son derece aktif olacak. Dikkat etmek gereken her ne kadar sizin burç yöneticiniz kendi burcunuzda olduğundan eliniz kuvvetli ise de diğer geri giden gezegenler dikkat etmek gerekliliğini anlatıyor.

Yengeç burcu: Yeni ay sizi biraz içsel etkileyecek, bilinçaltınızdaki  konuları tespit etmek burada yatan korkuları ve sizi engelleyen şeyleri bulmak, üzerine gitmek için harika bir dönem olacak. Sağlığınızla ilgili bazı konularda yeni başlangıçlar yapmanız da önemli olacak bu dönemde. Diyete başlayabilirsiniz ya da korkularınız varsa üzerine gitmek için yardım alabilirsiniz. Eski konular bu dönemde aklınızı karıştırabilir ama eskilerle kapanış yaşamak ve kendinize yepyeni inanışlar kurmak için iyi bir dönem olacak.

Aslan burcu: İkizler burcundaki bu yeni ay sizin sosyal çevrenizi etkiliyor olacak, arkadaş çevrenizdle ilgili konular ve beraber yapılacak şeyler söz konusu olabilir. Eski arkadaşlarınızı bulmaki, onlarla bir araya gelmekte söz konusu. Hayallerinizle ilgili adımlar atmak için de güzel bir dönem olacak. Hep hayal ettiğiniz bir konu varsa bunun üzerine gidin ve yeni adımlar atın en azından bilgi edinin. Geri giden gezegenler bize eskiden hayal ettiğin şeyleri bul ve bunlarla iligli neler yapabilirim diye araştır der gibi. Harekete geçmek için biraz daha vakit var ama plan yapmanın önünde bir engel olamaz değil mi?

Başak burcu: Kariyeriniz ile ilgili konular bu yeni ay ile birlikte aktif hale geliyor. İşle ilgili bir konuyu tekrar değerlendirme, eski bir işi veya iş arkadaşını tekrar gündeme getirme söz konusu olabilir bu dönemde. Sosyal çevrenizi, iletişiminizi kullanın ve kariyer alanında gelişmeler yapmaya odaklanın. Sadece dikkat etmek gereken özellikle parasal konularla ilgili iddialı girişimler ve gelişmeler yapmamak, geri giden Venüs buna pek müsade etmeyecek.

Terazi burcu: Eğitim ile ilgili konular ve yeni başlangıçlar, yeni şeyler öğrenmek sizin için bu dönemde önemli olacak. Yüksek eğitim konuları, yurtdışı ile ilgili konular ve bazı hukuksal konularda başlangıçlar veya eski konuların tekrar değerlendirilmesi bu dönemde gündeminize gelecek. Attığınız adamlar hayatınız açısından önemli olacak ama adım atmadan önce iyice bilgilenmeye ve her şey iyi anlamaya dikkat edin. Geri giden gezegenler ne de olsa aklımızı bir hayli karıştırıyor ve ilerlemeyi engelliyor.

Akrep burcu: Finansal konular sizin açınızdan önemli olacak bu dönemde. Ortak para kullanımı ile ilgili işler gündeminize gelebilir. Bankalarla ilgili konular ya da ortak iş yapıyorsanız / yapmak istiyorsanız bu konular bu dönemde gündemde olabilir ama dikkat etmek lazım çünkü geri giden gezegenler bu dönemde parasal konularla ilgili dikkatli ilerlemeyi gerektiriyor. Eskiden kalan bir parasal konu veya ödeme bu dönemde gündeme gelebilir. Bazı miraslarla ilgili konularda gündeminize bu yeni ayda gelebilir.

Yay burcu: İkili ilişkiler, birebir yapılan danışmanlıklar ve evlilik konuları bu yeni ay ile birlikte gündemimize geliyor olacak. Evli iseniz evliliğinizde yeni bir başlangıç ve iletişiminizi daha doğru kurmak için gelişmeler elde edebilirsiniz. Uzun süredir bir ilişkiniz varsa artık ciddi aşamaya taşımanız söz konusu olabilir bu dönemde bir teklif alabilirsiniz ya da teklif ediyor olabilirsiniz. Dikkat etmek gereken Venüs gerilemesi dolayısı ile nikah tarihini bu döneme koymamak. Eski sevgili veya eş ile ilgili konularda bu dönemde gündeme gelebilir. Yine her tür bire bir yapılan danışmanlıklar bu dönemde söz konusu olacak, kendinizi geliştirmek için bazı konularda danışmanlıklar alabilirsiniz.

Oğlak burcu: Çalışma hayatınız, sizin için çalışanlar, ev hayatınız ve sağlığınız ile ilgili konularda yeni başlangıçlar veya eski konulara yeni düzenlemeler bu yeni ayda söz konusu olacak. İş yerinizde yaptığınız sunumlar ya da önceden aldığınız eğitimleri kullanarak ön plana çıkabilirsiniz. Yine işinizde kendinizi geliştirmek için bazı eğitimler almanız söz konusu olabilir. Sağlığınız ile ilgili konularda da başlangıçlar yapmak (daha iyi beslenme, diyet, Sigarayı bırakma) konuları söz konusu olabilir.

Kova burcu: Aşk hayatınız ile ilgili konular bu yeni ay ile birlikte gündeme geliyor olacak. Yeni bir ilişkiye başlamaktan ziyade eski bir ilişkinin gündeme gelmesi veya ilişkinizde bazı eski konuların sorun olması söz konusu olabilir. Evli olanlar için ise bu bir bebek haberi olabilir. Hobileriniz ile ilgili konularda başlangıçlar yapmak için de uygun bir dönem olacak. Eski konuları, yetenekleri bu dönemde yenileyerek kullanmak size iyi gelebilir.

Balık burcu: Eviniz, aileniz ve gayrimenkul konuları bu dönemde gündemimize geliyor olacak. Bir ev alımı ya da satımı söz konusu olabilir eğer böyle bir durum olursa iyice bilgilendiğinizden emin olun. Geri giden gezgenler aslında bu ay alım – satım konularını çok tavsiye etmiyor. Aileniz, anne-babanız ile ilgili konularda bu dönemde gündeminize gelebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir