Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Çarşamba

1

Temmuz 2020

0

YORUMLAR

Temmuz Ayı Burç Yorumları 1

Yazar , Kategori Astroloji, Aylık Burç Yorumları

burç yorumları

Temmuz ayında burçları neler bekliyor? Burç Yorumları geldi!

Koç & Yükselen Koç burç yorumları

Bu ay hayatının dönüm noktası olabilir, kararlı ol, acele etme ve kontrolde kal! Burç yorumlarına bakalım

Temmuz ayında sizin aile, ev, gayrimenkul konularını anlatan alanınızda olan güneş tutulmasının etkisinde başlıyoruz. Aklımızda planlar ve yapılacaklar var ama geri giden gezegenler bizleri ilerlemekte zorluyor. Bu ay düze dönmüş Venüs bizi rahatlatırken, geri hareketine ay ortasına kadar devam edecek Merkür ise biraz zorluyor olacak.

5 Temmuz sabah saatlerinde Oğlak burcunda bir ay tutulması yaşayacağız, bu tutulma sizin hayatınız açısından oldukça önemli etkiler içerecek. Son 2 yıldır hayatınızda oturtmaya çalıştığınız maddiyat – maneviyat dengesini, iş – ev arasındaki dengeyi gündemde getirecek bu tutulma. Biraz gergin etkiler içerebilir, bir iş bitimi veya sonuçlanması söz konusu olabilir. Hayatınızla ilgili son derece önemli kararlar alabilirsiniz, bu yer değiştirme, ev değişimi, aileden ayrı bir yaşam, evlenmek ve boşanmak gibi konular olabilir. Yine iş hayatınızla ilgili de bir karar süreci olabilecek özellikle yükselen Koçlar için geçerlidir. Zaten Mars’ın burcunuzda uzunca bir süre ilerleyecek olması hayatınıza bol aksiyon getirecek. (burç yorumları)

6 Temmuzda geri harekette olan Satürn Oğlak burcuna geri dönecek bu da kariyer, iş ve evlilik konularında son bir ayarlama gerekliliğini anlatacak! Aralık ortasına kadar bu alanda kalacak olan Satürn sonrasında #Kova burcuna geçiş yapacak.

9-16 Temmuz arasında Koç burcundaki Mars ile Kiron kavuşum yapacak, dikkatli olmak gereken günlerdeyiz. Merkürle de sert açısı tartışmalar ve kopmalara açık yapıyor bizi! Bu aslında damarımıza basıldığı için veya sadece birşeyleri birilerine ispatlamak için mücadele vermek anlamına da gelir! Bugünlerde dikkatli olmak, risk almamak, kazalara ve yanlış anlaşmalara dikkat etmek iyi olacaktır, bu kavuşum sizin burcunuzda olduğundan özellikle acele etmemeye, ani kararlar ve tehlikeli hareketlere dikkat! 14 Temmuz gününe özellikle dikkat, şiddet olayları, gerginlik, patlamalar olabilir!

12 Temmuzda Merkür düz harekete geçmek üzere duruyor, Yengeç burcundaki bu hareket iletişim sorunlarını ortadan kaldıracak. Artık eskiye dönmeyi bırakıp ilerlemek üzere harekete geçeceğiz ve işlerimizde daha rahat ilerleyeceğiz. Sizin aile, gayrimenkul ve evinizle ilgili konuları anlatan alanda geri giden Merkür artık hem iletişimi kolaylaştıracak hem de sevdiklerinizle iletişim daha kolay olacak. (temmuz burç yorumları devam ediyor)

20 Temmuzda 28 derece Yengeç burcunda bir yeni ay daha meydana geliyor! Bu tutulma değil sadece yeni ay ve sonunda başlangıçlar için daha iyi bir dönem… Bu yeni ay sırasındaki Satürn karşıtlığı dikkat çekici… Birşeyleri kurmak için bazı zorlukların üstesinden gelmek gerekliliğini ve dirayetli olma gerekliliğini anlatıyor! Aileniz, eviniz, alım – satım konularında kesinlikle daha rahat ilerleyeceğiniz bir zaman dilimi olacak.

22 Temmuz sabahında Güneş Aslan burcuna geçiş yapıyor! Ayı daha dışa dönük ve kendimize güvenli bitiriyoruz… Aslan burcu zamanı daha çok keyfe, kendimize, tatile ve güzel aktivitelere zaman ayırırız. Sizin aşk, çocuklar, keyif ve hobisel işler alanınızı hareketlendirecek bu etki size de iyi gelecek. Ne de olsa gökyüzünde ateş enerjisi artacak ve sizin de keyfiniz yerine gelecek. Umarım beklediğiniz güzel gelişmeler ardı ardına geldiği bir ay olur, sevgiyle…

Boğa & Yükselen Boğa Burç Yorumları:

Planlama ve hazırlık yapacağınız, parasal konularda ise güzel haberler olabilecek bir ay!

Temmuz ayına iletişim alanınızda olan yeni ayın etkisinde hızlı başlıyorsunuz. Birçok haber ve işle ilgili konularda görüşmeler ayın ilk günlerinde mümkün. Bu ay düze dönmüş Venüs size oldukça rahatlatırken, geri hareketine ay ortasına kadar devam edecek Merkür ise biraz zorluyor olacak.

5 Temmuz sabah saatlerinde Oğlak burcunda bir ay tutulması yaşayacağız, bu tutulma sizin hayatınız açısından oldukça önemli etkiler yapacak. Son 2 yıldır hayatınızda oturtmaya çalıştığınız maddiyat – maneviyat dengesini, iş – ev arasındaki dengeyi gündemde getirecek bu tutulma. Bu tutulma bir yer – şehir değişimi konusunu gündeme getirebilir, yine bir seyahati, bir eğitime başlamayı ve hukuksal konularda bir sonuçlanmada bu dolunay ile birlikte gündemde olacak.

Mars’ın Koç burcunda ilerleyişi ise planlarınızı ve yapmak istediklerinizi biraz kapalı kapılar ardında konuşacağınızı gösteriyor. Etkilerini detaylı anlatmıştım bu linkten yazıma ulaşabilirsiniz.  6 Temmuzda geri harekette olan Satürn Oğlak burcuna geri dönecek bu da biraz önce bahsettiğim konularda son bir ayarlama yapılması gerektiğini gösteriyor ne de olsa yılın sonunda büyük değişimler size bekliyor olacak ! Aralık ortasına kadar bu alanda kalacak olan Satürn sonrasında #Kova burcuna geçiş yapacak. (burç yorumları)

9-16 Temmuz arasında Koç burcundaki Mars ile Kiron kavuşum yapacak, dikkatli olmak gereken günlerdeyiz. Merkürle de sert açısı tartışmalar ve kopmalara açık yapıyor bizi! Bu aslında damarımıza basıldığı için veya sadece birşeyleri birilerine ispatlamak için mücadele vermek anlamına da gelir! Bugünlerde dikkatli olmak, risk almamak, kazalara ve yanlış anlaşmalara dikkat etmek iyi olacaktır, bu kavuşum sizin haritanızda bilinmeyen işler, saklı konular ve hastanelerle ilgili konuları anlattığından bu dönemde ufak bir operasyon geçirmek gibi konular gündemde olabilir. 14 Temmuz özellikle dikkat etmek gereken bir gün, şiddet olayları, gerginlik, patlamalar yaşanabilir.

12 Temmuzda Merkür düz harekete geçmek üzere duruyor, Yengeç burcundaki bu hareket iletişim sorunlarını ortadan kaldıracak. Artık eskiye dönmeyi bırakıp ilerlemek üzere harekete geçeceğiz ve işlerimizde daha rahat ilerleyeceğiz. Sizin iletişim, sözleşmeler, anlaşmalar ve kardeşlerle ilgili konuları anlatan alanınızda olan bu hareket bu alanlarda daha rahat ilerlemeyi getirebilir.  (temmuz burç yorumları devam ediyor)

20 Temmuzda 28 derece Yengeç burcunda bir yeni ay daha meydana geliyor! Bu tutulma değil sadece yeni ay ve sonunda başlangıçlar için daha iyi bir dönem… Bu yeni ay sırasındaki Satürn karşıtlığı dikkat çekici… Birşeyleri kurmak için bazı zorlukların üstesinden gelmek gerekliliğini ve dirayetli olma gerekliliğini anlatıyor! Yine bir yer değişimi, kısa bir seyahat, kardeşlerle ilgili bazı konularda yeni kararlar ve hatta yeni bir eğitime başlama kararı bu dönemde alınabilir. Geri giden gezegenler azaldığından karar almak için daha rahat bir dönemdeyiz… 

22 Temmuz sabahında Güneş Aslan burcuna geçiş yapıyor! Ayı daha dışa dönük ve kendimize güvenli bitiriyoruz… Aslan burcu zamanı daha çok keyfe, kendimize, tatile ve güzel aktivitelere zaman ayırırız. Sizin aile, ilişkiler, evinizle ilgili konular ve gayrimenkul alım – satımını anlatan alanınızda olacak bu etki, bu konular için elinizi kuvvetlendiriyor. Ne de olsa Umarım beklediğiniz güzel gelişmeler ardı ardına geldiği bir ay olur, sevgiyle…

İkizler & Yükselen İkizler burç yorumları!

Temmuz ayına para alanınızda olan yeni ayın etkisinde hızlı başlıyorsunuz. Birçok haber ve iş, para konularında gelişmeler ay boyunca mümkün. Bu ay düze dönmüş Venüs bizleri oldukça rahatlatırken, geri hareketine ay ortasına kadar devam edecek Merkür ise biraz zorluyor olacak.

5 Temmuz sabah saatlerinde Oğlak burcunda bir ay tutulması yaşayacağız, bu tutulma sizin hayatınızda son 2 yıldır oturtmaya çalıştığınız maddiyat – maneviyat dengesini, tekrar ve son kez gündeme getirecek. Bu tutulma bir işin bitişi ve maddi kazancının gelmesine yol açabileceği gibi yine bir işe başlangıç yapmanıza da neden olabilir.

Mars’ın Koç burcunda ilerleyişi ise uzunca bir süre hem hayallerinizin peşinde gitmek için yola çıkacağınızı hem de sosyal çevrenizle ilgili konuların son derece aktif olacağını gösteriyor. Etkilerini detaylı anlatmıştım bu linkten yazıma ulaşabilirsiniz.  6 Temmuzda geri harekette olan Satürn Oğlak burcuna geri dönecek bu da biraz önce bahsettiğim gibi parasal konularda son bir ayarlama yapılması gerektiğini . Aralık ortasına kadar bu alanda kalacak olan Satürn sonrasında #Kova burcuna geçiş yapacak.

9-16 Temmuz arasında Koç burcundaki Mars ile Kiron kavuşum yapacak, dikkatli olmak gereken günlerdeyiz. Merkürle de sert açısı tartışmalar ve kopmalara açık yapıyor bizi! Bu aslında damarımıza basıldığı için veya sadece birşeyleri birilerine ispatlamak için mücadele vermek anlamına da gelir! Bugünlerde dikkatli olmak, risk almamak, kazalara ve yanlış anlaşmalara dikkat etmek iyi olacaktır, bu kavuşum sizin haritanızda arkadaşlar, sosyal çevre ile ilgili konuları anlattığından sosyal çevrenizdeki bir kişi ile tartışma yaşayabilirsiniz. Dost zannettiğiniz birinden beklemediğiniz davranışlarda olabilir.  14 Temmuz özellikle dikkat etmek gereken bir gün, şiddet olayları, gerginlik, patlamalar yaşanabilir. (temmuz burç yorumları devam ediyor)

12 Temmuzda Merkür düz harekete geçmek üzere duruyor, Yengeç burcundaki bu hareket iletişim sorunlarını ortadan kaldıracak. Artık eskiye dönmeyi bırakıp ilerlemek üzere harekete geçeceğiz ve işlerimizde daha rahat ilerleyeceğiz. Sizin burç yöneticiniz olan Merkür’ün düze dönmesi ile hayatınızın her alanında daha rahat olacaksınız.

20 Temmuzda 28 derece Yengeç burcunda bir yeni ay daha meydana geliyor! Bu tutulma değil sadece yeni ay ve sonunda başlangıçlar için daha iyi bir dönem… Bu yeni ay sırasındaki Satürn karşıtlığı dikkat çekici… Birşeyleri kurmak için bazı zorlukların üstesinden gelmek gerekliliğini ve dirayetli olma gerekliliğini anlatıyor! Sizin için ise yine bir parasal konu gündemde olacak, bir yerden gelecek para, bir ödeme veya bir alacakla ilgili konu gündeme gelebilir. Para konularında bir başlangıç, yeni karar ve yeni bir dönem açılması söz konusu olabilir bu yeni ay ile birlikte…   

22 Temmuz sabahında Güneş Aslan burcuna geçiş yapıyor! Ayı daha dışa dönük ve kendimize güvenli bitiriyoruz… Aslan burcu zamanı daha çok keyfe, kendimize, tatile ve güzel aktivitelere zaman ayırırız. Sizin iletişim, seyahatler, kardeşlerle ilgili konuları anlatan alanınızda olacak bu hareketler hem bu konuları odağınıza getirecek hem de bu konuları aydınlatacağından size iyi gelecek, belki bir tatile kaçmak istersiniz? Umarım beklediğiniz güzel gelişmeler kolaylıkla gelir,  sevgiyle…

Yengeç & Yükselen Yengeç Burç Yorumları!

Sevgili Yengeçler sizin için çok önemli ve kritik gelişmeler içeren 2 yıllık bir sürecin sonunda gelmiş bulunuyorsunuz önümüzdeki 3-4 aylık süreçten sonra artık bu değişim dönemi kapanacak. Aslında bu dönem sizin için değişimleri yapmak ve memnun olmadığını alanları değiştirmek için fırsattı. Eğer şu ana kadar istediğiniz değişiklikleri yapamadıysanız Temmuz ayı sizin için önemli olacak çünkü aya sizin burcunuzda gerçekleşen bir yeni ay – tutulma ile başlıyoruz. Birşeylerin dengesi bu dönemde bozuldu ise orada değişmesi gereken birşey var demektir.

5 Temmuz sabah saatlerinde Oğlak burcunda bir ay tutulması yaşayacağız, bu tutulma sizin hayatınızda son 2 yıldır oturtmaya çalıştığınız maddiyat – maneviyat dengesini, tekrar ve son kez gündeme getirecek. Bu tutulma sizin tam karşıt alanınızda olduğundan artık ikili ilişkilerdeki dengeyi tutturmak için gerekli kararları almanın vaktidir. Bir ilişkinin sonlanması ve akabinde yeni bir dönem başlangıcı söz konusu olabilir. Biraz gergin ve bitişler içerecek bir dönem olabilir.  

Mars’ın Koç burcunda ilerleyişi ise uzunca bir süre kariyer, evlilik ve toplum önünde size ön plana koyan konularla ilgili bir mücadele dönemini başlatacak. Etkilerini detaylı anlatmıştım bu linkten yazıma ulaşabilirsiniz.  6 Temmuzda geri harekette olan Satürn Oğlak burcuna geri dönecek bu da biraz önce bahsettiğim gibi ikili ilişkiler alanında artık bir düzenlemenin ve kararların vaktinin geldiğini gösterecek. Aralık ortasına kadar bu alanda kalacak olan Satürn sonrasında #Kova burcuna geçiş yapacak. (temmuz burç yorumları devam ediyor)

9-16 Temmuz arasında Koç burcundaki Mars ile Kiron kavuşum yapacak, dikkatli olmak gereken günlerdeyiz. Merkürle de sert açısı tartışmalar ve kopmalara açık yapıyor bizi! Bu aslında damarımıza basıldığı için veya sadece birşeyleri birilerine ispatlamak için mücadele vermek anlamına da gelir! Bugünlerde dikkatli olmak, risk almamak, kazalara ve yanlış anlaşmalara dikkat etmek iyi olacaktır, bu kavuşum sizin haritanızın çok önemli bir alanında, iş konularında tartışmalara dikkat edin, yine her tür ikili ilişkide gerilmek mümkün, özellikle evlilik konularında dikkat! 14 Temmuz özellikle dikkat etmek gereken bir gün, şiddet olayları, gerginlik, patlamalar yaşanabilir.

12 Temmuzda Merkür düz harekete geçmek üzere duruyor, burcunuzdaki bu hareket iletişim sorunlarını ortadan kaldıracak. Artık eskiye dönmeyi bırakıp ilerlemek üzere harekete geçeceğiz ve işlerimizde daha rahat ilerleyeceğiz. Sizin burcunuzda olan bu hareket size ileri götürmek yerine gerilere ve eskilere döndürdü artık bu konularda kapanış yapıp ileri bakmanın vakti! (temmuz burç yorumları devam ediyor)

20 Temmuzda burcuuzda bir yeni ay daha meydana geliyor! Bu tutulma değil sadece yeni ay ve sonunda başlangıçlar için daha iyi bir dönem… Bu yeni ay sırasındaki Satürn karşıtlığı dikkat çekici… Birşeyleri kurmak için bazı zorlukların üstesinden gelmek gerekliliğini ve dirayetli olma gerekliliğini anlatıyor! Sizin burcunuzda olacak bu yeni ay artık daha kararlı olacağınızı ve ne istediğini bilir bir şekilde yeni başlangıçlar yapacağınızı gösteriyor.

22 Temmuz sabahında Güneş Aslan burcuna geçiş yapıyor! Ayı daha dışa dönük ve kendimize güvenli bitiriyoruz… Aslan burcu zamanı daha çok keyfe, kendimize, tatile ve güzel aktivitelere zaman ayırırız. Sizin parasal alanınızda olan bu hareket hem para konularını odağa getirecek hem de keyfiniz için bazı harcamalar yapmanıza sebep olabilecek. Bu dönemde parasal konularda eliniz kuvvetlenirken bir yandan da harcamaları durduramamanız söz konusu olabilir. Umarım beklediğiniz güzel gelişmeler kolaylıkla gelir,  sevgiyle…

Aslan & Yükselen Aslan Burç Yorumları!

Sevgili Aslanlar ay sizin için biraz yavaş başlasada sonunda doğru enerjiniz artacak ve sizin zamanınız başlayacak! Yengeç tutulmasının etkisinde başlıyoruz, bu tutulmalar son 2 yıldır özellikle yükselen Aslanları biraz sarstı iyi haber Yengeç burcundaki son tutulması olması. Yine de hem sağlık, hem bilinçaltındaki korkular gündemde olarak aya başlıyorsunuz…

5 Temmuz sabah saatlerinde Oğlak burcunda bir ay tutulması yaşayacağız, bu tutulma son 2 yıldır size yoran iş, çalışma ve sağlık konularında bir sonuçlanma ve kapanış yapıyor olması.. Biraz gergin etkiler içeren ve bitişler içerecek bir dönem olabilir bu tutulma ve takip edecek süreçteki 1 aylık süreç. 

Mars’ın Koç burcunda ilerleyişi ise uzunca bir süre yurtdışı, eğitimler, hukuksal konular ve inançlar ile ilgili konularda bir mücadele dönemini başlatacak.  Etkilerini detaylı anlatmıştım bu linkten yazıma ulaşabilirsiniz.  6 Temmuzda geri harekette olan Satürn Oğlak burcuna geri dönecek bu da biraz önce bahsettiğim gibi iş ve sağlık alanında artık bir düzenlemenin ve kararların vaktinin geldiğini gösterecek. Aralık ortasına kadar bu alanda kalacak olan Satürn sonrasında #Kova burcuna geçiş yapacak. (temmuz burç yorumları devam ediyor)

9-16 Temmuz arasında Koç burcundaki Mars ile Kiron kavuşum yapacak, dikkatli olmak gereken günlerdeyiz. Merkürle de sert açısı tartışmalar ve kopmalara açık yapıyor bizi! Bu aslında damarımıza basıldığı için veya sadece birşeyleri birilerine ispatlamak için mücadele vermek anlamına da gelir! Bugünlerde dikkatli olmak, risk almamak, kazalara ve yanlış anlaşmalara dikkat etmek iyi olacaktır, bu kavuşum sizin haritanızın inançlar alanında olduğu için sizden farklı düşünen kişilerle bir mücadele, çatışma ve hukuksal konularla ilgili bazı problemli durumları gündemde getirebilir. 14 Temmuz özellikle dikkat etmek gereken bir gün, şiddet olayları, gerginlik, patlamalar yaşanabilir.

12 Temmuzda Merkür düz harekete geçmek üzere duruyor, Yengeç burcundaki bu hareket iletişim sorunlarını ortadan kaldıracak. Artık eskiye dönmeyi bırakıp ilerlemek üzere harekete geçeceğiz ve işlerimizde daha rahat ilerleyeceğiz.

20 Temmuzda Yengeç burcunda bir yeni ay daha meydana geliyor! Bu tutulma değil sadece yeni ay ve sonunda başlangıçlar için daha iyi bir dönem… Bu yeni ay sırasındaki Satürn karşıtlığı dikkat çekici… Birşeyleri kurmak için bazı zorlukların üstesinden gelmek gerekliliğini ve dirayetli olma gerekliliğini anlatıyor! Sizin için bu yeni ay engel olarak gördüğünüz ve adım atmaktan korktuğunuz konularda kararlar almak ve ileri gitme kararı olması anlamına gelebilir.

22 Temmuz sabahında Güneş burcunuza geçiş yapıyor! Ayı daha dışa dönük ve kendimize güvenli bitiriyoruz… Aslan burcu zamanı daha çok keyfe, kendimize, tatile ve güzel aktivitelere zaman ayırırız. Sizin için ise yılın en iyi zamanı olacak, kendinize, hayatınıza daha özen göstreceğiniz, enerjinizin yükseleceği günler başlayacak. Görünüşünüzde değişiklik yapmak, kendinizi ön plana koyacağınız işlere girişmek ve kendinizle ilgili kararlar almak için oldukça iyi bir dönem.  Umarım beklediğiniz güzel gelişmeler kolaylıkla gelir,  sevgiyle…

Başak & Yükselen Başak Burç Yorumları!

Para konuları Temmuz ayında Başakların odağında olacak!

Sevgili Başaklar Temmuz ayına Yengeç tutulmasının etkisinde başlıyoruz, bu tutulmalar son 2 yıldır aşk, hayaller ve çocuklar alanınızı etkiliyor, artık hayatınızda birşeyleri kalıcı hale getirmeye çalışıyorsunuz, Yengeç burcundaki tutulmada sizin hayaller, sosyal çevre ve ait olduğunuz gruplarla ilgili konuları gündeminize getirdi.

5 Temmuz sabah saatlerinde Oğlak burcunda bir ay tutulması yaşayacağız, bu tutulma yine aşk, çocuklar ve hobi gibi yapılan işler alanında sonuçlanmalar, haberler ve şanslı gelişmeler getirebilecek. Mars’ın Koç burcunda ilerleyişi ise uzunca bir süre ortak finans, ortak yapılan işler, yatırımlar ve bankalarla ilgili konular alanınızı etkileyecek. Etkilerini detaylı anlatmıştım bu linkten yazıma ulaşabilirsiniz.  6 Temmuzda geri harekette olan Satürn Oğlak burcuna geri dönecek bu da biraz önce bahsettiğim gibi aşk, çocuklar ve severek yapılan işler alanında son kararları almanın vaktinin geldiğini gösterecek. Aralık ortasına kadar bu alanda kalacak olan Satürn sonrasında #Kova burcuna geçiş yapacak. Etkilerini detaylı okumak isterseniz önceden yayınladığım yazımdan ulaşabilirsiniz.

9-16 Temmuz arasında Koç burcundaki Mars ile Kiron kavuşum yapacak, dikkatli olmak gereken günlerdeyiz. Merkürle de sert açısı tartışmalar ve kopmalara açık yapıyor bizi! Bu aslında damarımıza basıldığı için veya sadece birşeyleri birilerine ispatlamak için mücadele vermek anlamına da gelir! Bugünlerde dikkatli olmak, risk almamak, kazalara ve yanlış anlaşmalara dikkat etmek iyi olacaktır, bu kavuşum sizin yine parasal konularını anlatan alanında olduğundan bugünlerde yaptığınız yatırımlara ve harcamalara dikkat edin lütfen.  14 Temmuz özellikle dikkat etmek gereken bir gün, şiddet olayları, gerginlik, patlamalar yaşanabilir, risk almayın bugünlerde… (temmuz burç yorumları devam ediyor)

12 Temmuzda Merkür düz harekete geçmek üzere duruyor, Yengeç burcundaki bu hareket iletişim sorunlarını ortadan kaldıracak. Artık eskiye dönmeyi bırakıp ilerlemek üzere harekete geçeceğiz ve işlerimizde daha rahat ilerleyeceğiz.

20 Temmuzda Yengeç burcunda bir yeni ay daha meydana geliyor! Bu tutulma değil sadece yeni ay ve sonunda başlangıçlar için daha iyi bir dönem… Bu yeni ay sırasındaki Satürn karşıtlığı dikkat çekici… Birşeyleri kurmak için bazı zorlukların üstesinden gelmek gerekliliğini ve dirayetli olma gerekliliğini anlatıyor! Sizin için bu yeni ay yine hayalleriniz yolunda gitmeniz kendinize bir yuva ve hayat kurmanız için destekleyici olacak. Bugünler geldiğinde ne yapmanız gerektiği konusunda daha kararlı olacaksınız…

22 Temmuz sabahında Güneş Aslan burcunda geçiş yapıyor! Bu dönem özellikle yükselen Başakların haritasında biraz kapalı bir alanı aydınlattığından, sağlıkla ilgili kontrollerin yapıldığı, sağlığınıza daha dikkat ettiğiniz ve bir proje içinde çalışabileceğiniz bir dönemi anlatacak. Bu dönem boyunca bazı korkularınızla da yüzleşmeniz gerekebilir. Umarım beklediğiniz güzel gelişmeler kolaylıkla gelir,  sevgiyle…

Terazi & Yükselen Terazi Burç Yorumları!

İkili ilişkiler, ev- aile ve kariyer konuları ön planda Temmuz ayında!,

Sevgili Teraziler, Temmuz ayına Yengeç tutulmasının etkisinde başlıyoruz, bu tutulmalar son 2 yıldır aile – kariyer alanınızı etkiliyor. Son 2 yılda iş değişimi, aile ile ilgili konular yoğun olarak gündemde oldu şimdi ise bu konularla ilgili son gelişmeleri yaşayacaksınız. (yükselen Terazi). Yengeç burcundaki tutulmanın etkisinde başlıyoruz Temmuz ayına, yine iş konuları ve evlilik ile ilgili bazı eski konular gündemde olacak.

5 Temmuz sabah saatlerinde Oğlak burcunda bir ay tutulması yaşayacağız, bu tutulma yine aile, anne – baba ile ilgili konular, evlilik, gayrimenkul alım – satım konularını gündemde getirecek. Genel olarak hızlı gelişmeler getirebilecek bir tutulma olacak, bazı sonlanmalar ve önemli kararlar gündemde olabilir.

Mars’ın Koç burcunda sizin tam karşıt alanınızda ilerleyişi ise ikili ilişkileri uzunca bir süre mücadele alanı olarak etkileyecek. Bu bir ilişkiyi yürütmeye çalışmak, evlilikle ilgili bir mücadeleli dönem, beraber çalıştığınız ortak bir konu ile ilgili bir durum olabilecekken yine açık düşmanlıklara da size açık yapıyor. Etkilerini detaylı anlatmıştım bu linkten yazıma ulaşabilirsiniz.  

6 Temmuzda geri harekette olan Satürn Oğlak burcuna geri dönecek bu da biraz önce bahsettiğim gibi aile, ev ve gayrimenkul konularında son kararları almanın vaktinin geldiğini gösterecek. Aralık ortasına kadar bu alanda kalacak olan Satürn sonrasında #Kova burcuna geçiş yapacak. (burç yorumları)

9-16 Temmuz arasında Koç burcundaki Mars ile Kiron kavuşum yapacak, dikkatli olmak gereken günlerdeyiz. Merkürle de sert açısı tartışmalar ve kopmalara açık yapıyor bizi! Bu aslında damarımıza basıldığı için veya sadece birşeyleri birilerine ispatlamak için mücadele vermek anlamına da gelir! Bugünlerde dikkatli olmak, risk almamak, kazalara ve yanlış anlaşmalara dikkat etmek iyi olacaktır, bu kavuşum sizin yine karşıt alanınızda olacağından ilişkiler alanında kırılmalar, size yaralayacak sözler olması, birinin size çok doğru söylemediğini öğrenmek söz konusu olabilir.  14 Temmuz özellikle dikkat etmek gereken bir gün, şiddet olayları, gerginlik, patlamalar yaşanabilir, risk almayın bugünlerde…

12 Temmuzda Merkür düz harekete geçmek üzere duruyor, Yengeç burcundaki bu hareket iletişim sorunlarını ortadan kaldıracak. Artık eskiye dönmeyi bırakıp ilerlemek üzere harekete geçeceğiz ve işlerimizde daha rahat ilerleyeceğiz. Sizin içinde kariyer konularında iletişim daha doğru akmaya başlayacak! (temmuz burç yorumları devam ediyor)

20 Temmuzda Yengeç burcunda bir yeni ay daha meydana geliyor! Bu tutulma değil sadece yeni ay ve sonunda başlangıçlar için daha iyi bir dönem… Bu yeni ay sırasındaki Satürn karşıtlığı dikkat çekici… Birşeyleri kurmak için bazı zorlukların üstesinden gelmek gerekliliğini ve dirayetli olma gerekliliğini anlatıyor! Sizin için bu yeni ay yine kariyer, iş kurma veya evlilik konuları ile igili yeni bir başlangıcı anlatıyor olacak.

22 Temmuz sabahında Güneş Aslan burcunda geçiş yapıyor! Bu dönem hepimizin enerjisini yükseltecek ama yükselen Terazilerin sosyal alanından geçtiği için çok daha sosyal, hayallerini yolunda gitmek isteyen bir moda sokacak sizi. Hayat tahmin ettiğimizden kısa ve hızla geçiyor hayallerinizi ertelemeyin ve bir adım atın! Umarım beklediğiniz güzel gelişmeler kolaylıkla gelir,  sevgiyle…

Akrep & Yükselen Akrep Burç Yorumları!

Seyahatler, eğitimler, kardeşlerle ilgili konular bu ay gündemde!

Sevgili Akrepler Temmuz ayına Yengeç tutulmasının etkisinde başlıyoruz, bu tutulmalar son 2 yıldır eğitimler, işler, kontratlar ve seyahatler alanınızı etkiledi. Yer değişimi yapmış veya yapmayı düşünmüş olabilirsiniz.  (yükselen Akrep). Yengeç burcundaki tutulmada sizin inançlar ve yurtdışı ile ilgili konular alanınızı etkiledi ve bu konular gündemde başlıyorsunuz Temmuz ayına!

5 Temmuz sabah saatlerinde Oğlak burcunda bir ay tutulması yaşayacağız, bu tutulma yine kardeşlerle ilgili bir konuyu, bir iş sözleşmesini, bir kısa seyahati gündeme getirebilir. Genel olarak hızlı gelişmeler getirebilecek bir tutulma olacak, bazı sonlanmalar ve önemli kararlar gündemde olabilir.

Mars’ın Koç burcunda sizin iş, çalışma ve sizin için çalışanlar alanınızda ilerleyişi ise ikili ilişkileri uzunca bir süre mücadele alanı olarak etkileyecek. Bu dönem iş konularını oturtmak ve sağlıkla ilgili bazı konular için mücadele vermek mümkün. Etkilerini detaylı anlatmıştım bu linkten yazıma ulaşabilirsiniz.  

6 Temmuzda geri harekette olan Satürn Oğlak burcuna geri dönecek bu da biraz önce bahsettiğim konularda son kararları almanın vaktinin geldiğini gösterecek. Aralık ortasına kadar bu alanda kalacak olan Satürn sonrasında #Kova burcuna geçiş yapacak. #burç yorumları

9-16 Temmuz arasında Koç burcundaki Mars ile Kiron kavuşum yapacak, dikkatli olmak gereken günlerdeyiz. Merkürle de sert açısı tartışmalar ve kopmalara açık yapıyor bizi! Bu aslında damarımıza basıldığı için veya sadece birşeyleri birilerine ispatlamak için mücadele vermek anlamına da gelir! Bugünlerde dikkatli olmak, risk almamak, kazalara ve yanlış anlaşmalara dikkat etmek iyi olacaktır, bu kavuşum sizin iş alanınızda olacağından agresif durumlar, bir mücadele ve çekişme gündeme gelebilri, söylemlere dikkat! 14 Temmuz özellikle dikkat etmek gereken bir gün, şiddet olayları, gerginlik, patlamalar yaşanabilir, risk almayın bugünlerde…

12 Temmuzda Merkür düz harekete geçmek üzere duruyor, Yengeç burcundaki bu hareket iletişim sorunlarını ortadan kaldıracak. Artık eskiye dönmeyi bırakıp ilerlemek üzere harekete geçeceğiz ve işlerimizde daha rahat ilerleyeceğiz. (temmuz burç yorumları devam ediyor)

20 Temmuzda Yengeç burcunda bir yeni ay daha meydana geliyor! Bu tutulma değil sadece yeni ay ve sonunda başlangıçlar için daha iyi bir dönem… Bu yeni ay sırasındaki Satürn karşıtlığı dikkat çekici… Birşeyleri kurmak için bazı zorlukların üstesinden gelmek gerekliliğini ve dirayetli olma gerekliliğini anlatıyor! Sizin için ne düşündüğünüzü, neden bazı konularda takıntılı olduğunuzu, bunları nasıl değiştirebileceğinizi görmek, yeni düşünceler ekmek için güzel bir dönem olacak.  

22 Temmuz sabahında Güneş Aslan burcunda geçiş yapıyor! Bu dönem hepimizin enerjisini yükseltecek ama yükselen Akreplerin iş ve görünür oldukları alandan geçen bu etki, iş alanında elinizi kuvvetlendirecek, yaptığınız işler otorite figürleri tarafından görünebilecek ve enerjiniz son derece yüksek olacak. Kendinizi iyilikle ve pozitif bir şekilde ön plana koymayı unutmayın! Umarım beklediğiniz güzel gelişmeler kolaylıkla gelir,  sevgiyle…

Yay & Yükselen Yay Burç Yorumları!

Parasal konular, aşk – çocuklar ve eğlence bu ay sizin gündeminizde!

Sevgili Yaylar, Temmuz ayına Yengeç tutulmasının etkisinde başlıyoruz, bu tutulmalar son 2 yıldır sizin parsal konuları anlatan alanınızı etkiledi. Son 2 yılda iş konularında bir iniş çıkış yaşamış olmanız ve paranın gelen – giden durumu sizi biraz yıpratmış olabilir. (yükselen Yay). Şimdi ise yaz ayları sonunda bu konuları kapatmış olacaksınız…

5 Temmuz sabah saatlerinde Oğlak burcunda bir ay tutulması yaşayacağız, bu tutulma yine parasal konuları gündeme getirecek, yeni bir iş veya paranın hangi kanallardan geleceği ile ilgili gelişmeler bu tutulma ile gündeminize gelecek. Genel olarak hızlı gelişmeler getirebilecek bir tutulma olacak, bazı sonlanmalar ve önemli kararlar gündemde olabilir.

Mars’ın Koç burcunda sizin aşk, çocuklarla ilgili konular ve hobi gibi yapılan işler alanında ilerlemesi ise bu alanları uzunca bir süre gündeminizde tutacak. Kimbilir hobi gibi yaptığınız birşey belki de işiniz haline gelir. Etkilerini detaylı anlatmıştım bu linkten yazıma ulaşabilirsiniz.  

6 Temmuzda geri harekette olan Satürn Oğlak burcuna geri dönecek bu da biraz önce bahsettiğim gibi parasal konularda son kararları almanın vaktinin geldiğini gösterecek. Aralık ortasına kadar bu alanda kalacak olan Satürn sonrasında #Kova burcuna geçiş yapacak.

9-16 Temmuz arasında Koç burcundaki Mars ile Kiron kavuşum yapacak, dikkatli olmak gereken günlerdeyiz. Merkürle de sert açısı tartışmalar ve kopmalara açık yapıyor bizi! Bu aslında damarımıza basıldığı için veya sadece birşeyleri birilerine ispatlamak için mücadele vermek anlamına da gelir! Bugünlerde dikkatli olmak, risk almamak, kazalara ve yanlış anlaşmalara dikkat etmek iyi olacaktır, bu kavuşum sizin aşk, çocuklar ve iş alanınızda olacağından kırıcı olmamak ve bazı konularda fazla tepki vermemek önemli! 14 Temmuz özellikle dikkat etmek gereken bir gün, şiddet olayları, gerginlik, patlamalar yaşanabilir, risk almayın bugünlerde…

12 Temmuzda Merkür düz harekete geçmek üzere duruyor, Yengeç burcundaki bu hareket iletişim sorunlarını ortadan kaldıracak. Artık eskiye dönmeyi bırakıp ilerlemek üzere harekete geçeceğiz ve işlerimizde daha rahat ilerleyeceğiz. Bu gerileme parasal konuları anlatan alanı etkilediğinden bu konularda daha rahat ilerleme kaydedebileceksiniz.

20 Temmuzda Yengeç burcunda bir yeni ay daha meydana geliyor! Bu tutulma değil sadece yeni ay ve sonunda başlangıçlar için daha iyi bir dönem… Bu yeni ay sırasındaki Satürn karşıtlığı dikkat çekici… Birşeyleri kurmak için bazı zorlukların üstesinden gelmek gerekliliğini ve dirayetli olma gerekliliğini anlatıyor! Sizin için bu yeni ay parasal konularda yeni başlangıçları anlatacak ve ilerlemek için daha iyi bir dönem olacak. Yeni bir iş, eşin parası ile ilgili konular, bankalarla ilgili konular ve bir miras konusu bu dönemde gündeme gelebilir. (burç yorumları)

22 Temmuz sabahında Güneş Aslan burcunda geçiş yapıyor! Bu dönem hepimizin enerjisini yükseltecek ama yükselen Yayların seyahatler, eğitimler, inançlar ve hukuksal konuları anlatan alanında olacağından bu dönemde keyfiniz yerinde olacak ve hayatınızla ilgili bazı kararları daha kolay alacaksınız. Neşeli ve umutlu Yaylara umarım Temmuz ayı güzelliklerle gelir! 

Oğlak & Yükselen Oğlak Burç Yorumları !

Yine sizin için çok önemli bir ay sevgili Oğlaklar!

Sevgili Oğlaklar, #Temmuz ayına tam karşıt burcunuz olan Yengeç tutulmasının etkisinde başlıyoruz, bu tutulmalar son 2 yıldır sizin hayatınızda büyük değişimi tetikledi ki Yengeçlerden farklı olarak burcunuzdan geçen Satürn’de üstüne cabası oldu! Değişimleri tamamlamak için son aylardayız 2020 sonu itibari ile bu sınavlar, değişimler sizin için büyük ölçüde bitecek. (burç yorumları)

5 Temmuz sabah saatlerinde burcunuzda bir ay tutulması yaşayacağız, bu tutulma yine sizinle ilgili önemli konuları gündeme getirecek. Daha duygusal etkiler içeren bu tutulmada ne istiyorum, neler yapmalıyım, neleri geride bırakmalı, neleri yanıma almalıyım soruları devam edecek. Genel olarak hızlı gelişmeler getirebilecek bir tutulma olacak, bazı sonlanmalar ve önemli kararlar gündemde olabilir.

Mars’ın Koç burcunda sizin aile, ev, gayrimenkul konularını anlatan alanınızda ilerlemesi ise bu alanları uzunca bir süre gündeminizde tutacak. Mars Koç geçişinin genel ve burç yorumları bu linkte yazıma ulaşabilirsiniz.  

6 Temmuzda geri harekette olan Satürn burcunuza geri dönecek bu da biraz önce bahsettiğim gibi sizin için son 2 yılda verdiğiniz kararları gözden geçirme, çizdiğiniz rotadan emin olup olmadığınıız sorgulama dönemi olacak. Aralık ortasına kadar bu alanda kalacak olan Satürn sonrasında #Kova burcuna geçiş yapacak.

9-16 Temmuz arasında Koç burcundaki Mars ile Kiron kavuşum yapacak, dikkatli olmak gereken günlerdeyiz. Merkürle de sert açısı tartışmalar ve kopmalara açık yapıyor bizi! Bu aslında damarımıza basıldığı için veya sadece birşeyleri birilerine ispatlamak için mücadele vermek anlamına da gelir! Bugünlerde dikkatli olmak, risk almamak, kazalara ve yanlış anlaşmalara dikkat etmek iyi olacaktır, bu kavuşum sizin aile, ev, evlilik, alım – satım alanınızda olduğundan bugünlere ekstra dikkat diyorum! 14 Temmuz özellikle dikkat etmek gereken bir gün, şiddet olayları, gerginlik, patlamalar, yangınlar yaşanabilir, risk almayın bugünlerde…

12 Temmuzda Merkür düz harekete geçmek üzere duruyor, Yengeç burcundaki bu hareket iletişim sorunlarını ortadan kaldıracak. Artık eskiye dönmeyi bırakıp ilerlemek üzere harekete geçeceğiz ve işlerimizde daha rahat ilerleyeceğiz. Bu gerilemenin bitişi sizin içinde ikili ilişkiler alanında kendinizi daha rahat ifade etmenizi sağlayacak.

20 Temmuzda Yengeç burcunda bir yeni ay daha meydana geliyor! Bu tutulma değil sadece yeni ay ve sonunda başlangıçlar için daha iyi bir dönem… Bu yeni ay sırasındaki Satürn karşıtlığı dikkat çekici… Birşeyleri kurmak için bazı zorlukların üstesinden gelmek gerekliliğini ve dirayetli olma gerekliliğini anlatıyor! Sizin için bu yeni ay ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularını anlatan alanda olacak. Bu dönemde daha kararlı ve ne istediğinizi bilen bir durumda olabilirsiniz, yeni bir ilişki başlangıcı veya eski ilişkinizde yeni kararlar söz konusu olabilir bu dönemde… (burç yorumları)

22 Temmuz sabahında Güneş Aslan burcunda geçiş yapıyor! Bu dönem hepimizin enerjisini yükseltecek ama yükselen Oğlakların parasal konuları anlatan alanine etkileyecek, bu dönemde ortak bir işten gelen bir para söz konusu olabilir. Yine miraslar, bankalarla iligli konular ve diğer tüm ortak paranın işin içine girdiği konular gündemde olacak. Umarım güzel değişimler yolunuza gelir ve siz bunları kolaylıkla Kabul edersiniz…   

Kova & Yükselen Kova Burç Yorumları!

Sevgili Kovalar, Temmuz ayına Yengeç tutulmasının etkisinde başlıyoruz, bu tutulmalar son 2 devam etmekte idi ve bu yaz aylarındaki son tutulmalar ile etkisini kaybediyor olacak. Sizin iş alanınızda olan bu tutulma iş konularında yeni bir başlangıç veya eski işlerle ilgili bir düzenleme getirmiş olabilir.  

5 Temmuz sabah saatlerinde Oğlak burcunda bir ay tutulması yaşayacağız, bu tutulma yine sizin bilinçaltınızı anlatan, bilmediğiniz bazı konuları ve sağlık konularını anlatan alanda olacak. Daha duygusal etkiler içeren bu tutulmada neleri geride bırakmam gerekir ve neleri değiştirmem gerekir soruları gündemde olacak. Genel olarak hızlı gelişmeler getirebilecek bir tutulma olacak, bazı sonlanmalar ve önemli kararlar gündemde olabilir.

Mars’ın Koç burcunda sizin iletişim, seyahatler, eğitimler ve sözleşmeler konularını anlatan alanınızda ilerlemesi ise bu alanları uzunca bir süre gündeminizde tutacak. Etkilerini detaylı anlatmıştım bu linkten yazıma ulaşabilirsiniz.  6 Temmuzda geri harekette olan Satürn burcunuzdan çıkarak Oğlak burcuna geri dönecek bu aslında bir süre size nefes aldırsa da Aralık ortasına kadar bu alanda kalacak olan Satürn sonrasında burcunuza geri gelecek ve önemli bir değişim dönemini başlatacak.

9-16 Temmuz arasında Koç burcundaki Mars ile Kiron kavuşum yapacak, dikkatli olmak gereken günlerdeyiz. Merkürle de sert açısı tartışmalar ve kopmalara açık yapıyor bizi! Bu aslında damarımıza basıldığı için veya sadece birşeyleri birilerine ispatlamak için mücadele vermek anlamına da gelir! Bugünlerde dikkatli olmak, risk almamak, kazalara ve yanlış anlaşmalara dikkat etmek iyi olacaktır, bu kavuşum sizin kardeşler ve iletişim alanınızda olacağından bu konulara ekstra dikkat! 14 Temmuz özellikle dikkat etmek gereken bir gün, şiddet olayları, gerginlik, patlamalar, yangınlar yaşanabilir, risk almayın bugünlerde…

12 Temmuzda Merkür düz harekete geçmek üzere duruyor, Yengeç burcundaki bu hareket iletişim sorunlarını ortadan kaldıracak. Artık eskiye dönmeyi bırakıp ilerlemek üzere harekete geçeceğiz ve işlerimizde daha rahat ilerleyeceğiz. Bu gerilemenin bitişi sizin içinde iş alanında iletişimi daha düzgün bir hale getirecek, eski işlerden sıyrılıp yeni işlere girişebileceksiniz.

20 Temmuzda Yengeç burcunda bir yeni ay daha meydana geliyor! Bu tutulma değil sadece yeni ay ve sonunda başlangıçlar için daha iyi bir dönem… Bu yeni ay sırasındaki Satürn karşıtlığı dikkat çekici… Birşeyleri kurmak için bazı zorlukların üstesinden gelmek gerekliliğini ve dirayetli olma gerekliliğini anlatıyor! Sizin için bu yeni ay iş, sizin için çalışanlar, günlük rutinde bir yenilenme ve sağlık konularında yeni başlangıçları getirebilir. (burç yorumları)

22 Temmuz sabahında Güneş Aslan burcunda geçiş yapıyor! Bu dönem hepimizin enerjisini yükseltecek ama yükselen Kovaların tam karşıt alanında olacağından ikili ilişkiler açısından güzel bir dönem başlayacak. Bu hem bir ilişki başlangıcını anlatabilri, aynı zamanda bir evlilik kararı veya bir ortak işe başlama da söz konusu olabilir.  Umarım güzel değişimler yolunuza gelir ve siz bunları kolaylıkla Kabul edersiniz…  

Balık & Yükselen Balık burç Yorumları!

Sevgili Balıklar, Temmuz ayına Yengeç tutulmasının etkisinde başlıyoruz, bu tutulmalar son 2 devam etmekte idi ve bu yaz aylarındaki son tutulmalar ile etkisini kaybediyor olacak. Sizin aşk, çocuklar ve hobi gibi yapılakn işler alanınızda olan bu tutulma bu konularında yeni bir başlangıç veya eski işlerle ilgili bir düzenleme getirmiş olabilir.  

5 Temmuz sabah saatlerinde Oğlak burcunda bir ay tutulması yaşayacağız, bu tutulma sizin sosyal çevre, gruplar, üye olduğunuz dernekler ve hayallerinizi anlatan alanda olacak. Daha duygusal etkiler içeren bu tutulmada neleri geride bırakmam gerekir ve neleri değiştirmem gerekir soruları gündemde olacak. Genel olarak hızlı gelişmeler getirebilecek bir tutulma olacak, bazı sonlanmalar ve önemli kararlar gündemde olabilir. BU sosyal çevrenizden birisi ile ilgili bir bitiş olabileceği gibi, hep hayal ettiğiniz birşeyi yapabilmek için birşeyleri geride bırakmakta olabilir.

Mars’ın Koç burcunda sizin parasal konuları anlatan alanınızda ilerlemesi ise bu konuları uzunca bir süre gündeminizde tutacak. Etkilerini detaylı anlatmıştım bu linkten yazıma ulaşabilirsiniz.  6 Temmuzda geri harekette olan Satürn Kova burcundan çıkarak Oğlak burcuna geri dönecek bu aslında son 2 yıldır size sorduğu hayellerin yolunda gitmek için neler yapacaksın sorusunun son kez sorulmasına neden olacak. Aralık 2020 itibari ile Kova etkisi ile birlikte yükselen Balıklar büyük bir içsel değişim sürecine girecekler! (burç yorumları)

9-16 Temmuz arasında Koç burcundaki Mars ile Kiron kavuşum yapacak, dikkatli olmak gereken günlerdeyiz. Merkürle de sert açısı tartışmalar ve kopmalara açık yapıyor bizi! Bu aslında damarımıza basıldığı için veya sadece birşeyleri birilerine ispatlamak için mücadele vermek anlamına da gelir! Bugünlerde dikkatli olmak, risk almamak, kazalara ve yanlış anlaşmalara dikkat etmek iyi olacaktır, bu kavuşum sizin para konularını anlatan alanınızda olacağından bu konularda gerilmemeye ve fazla agresif olmamaya ekstra dikkat! 14 Temmuz özellikle dikkat etmek gereken bir gün, şiddet olayları, gerginlik, patlamalar, yangınlar yaşanabilir, risk almayın bugünlerde… (burç yorumları)

12 Temmuzda Merkür düz harekete geçmek üzere duruyor, Yengeç burcundaki bu hareket iletişim sorunlarını ortadan kaldıracak. Artık eskiye dönmeyi bırakıp ilerlemek üzere harekete geçeceğiz ve işlerimizde daha rahat ilerleyeceğiz. Bu gerilemenin bitişi sizin içindeaşk, çocuklar ve yaratıcı projeler alanında daha rahat ilerlemenizi sağlayacak.

20 Temmuzda Yengeç burcunda bir yeni ay daha meydana geliyor! Bu tutulma değil sadece yeni ay ve sonunda başlangıçlar için daha iyi bir dönem… Bu yeni ay sırasındaki Satürn karşıtlığı dikkat çekici… Birşeyleri kurmak için bazı zorlukların üstesinden gelmek gerekliliğini ve dirayetli olma gerekliliğini anlatıyor! Sizin için bu yeni ay biraz önce bahsettiğim konular olan aşk, çocuklar ve yaratıcı projeler – hobi gibi yapılan işler alanınızda olacak, başlamak ve yapmak istediğiniz şeyler için artık beklemeye gerek yok, yol açık!

22 Temmuz sabahında Güneş Aslan burcunda geçiş yapıyor! Bu dönem hepimizin enerjisini yükseltecek ama yükselen Balıkların iş alanını yoğunlaştıracak. Bu evinde düzeninde yapılacak bazı değişiklikleri, sağlığınızla ilgili yapmanız gereken kontrolleri de anlatabilir.  Umarım güzel bir ay olur sizin için…

Temmuz genelini anlattığım videoma buradan ulaşabilirsiniz. https://youtu.be/3osxEr83EYs

Bağlantılı yazılar olan Satürn’ün Oğlak burcu etkisini anlatan yazıma buradan ulaşabilirsiniz.

Satürn Kova burcundan bu ay çıkacak ama Aralık ayında geri gelecek burç detayında okumak için yazıma buradan ulaşabilirsiniz.

Mars – Koç etkisi 2021 başına kadar sürecek bir etki merak edenler için yazımın linki burada

Burç yorumlarını beğendiyseniz Youtube kanalıma da bir göz atın ve takipte kalın…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir