Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Salı

26

Temmuz 2022

0

YORUMLAR

Ağustos Ayı Burç Yorumları!

Yazar , Kategori Astroloji

ağustos ayı burç yorumları

Ağustos Ayı Burç Yorumlarında neler var?

Ağustos ayı hızlı, hareketli ve biraz da gergin etkilerle geliyor. Aslan burcunun sıcaklığını, iddiasını ve hızlı gelişmelerini yaşayacağız bu ayda. Aslan Burcundaki yeni ay etkisinde başlıyoruz bu aya etkilerini merak ederseniz yazım burada…

Birşeyler Güneş’in en parlak döneminde olması ile ile daha görünür olurken asıl ihtiyacımızın kendimizi ve yeteneklerimizi görmek olduğunu anlayacağız. Bu ay fazla rekabete girmeden iç sesimize güvenerek ve kendimizi ön plana koyarak ilerlemek mantıklı olacak. Ay genelini anlattığım yazıma buradan ulaşabilirsiniz... Gelelim şimdi aylık yorumlara:

Ağustos Ayı Burç Yorumları!

Koç & Yükselen Koç:

Ağustos ayına 28 Temmuz akşamında Aslan burcunda yaşadığımız yeni ayın etkisinde başlıyoruz. Yeni başlangıçlar ve adımlar için güzel zamanlar olacak sizin için özellikle çocuklar, hobi gibi yapılan işler ve aşk konularına başlangıçlar getirebilecek bu yeni ay.

Dikkat etmek gereken ise ayın ilk günlerinde aktif olacak Mars ile Uranüs kavuşumu olacak, 1-2 Ağustos günleri kazalara, sakarlıklara ve patlamalara açık yapacak bizi, gergin çıkışlar ve beklenmedik gelişmeler yaşanabilir, bu Koç burçları için Mars burç yöneticisi olduğundan ekstra önemli olacak!

4 Ağustos sabahında Merkür kuvvetli olduğu ve yönettiği Başak burcuna geçecek, hepimizin hesap kitap kafası yoğun olacak, hem iletişim hem de zihinler son derece aktif olacak… Koçlar için bu etki iş, çalışma ve üretme alanını hareketlendirirken hem zihniniz hem de hesap – kitap konuları son derece aktif olacak. Merkür bu alanda 26 Ağustos’a kadar kalacak ve bu dönem girişimler, anlaşmalar, sağlık konuları için iyi olacak…

11 Ağustos akşamında Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak, ilişkilerde ve aşk konularında daha havalı ve iddialı olacağız. Yine bu geçiş para konuları içinde iyi bir etki olacak tek dikkat etmek gereken ise para harcamaya eğilimimizin artması olacak! Sizin için bu etki öncelikle aşk konularında güzel etkiler getirirken, çocuğu olanların onlarla güzel vakit geçirmesi, hobileriniz için para harcamak veya daha çok eğlenceye ve keyfe odaklanmak söz konusu olacak!

12 Ağustos sabaha karşı 4 sularında Kova burcunda biraz sıkıntılı bir dolunay yaşayacağız, bu dolunayın sıkıntılı olma sebebi Ay’ın yanında bulunan karmanın lordu, sınavların babası Satürn’ün olması! Bu dönemde fazla sabit olduğumuz kırmak isteyip kıramadığımız alanları fark etmek ve değişime – bırakmaya zorlanmamız mümkün! Önünüzde engel olan durum, düşünce, kişi, karma, geçmişten ve atalardan gelen konular olması ve bunları fark etmeniz bu dolunay döneminde mümkün. Bir yandan da toplumsal konular, bu konularda olan ön yargılarımız ve değişmez dediğimiz veya sandığımız şeylerin değişmek için sarsılması mümkün!

İç sıkıntılı, biraz bunalımlı bir dolunay dönemi olabilir, öncesindeki 2-3 gün ve sonrasındaki 10 günlük süreç buna dahil olacak! Koçlar için bu etki sosyal çevre alanınızda olacağından arkadaşlarınız veya içinde bulunduğunuz gruplarla ilgili bazı durumlar söz konusu olabilir. Yine hayalleriniz yolunda ilerlemekte zorlandığınız alanlar, düşünceler varsa bunları fark edip kendinize yeni hedefler koyarak yolunuzu açabilirsiniz… Kötü niyetli bazı kişileri bu dolunayda fark edebilirsini…

20 Ağustos öğlen saatlerinde girişim, cesaret ve azmi anlatan ve sizin burç yöneticiniz olan Mars İkizler burcuna geçecek, aslında bu geçiş önemli çünkü Mars burada oldukça uzun bir zaman kalacak nedeni de bu alanda bir de gerileme yapacak olması! Mars İkizler burcunda geri hareketine 30 Ekimde başlayacak ve bu gerileme 14 Ocağa kadar devam edecek bu dönem Koçların ilerlemekten kaçınması gereken ve durumu koruma moduna geçmesi gereken bir dönem olacak. Mars’ın İkizler burcundan çıkışı 25 Mart 2023 tarihinde olacak! Mars İkizler burcunda bilgi, iletişim, doğru anlamak, anlaşmak yalan ile gerçeği ayırt etmek için verilecek bir mücadeleyi anlatacak. Tabiiki geri hareketi bir karma göstergesi de olarak bugüne kadar yapılan aksiyonların ve girişimlerin ne kadar doğru, ne kadar yanlış olduğunu sorgulayacak, sorgulatacak ve yaptırımları olacak!

Mars’ın buradan geçişi sizin iletişim, kardeşler, akrabalar, iş birlikleri, eğitimler, seyahatler ve yer değiştirme alanınızı etkilerken geri hareketine kadar ilerlemek için iyi bir dönem olurken sonrasında dikkat etmek gerekecek!

23 Ağustos sabah saatlerinde Güneş Aslan burcundan Başak burcuna geçecek ve yeniden yapılanma, çalışma, üretme ve hasat vaktini başlatacak… Sizin iş alanınıza destekli etkiler verirken hem çalıştığınız yerde daha güzel işler başarmanız, fark edilmeniz söz konusu iken, beraber çalıştığınız veya sizin için çalışanlar varsa bu kişilerden de güzel destekler alabilirsiniz…

26 Ağustos sabah saatlerindeMerkür Terazi burcuna geçecek ve iletişim modumuz değişecek daha kılı kırk yarar bir dönemden ilişkilerin ve uzlaşmanın, diplomasinin önemli olduğu ve adaletimizin ölçüldüğü bir döneme gireceğiz…İletişim yoğunlaşırken birileri ile irtibatta ve temasta olmak, beraber birşeyler yapalım modunda olmak mümkün! Sizin ikili ilişkiler alanınıza pozitif etki getirecek bu geçiş ile odağınız ikili ilişkilerde, evlilik ve ortaklık konularında olacak!

27 Ağustos sabah saat 11.17’de Başak burcunda bir yeni ay gerçekleşecek, Mars ile tam açıyla temasta olacak bu yeni ay yeni başlangıçları tetiklerken kontrolümüz dışında bazı gelişmeler olmasını da etkiliyor olacak! Bu etki ve yeni ay sizin iş, çalışma ve sağlık alanınızda olacağından bu konularda hızlı gelişmeler ve yeni başlangıçlar olabilir… #Ağustos Ayı Burç Yorumları

Hareketi yoğun bir aya başlıyoruz, güzel gelişmeler olması dileği ile…

Boğa & Yükselen Boğa:

Ağustos ayına 28 Temmuz akşamında Aslan burcunda yaşadığımız yeni ayın etkisinde başlıyoruz. Yeni başlangıçlar ve adımlar için güzel zamanlar olacak sizin için özellikle ev, aile, yatırımlar ve alım satım konularında başlangıçlar getirebilecek bu yeni ay.

Dikkat etmek gereken ise ayın ilk günlerinde aktif olacak Mars ile Uranüs kavuşumu olacak, 1-2 Ağustos günleri kazalara, sakarlıklara ve patlamalara açık yapacak bizi, gergin çıkışlar ve beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Bu kavuşum sizin burcunuzda olacağından sizin özellikle çok risk almamanız, durumu korumanız ve duygularınızı patlama olarak çıkarmamaya dikkat etmeniz gerekiyor!

4 Ağustos sabahında Merkür kuvvetli olduğu ve yönettiği Başak burcuna geçecek, hepimizin hesap kitap kafası yoğun olacak, hem iletişim hem de zihinler son derece aktif olacak… Boğalar için bu etki aşk, projeler, hobi gibi yapılan işler ve çocuklar  alanını hareketlendirirken hem zihniniz hem de hesap – kitap konuları son derece aktif olacak. Merkür bu alanda 26 Ağustos’a kadar kalacak ve bu dönem girişimler, anlaşmalar, sağlık konuları için iyi olacak…

11 Ağustos akşamında Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak, ilişkilerde ve aşk konularında daha havalı ve iddialı olacağız. Yine bu geçiş para konuları içinde iyi bir etki olacak tek dikkat etmek gereken ise para harcamaya eğilimimizin artması olacak! Sizin için bu etki ev, aile, alım – satım ve gayrimenkul konularında daha iddialı ve güzel bir dönemi getirecek!   

12 Ağustos sabaha karşı 4 sularında Kova burcunda biraz sıkıntılı bir dolunay yaşayacağız, bu dolunayın sıkıntılı olma sebebi Ay’ın yanında bulunan karmanın lordu, sınavların babası Satürn’ün olması! Bu dönemde fazla sabit olduğumuz kırmak isteyip kıramadığımız alanları fark etmek ve değişime – bırakmaya zorlanmamız mümkün! Önünüzde engel olan durum, düşünce, kişi, karma, geçmişten ve atalardan gelen konular olması ve bunları fark etmeniz bu dolunay döneminde mümkün.

İç sıkıntılı, biraz bunalımlı bir dolunay dönemi olabilir, öncesindeki 2-3 gün ve sonrasındaki 10 günlük süreç buna dahil olacak! Boğalar için bu etki kariyer alanında olacağından kariyeriniz, yükselme ve bunun önünde engel olan durumlar, kişiler ve inançlarla ilgili konular gündemde olabilir… Yine evliliğiniz ve statünüzü ilgilendiren bazı konular ve sonlanmalar da bu dolunayın gündeminde olacak!

20 Ağustos öğlen saatlerinde girişim, cesaret ve azmi anlatan Mars İkizler burcuna geçecek, aslında bu geçiş önemli çünkü Mars burada oldukça uzun bir zaman kalacak nedeni de bu alanda bir de gerileme yapacak olması! Mars İkizler burcunda geri hareketine 30 Ekimde başlayacak ve bu gerileme 14 Ocağa kadar devam edecek bu dönem Koçların ilerlemekten kaçınması gereken ve durumu koruma moduna geçmesi gereken bir dönem olacak. Mars’ın İkizler burcundan çıkışı 25 Mart 2023 tarihinde olacak! Mars İkizler burcunda bilgi, iletişim, doğru anlamak, anlaşmak yalan ile gerçeği ayırt etmek için verilecek bir mücadeleyi anlatacak. Tabiiki geri hareketi bir karma göstergesi de olarak bugüne kadar yapılan aksiyonların ve girişimlerin ne kadar doğru, ne kadar yanlış olduğunu sorgulayacak, sorgulatacak ve yaptırımları olacak!

Mars’ın buradan geçişi sizin parasal konuları anlatan alanınızı etkilerken geri hareketine kadar ilerlemek için iyi bir dönem olurken sonrasında dikkat etmek gerekecek! Parasal konularda hızlı girişimler ve gelişmeler yaşayabileceğiniz bir dönem olacak!

23 Ağustos sabah saatlerinde Güneş Aslan burcundan Başak burcuna geçecek ve yeniden yapılanma, çalışma, üretme ve hasat vaktini başlatacak… Sizin aşk, çocuklar, hobi gibi, proje bazında yapılan işler alanınıza güzel destekler verecek bu geçiş, özellikle yeni ay sonrasında daha da iyi etkiler getirecek!

26 Ağustos sabah saatlerindeMerkür Terazi burcuna geçecek ve iletişim modumuz değişecek daha kılı kırk yarar bir dönemden ilişkilerin ve uzlaşmanın, diplomasinin önemli olduğu ve adaletimizin ölçüldüğü bir döneme gireceğiz…İletişim yoğunlaşırken birileri ile irtibatta ve temasta olmak, beraber birşeyler yapalım modunda olmak mümkün! Sizin iş, çalışma, üretme alanınıza olacak bu geçiş ile iş yerinizde birileri ile çalışma modunuz yüksek olurken dengelere dikkat etmek gerekecek!

27 Ağustos sabah saat 11.17’de Başak burcunda bir yeni ay gerçekleşecek, Mars ile tam açıyla temasta olacak bu yeni ay yeni başlangıçları tetiklerken kontrolümüz dışında bazı gelişmeler olmasını da etkiliyor olacak! Bu etki ve yeni ay sizin aşk, çocuklar, hobi gibi yapılan işler, projeler konularında hızlı gelişmeler ve yeni başlangıçlar yapmanızı sağlayabilir…

Hareketi yoğun bir aya başlıyoruz, güzel gelişmeler olması dileği ile… #Ağustos ayı burç yorumları

İkizler & Yükselen İkizler:

Ağustos ayına 28 Temmuz akşamında Aslan burcunda yaşadığımız yeni ayın etkisinde başlıyoruz. Yeni başlangıçlar ve adımlar için güzel zamanlar olacak sizin için özellikle iletişim, sözleşmeler, seyahatler ve iş birlikleri konularında başlangıçlar getirebilecek bu yeni ay.

Dikkat etmek gereken ise ayın ilk günlerinde aktif olacak Mars ile Uranüs kavuşumu olacak, 1-2 Ağustos günleri kazalara, sakarlıklara ve patlamalara açık yapacak bizi, gergin çıkışlar ve beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Bu kavuşum hastaneler ile ilgili konuları gündeme getirebilir, riskli işlerden uzak durun bugünlerde…

4 Ağustos sabahında Merkür kuvvetli olduğu ve yönettiği Başak burcuna geçecek, hepimizin hesap kitap kafası yoğun olacak, hem iletişim hem de zihinler son derece aktif olacak… İkizler için bu etki aile, ev, alım – satım ve gayrimenkul konularına odağı artıracak! Merkür bu alanda 26 Ağustos’a kadar kalacak ve bu dönem girişimler, anlaşmalar, sağlık konuları için iyi olacak…

11 Ağustos akşamında Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak, ilişkilerde ve aşk konularında daha havalı ve iddialı olacağız. Yine bu geçiş para konuları içinde iyi bir etki olacak tek dikkat etmek gereken ise para harcamaya eğilimimizin artması olacak! Sizin için bu etki iletişim, seyahatler ve kardeşler, kuzenler gibi yakın akrabalar konularına güzel destekler getirecek!

12 Ağustos sabaha karşı 4 sularında Kova burcunda biraz sıkıntılı bir dolunay yaşayacağız, bu dolunayın sıkıntılı olma sebebi Ay’ın yanında bulunan karmanın lordu, sınavların babası Satürn’ün olması! Bu dönemde fazla sabit olduğumuz kırmak isteyip kıramadığımız alanları fark etmek ve değişime – bırakmaya zorlanmamız mümkün! Önünüzde engel olan durum, düşünce, kişi, karma, geçmişten ve atalardan gelen konular olması ve bunları fark etmeniz bu dolunay döneminde mümkün.

İç sıkıntılı, biraz bunalımlı bir dolunay dönemi olabilir, öncesindeki 2-3 gün ve sonrasındaki 10 günlük süreç buna dahil olacak! İkizler için bu etki inançlar alanını çok etkileyeceğinden, doğru bildiğiniz yanlışlar, kendinizi ve gelişiminizi engelleyen bazı konular ön planda olacak! Farkındalık için iyi bir dolunay fakat zorlu etkiler ve sınavlarla da gelebilir… Yine hukuksal konularda mücadele verdiğiniz konular varsa bunun sonuçlarını da görebilirsiniz…

20 Ağustos öğlen saatlerinde girişim, cesaret ve azmi anlatan Mars burcunuza geçecek ve bu geçiş sizin için son derece önemli olacak! Bu geçişin bir diğer önemi de Mars’ın burada oldukça uzun bir zaman kalacak olması ve burada bir de gerileme yapacak olması! Mars İkizler burcunda geri hareketine 30 Ekimde başlayacak ve bu gerileme 14 Ocağa kadar devam edecek bu dönem sizin ilerlemekten kaçınmanız gereken ve durumu koruma moduna geçmeniz gereken bir dönem olacak. Mars’ın İkizler burcundan çıkışı 25 Mart 2023 tarihinde olacak! Mars İkizler burcunda bilgi, iletişim, doğru anlamak, anlaşmak yalan ile gerçeği ayırt etmek için verilecek bir mücadeleyi anlatacak. Tabiiki geri hareketi bir karma göstergesi de olarak bugüne kadar yapılan aksiyonların ve girişimlerin ne kadar doğru, ne kadar yanlış olduğunu sorgulayacak, sorgulatacak ve yaptırımları olacak!

Mars’ın burcunuzdan geçişi sizin hayatınıza hız ve hareket getirecek. Birşeyler yapma isteğiniz yoğun olurken, bir yandan da hayat temponuz yükselecek! Genel olarak iyi bir etki olurken en dikkat etmeniz gereken zaman dilimi gerileme dönemi olacak!

23 Ağustos sabah saatlerinde Güneş Aslan burcundan Başak burcuna geçecek ve yeniden yapılanma, çalışma, üretme ve hasat vaktini başlatacak… Sizin ev – aile, alım satım ve gayrimenkul konularınızı anlatan alana güzel enerjiler yayacak bu etki ile evinizde bazı değişimler yapmak isteyebilirsiniz, odağınız bu konularda olacak…

26 Ağustos sabah saatlerindeMerkür Terazi burcuna geçecek ve iletişim modumuz değişecek daha kılı kırk yarar bir dönemden ilişkilerin ve uzlaşmanın, diplomasinin önemli olduğu ve adaletimizin ölçüldüğü bir döneme gireceğiz…İletişim yoğunlaşırken birileri ile irtibatta ve temasta olmak, beraber birşeyler yapalım modunda olmak mümkün! Sizin aşk, çocuklar, hobi gibi yapılan işler alanınızda olacak bu etki ile bu konularda yoğun iletişim ve güzel gelişmeler olması mümkün. Proje bazında bir iş yapmaya başlayabilirsiniz veya kendi işinizi yapabilirsiniz…  

27 Ağustos sabah saat 11.17’de Başak burcunda bir yeni ay gerçekleşecek, Mars ile tam açıyla temasta olacak bu yeni ay yeni başlangıçları tetiklerken kontrolümüz dışında bazı gelişmeler olmasını da etkiliyor olacak! Bu etki ve yeni ay sizin ev, aile, alım – satım konularını anlatan alanınızda olacağından bir taşınma veya alım – satım konusu söz konusu olabilir… Yine köklü bir işe girişmek ve hayatınızda önemli değişimler yapmak, adımlar atmak için güzel bir dönem olacak… #Ağustos ayı burç yorumları

Hareketi yoğun bir aya başlıyoruz, güzel gelişmeler olması dileği ile…

Yengeç & Yükselen Yengeç:

Ağustos ayına 28 Temmuz akşamında Aslan burcunda yaşadığımız yeni ayın etkisinde başlıyoruz. Yeni başlangıçlar ve adımlar için güzel zamanlar olacak sizin için özellikle parasal konularda yeni başlangıçlar, adımlar ve hareket getirebilecek bu yeni ay ile istediğiniz işlere adım atabilirsiniz… 

Dikkat etmek gereken ise ayın ilk günlerinde aktif olacak Mars ile Uranüs kavuşumu olacak, 1-2 Ağustos günleri kazalara, sakarlıklara ve patlamalara açık yapacak bizi, gergin çıkışlar ve beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Bu kavuşum aslında size beklenmedik, güzel gelişmeler verebilir, özellikle içinde olduğunuz gruplar, sosyal çevreniz ile ilgili… 

4 Ağustos sabahında Merkür kuvvetli olduğu ve yönettiği Başak burcuna geçecek, hepimizin hesap kitap kafası yoğun olacak, hem iletişim hem de zihinler son derece aktif olacak… Yengeçler için bu etki iletişim, sözleşmeler, iş bağlantıları, eğitimler ve seyahatler alanında ola cak. Odağınız daha çok bu konularda olacak… Merkür bu alanda 26 Ağustos’a kadar kalacak ve bu dönem girişimler, anlaşmalar, iş ve bağlantı kurma konuları için bu dönem iyi olacak…  

11 Ağustos akşamında Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak, ilişkilerde ve aşk konularında daha havalı ve iddialı olacağız. Yine bu geçiş para konuları içinde iyi bir etki olacak tek dikkat etmek gereken ise para harcamaya eğilimimizin artması olacak! Sizin için bu etki para alanınızda olacağından bu konularda hem güzel gelişmeler hem de güzel şeyler ve güzellikler uğruna para harcamak olacak…

12 Ağustos sabaha karşı 4 sularında Kova burcunda biraz sıkıntılı bir dolunay yaşayacağız, bu dolunayın sıkıntılı olma sebebi Ay’ın yanında bulunan karmanın lordu, sınavların babası Satürn’ün olması! Bu dönemde fazla sabit olduğumuz kırmak isteyip kıramadığımız alanları fark etmek ve değişime – bırakmaya zorlanmamız mümkün! Önünüzde engel olan durum, düşünce, kişi, karma, geçmişten ve atalardan gelen konular olması ve bunları fark etmeniz bu dolunay döneminde mümkün.

İç sıkıntılı, biraz bunalımlı bir dolunay dönemi olabilir, öncesindeki 2-3 gün ve sonrasındaki 10 günlük süreç buna dahil olacak! Yengeçler için bu etki ortak para, finans, yatırımlar, miraslar ve dönüşüm alanını etkileyeceğinden, bu dönemde önemli bazı değişimler ve gelişmeler olabilir.. Farkındalık için iyi bir dolunay fakat zorlu etkiler ve sınavlarla da gelebilir…

20 Ağustos öğlen saatlerinde girişim, cesaret ve azmi anlatan Mars İkizler burcuna geçecek ve Mars burada oldukça uzun bir zaman kalacak nedeni de burada bir de gerileme yapacak olması! Mars İkizler burcunda geri hareketine 30 Ekimde başlayacak ve bu gerileme 14 Ocağa kadar devam edecek bu dönem sizin bilinçaltı, korkular ve sizden saklanan konuları anlatan alanınızda olacağından bazı konularda kimsenin görmediği bir mücadele vermeniz veya mücadelenizin bu dönemde daha çok kendinizle olması mümkün… Mars’ın İkizler burcundan çıkışı 25 Mart 2023 tarihinde olacak! Mars İkizler burcunda bilgi, iletişim, doğru anlamak, anlaşmak yalan ile gerçeği ayırt etmek için verilecek bir mücadeleyi anlatacak. Tabiiki geri hareketi bir karma göstergesi de olarak bugüne kadar yapılan aksiyonların ve girişimlerin ne kadar doğru, ne kadar yanlış olduğunu sorgulayacak, sorgulatacak ve yaptırımları olacak!

23 Ağustos sabah saatlerinde Güneş Aslan burcundan Başak burcuna geçecek ve yeniden yapılanma, çalışma, üretme ve hasat vaktini başlatacak… Sizin iletişim, sözleşmeler, görüşmeler, kardeşler ve kuzenler konularınızı anlatan alana güzel enerjiler yayacak bu etki ile bu konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz…

26 Ağustos sabah saatlerindeMerkür Terazi burcuna geçecek ve iletişim modumuz değişecek daha kılı kırk yarar bir dönemden ilişkilerin ve uzlaşmanın, diplomasinin önemli olduğu ve adaletimizin ölçüldüğü bir döneme gireceğiz…İletişim yoğunlaşırken birileri ile irtibatta ve temasta olmak, beraber birşeyler yapalım modunda olmak mümkün! Sizin ev, aile, yatırımlar, alım – satım konularını anlatan alanınıza doğru olacak bu geçiş ile yeni bir alım – satım konusu veya aile içinde bazı konuların gündeme gelmesi mümkün!   

27 Ağustos sabah saat 11.17’de Başak burcunda bir yeni ay gerçekleşecek, Mars ile tam açıyla temasta olacak bu yeni ay yeni başlangıçları tetiklerken kontrolümüz dışında bazı gelişmeler olmasını da etkiliyor olacak! Bu etki ve yeni ay sizin iletişim, sözleşmeler, eğitimler, seyahatler ve yakın akrabalar ile ilgili konuları anlatan alanda olacağından yeni bir işe veya düzene başlamak bu dönemde söz konusu…

Hareketi yoğun bir aya başlıyoruz, güzel gelişmeler olması dileği ile…  

Aslan & Yükselen Aslan:

Ağustos ayına 28 Temmuz akşamında burcunuzda yaşadığımız yeni ayın etkisinde başlıyoruz. Yeni başlangıçlar ve adımlar için güzel zamanlar olacak sizin içinde yılın en iyi dönemi diyebiliriz. 

Dikkat etmek gereken ise ayın ilk günlerinde aktif olacak Mars ile Uranüs kavuşumu olacak, 1-2 Ağustos günleri kazalara, sakarlıklara ve patlamalara açık yapacak bizi, gergin çıkışlar ve beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Bu kavuşum sizin daha görünür olduğunuz alanda olacak yani kariyer, toplum önündeki statünüz gibi, önemli bir karar alabilirsiniz bu dönemde veya beklenmedik bazı kariyer gelişmeleri olabilir…   

4 Ağustos sabahında Merkür kuvvetli olduğu ve yönettiği Başak burcuna geçecek, hepimizin hesap kitap kafası yoğun olacak, hem iletişim hem de zihinler son derece aktif olacak… Aslanlar için bu etki parasal konuları anlatan alanda olacak para konularına odağınız artacak ve iletişiminiz bu konular üzerine olacak…  Merkür bu alanda 26 Ağustos’a kadar kalacak ve bu dönem parasal konularda yeni fikirler üretmek ve bağlantılar yapmak için iyi olacak!  

11 Ağustos akşamında Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak, ilişkilerde ve aşk konularında daha havalı ve iddialı olacağız. Sizin hayatınıza güzellikler, sevgi ve para getirebilecek bu geçiş ile kendinizi daha iyi ve sevgi dolu hissedebilirsiniz…

12 Ağustos sabaha karşı 4 sularında Kova burcunda biraz sıkıntılı bir dolunay yaşayacağız, bu dolunayın sıkıntılı olma sebebi Ay’ın yanında bulunan karmanın lordu, sınavların babası Satürn’ün olması! Bu dönemde fazla sabit olduğumuz kırmak isteyip kıramadığımız alanları fark etmek ve değişime – bırakmaya zorlanmamız mümkün! Önünüzde engel olan durum, düşünce, kişi, karma, geçmişten ve atalardan gelen konular olması ve bunları fark etmeniz bu dolunay döneminde mümkün.

İç sıkıntılı, biraz bunalımlı bir dolunay dönemi olabilir, öncesindeki 2-3 gün ve sonrasındaki 10 günlük süreç buna dahil olacak! Aslanlar için bu etki tam karşıt alanlarında olacağından, ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve iş yerinde birebir çalıştığınız kişilerle ilgili konularda bir sonuçlanma, karar anı olabilir. Birilerinin gerçek yüzünü görmeniz ve neyi istediğinize, istemediğinize karar vermek için iyi bir dolunay olacak… Farkındalık için iyi bir dolunay fakat zorlu etkiler ve sınavlarla da gelebilir…  

20 Ağustos öğlen saatlerinde girişim, cesaret ve azmi anlatan Mars İkizler burcuna geçecek ve Mars burada oldukça uzun bir zaman kalacak nedeni de burada bir de gerileme yapacak olması! Mars İkizler burcunda geri hareketine 30 Ekimde başlayacak ve bu gerileme 14 Ocağa kadar devam edecek. Bu dönemde hayallerinize odaklanmak, sosyal çevrenizde bir hareketlilik, dernekler, kulüpler ile ilgili çalışmalar yapmak için iyi etkiler var.

Mars’ın İkizler burcundan çıkışı 25 Mart 2023 tarihinde olacak! Mars İkizler burcunda bilgi, iletişim, doğru anlamak, anlaşmak yalan ile gerçeği ayırt etmek için verilecek bir mücadeleyi anlatacak. Tabiiki geri hareketi bir karma göstergesi de olarak bugüne kadar yapılan aksiyonların ve girişimlerin ne kadar doğru, ne kadar yanlış olduğunu sorgulayacak, sorgulatacak ve yaptırımları olacak!

23 Ağustos sabah saatlerinde Güneş Aslan burcundan Başak burcuna geçecek ve yeniden yapılanma, çalışma, üretme ve hasat vaktini başlatacak… Sizin parasal konularınızı anlatan alana güzel enerjiler yayacak bu etki ile bu konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz…

26 Ağustos sabah saatlerindeMerkür Terazi burcuna geçecek ve iletişim modumuz değişecek daha kılı kırk yarar bir dönemden ilişkilerin ve uzlaşmanın, diplomasinin önemli olduğu ve adaletimizin ölçüldüğü bir döneme gireceğiz…İletişim yoğunlaşırken birileri ile irtibatta ve temasta olmak, beraber birşeyler yapalım modunda olmak mümkün! Sizin bu etki zaten iletişim alanınızı hareketlendireceğinden iş konularında hareketlenmeler, yeni kişilerle irtibat, görüşmeler, seyahatler ve eğitimler konuları iyice aktif olacak. Sık sık kısa seyahatlere gitmeniz gerekebilir bu dönemde…

27 Ağustos sabah saat 11.17’de Başak burcunda bir yeni ay gerçekleşecek, Mars ile tam açıyla temasta olacak bu yeni ay yeni başlangıçları tetiklerken kontrolümüz dışında bazı gelişmeler olmasını da etkiliyor olacak! Bu etki ve yeni ay sizin yine parasal alanınızda olacak ve bu dönem parasal konularda yeni bir işe veya düzene başlamak için iyi olacak… #Ağustos Ayı Burç Yorumları

Hareketi yoğun bir aya başlıyoruz, güzel gelişmeler olması dileği ile…

Başak & Yükselen Başak:

Ağustos ayına 28 Temmuz akşamında Aslan burcunda yaşadığımız yeni ayın etkisinde başlıyoruz. Yeni başlangıçlar ve adımlar için güzel zamanlar olacak fakat sizin için biraz içsel bir yeni ay süreci olacak, içinize çekilmek, içinizdeki gücü bulmak ve kendi kuvvetli, yaratıcı tarafınıza odaklanmak için iyi etkiler devrede…   

Dikkat etmek gereken ise ayın ilk günlerinde aktif olacak Mars ile Uranüs kavuşumu olacak, 1-2 Ağustos günleri kazalara, sakarlıklara ve patlamalara açık yapacak bizi, gergin çıkışlar ve beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Bu kavuşum sizin uzaklar, seyahatler alanınızı etkileyeceğinden bu dönemde ani bir seyahat yapmanız gerekirse dikkatli olun ve risk almayın…  Fikir çatışmaları ve bazı hukuksal konularda ani gelişmelerde oluşabilir…    

4 Ağustos sabahında Merkür kuvvetli olduğu ve yönettiği burcunuza geçecek, hepimizin hesap kitap kafası yoğun olacak, hem iletişim hem de zihinler son derece aktif olacak… Başaklar için bu etki oldukça pozitif olacak çünkü burç yöneticinizi ağırlamak elinizi kuvvetlendirecek. İşlerinizde ilerlemeler, birçok görüşme yapmak ve fikir üretmek bu dönemde mümkün.  Merkür bu alanda 26 Ağustos’a kadar kalacak ve sizin için oldukça güzel bir dönemi getirecek…

11 Ağustos akşamında Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak, ilişkilerde ve aşk konularında daha havalı ve iddialı olacağız. Sizin biraz kapalı alanınıza olacak bu geçiş parasal konulardaki bazı durumları herkesten saklamanızı ve birşeyleri açıklamaya hazır olmadığınızı gösterecek. Yine gizli bir aşk ve kendi içinizde yaşayacağımız bazı durumları da anlatabilecek, yoksa herkesten sakladığınız bir aşkınız mı var?

12 Ağustos sabaha karşı 4 sularında Kova burcunda biraz sıkıntılı bir dolunay yaşayacağız, bu dolunayın sıkıntılı olma sebebi Ay’ın yanında bulunan karmanın lordu, sınavların babası Satürn’ün olması! Bu dönemde fazla sabit olduğumuz kırmak isteyip kıramadığımız alanları fark etmek ve değişime – bırakmaya zorlanmamız mümkün! Önünüzde engel olan durum, düşünce, kişi, karma, geçmişten ve atalardan gelen konular olması ve bunları fark etmeniz bu dolunay döneminde mümkün.

İç sıkıntılı, biraz bunalımlı bir dolunay dönemi olabilir, öncesindeki 2-3 gün ve sonrasındaki 10 günlük süreç buna dahil olacak! Başaklar için bu etki iş, çalışma, üretme, beraber çalıştığınız kişiler ve evin düzenini anlatan alanda olduğundan bu konularda bazı gelişmeler, sonuçlanmalar ve kararlar olabilir… Farkındalık için iyi bir dolunay fakat zorlu etkiler ve sınavlarla da gelebilir… 

20 Ağustos öğlen saatlerinde girişim, cesaret ve azmi anlatan Mars İkizler burcuna geçecek ve Mars burada oldukça uzun bir zaman kalacak nedeni de burada bir de gerileme yapacak olması! Mars İkizler burcunda geri hareketine 30 Ekimde başlayacak ve bu gerileme 14 Ocağa kadar devam edecek. Bu etki sizin kariyer, çalışma, üretme, toplum önünde görünür olma ve ünvanınız gibi konuları etkileyecek. Bu dönemde kariyer alanınızda çok hızlı gelişmeler olabilir, birşeyler için mücadele etmeniz söz konusu olabilir, dikkat etmek ise gerileme dönemine önemli iş ve girişimleri getirmemek olacak… Bu gerileme özellikle parasal konularda bir duraklamayı getirebilir…

Mars’ın İkizler burcundan çıkışı 25 Mart 2023 tarihinde olacak! Mars İkizler burcunda bilgi, iletişim, doğru anlamak, anlaşmak yalan ile gerçeği ayırt etmek için verilecek bir mücadeleyi anlatacak. Tabiiki geri hareketi bir karma göstergesi de olarak bugüne kadar yapılan aksiyonların ve girişimlerin ne kadar doğru, ne kadar yanlış olduğunu sorgulayacak, sorgulatacak ve yaptırımları olacak!

23 Ağustos sabah saatlerinde Güneş Aslan burcundan burcunuza geçecek ve yeniden yapılanma, çalışma, üretme ve hasat vaktini başlatacak… Sizin döneminiz başlayacak ve enerjiniz iyice yükselecek, Eylül ayında Merkür gerilemesi yaşayacağımızdan 10 Eylül’e kadar olacak bu dönemi işlerinizi ilerletmek için kullanın…

26 Ağustos sabah saatlerindeMerkür Terazi burcuna geçecek ve iletişim modumuz değişecek daha kılı kırk yarar bir dönemden ilişkilerin ve uzlaşmanın, diplomasinin önemli olduğu ve adaletimizin ölçüldüğü bir döneme gireceğiz…İletişim yoğunlaşırken birileri ile irtibatta ve temasta olmak, beraber birşeyler yapalım modunda olmak mümkün! Sizin bu etki parasal konuları anlatan alanınızda olacağından para konularına olan odağınız iyice artacak, bu konularda konuşmalar ve görüşmeler yoğun olabilecek…  

27 Ağustos sabah saat 11.17’de burcunuzda bir yeni ay gerçekleşecek, Mars ile tam açıyla temasta olacak bu yeni ay yeni başlangıçları tetiklerken kontrolümüz dışında bazı gelişmeler olmasını da etkiliyor olacak! Bu etki ve yeni ay sizin için yılın en iyi dönemini başlatacak, hayatınızda değişlik yapmak istediğiniz her konuda adımlar atmak, kararlar almak ve harekete geçmek için iyi olacak, Eylül ayında yukarıda bahsettiğim Merkür gerilemesine kadar olan dönemde güzel girişimler yapabilirsiniz.. #Ağustos Ayı Burç Yorumları

Hareketi yoğun bir aya başlıyoruz, güzel gelişmeler olması dileği ile…

 Terazi & Yükselen Terazi:

Ağustos ayına 28 Temmuz akşamında Aslan burcunda yaşadığımız yeni ayın etkisinde başlıyoruz. Yeni başlangıçlar ve adımlar için güzel zamanlar olacak fakat sizin için hayallerinize odaklanmak, yapmak istediğiniz ama bir türlü yapmak için yeterli enerjiyi bulamadığınız için başlayamadığınız işlere başlamak için harika bir yeni ay dönemi olacak…

Dikkat etmek gereken ise ayın ilk günlerinde aktif olacak Mars ile Uranüs kavuşumu, 1-2 Ağustos günleri kazalara, sakarlıklara ve patlamalara açık yapacak bizi, gergin çıkışlar ve beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Bu kavuşum sizin ortak para, finans, yatırımlar ve operasyonlar alanınızda olacağından kaza, sakarlık gibi durumlara ekstra dikkat edin, parasal konularda da aşırı agresif kararlar almayın…

4 Ağustos sabahında Merkür kuvvetli olduğu ve yönettiği Başak burcuna geçecek, hepimizin hesap kitap kafası yoğun olacak, hem iletişim hem de zihinler son derece aktif olacak… Teraziler için bu etki biraz içe çekilme, kendinle kalma, fikirlerinin, isteklerinin üzerinden geçme dönemi olacak. Kapalı alandaki Merkür henüz fikirlerinizi ve projelerinizi paylaşmaya hazır olmadığınızı anlatıyor olacak.   Merkür bu alanda 26 Ağustos’a kadar kalacak ve sizin için tam bir harekete geçmeden önce iyi düşünme dönemi olacak…

11 Ağustos akşamında Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak, ilişkilerde ve aşk konularında daha havalı ve iddialı olacağız. Sizin hayaller, umutlar, sosyal çevre alanınıza doğru olacak bu geçiş özellikle yükselen Teraziler için tam bir sosyalleşme, ekinliklere katılma, eğlenme ve dışa dönük olma dönemini getirecek. Bekar Teraziler sosyal çevreden birine aşık olabilirler. Yine hep hayal ettiğiniz ama ertelediğiniz birşeyi bu dönemde yapabilirsiniz…   

12 Ağustos sabaha karşı 4 sularında Kova burcunda biraz sıkıntılı bir dolunay yaşayacağız, bu dolunayın sıkıntılı olma sebebi Ay’ın yanında bulunan karmanın lordu, sınavların babası Satürn’ün olması! Bu dönemde fazla sabit olduğumuz kırmak isteyip kıramadığımız alanları fark etmek ve değişime – bırakmaya zorlanmamız mümkün! Önünüzde engel olan durum, düşünce, kişi, karma, geçmişten ve atalardan gelen konular olması ve bunları fark etmeniz bu dolunay döneminde mümkün.

İç sıkıntılı, biraz bunalımlı bir dolunay dönemi olabilir, öncesindeki 2-3 gün ve sonrasındaki 10 günlük süreç buna dahil olacak! Teraziler için bu etki aşk, hobi gibi yapılan veya proje bazından yapılan işler, çocuklar alanında olacağından bu konularda bazı gelişmeler, sonlanmalar ve karar anları oluşabilir… Farkındalık için iyi bir dolunay fakat zorlu etkiler ve sınavlarla da gelebilir… 

20 Ağustos öğlen saatlerinde girişim, cesaret ve azmi anlatan Mars İkizler burcuna geçecek ve Mars burada oldukça uzun bir zaman kalacak nedeni de burada bir de gerileme yapacak olması! Mars İkizler burcunda geri hareketine 30 Ekimde başlayacak ve bu gerileme 14 Ocağa kadar devam edecek. Bu etki sizin uzaklar, seyahatler, eğitimler, hukuksal konular ve inançlar alanınızda olacağından değişim yaşamanız için uzun vadeli bir tetikleme olacak. Bu dönemde yeni bir eğitime başlamak, bilgilerinizi artırmak, bir hukuk mücadelesine girmek söz konusu olabilir.

Mars’ın İkizler burcundan çıkışı 25 Mart 2023 tarihinde olacak! Mars İkizler burcunda bilgi, iletişim, doğru anlamak, anlaşmak yalan ile gerçeği ayırt etmek için verilecek bir mücadeleyi anlatacak. Tabiiki geri hareketi bir karma göstergesi de olarak bugüne kadar yapılan aksiyonların ve girişimlerin ne kadar doğru, ne kadar yanlış olduğunu sorgulayacak, sorgulatacak ve yaptırımları olacak!

23 Ağustos sabah saatlerinde Güneş Aslan burcundan Başak burcuna geçecek ve yeniden yapılanma, çalışma, üretme ve hasat vaktini başlatacak… Sizin için biraz daha içe çekilme, bekleme ve fikir, projelerinizin üzerinden geçme vakti olacak. Korkularınız ile yüzleşmek ve içe dönmek için ise iyi bir dönem…

26 Ağustos sabah saatlerindeMerkür burcunuza geçecek ve iletişim modumuz değişecek daha kılı kırk yarar bir dönemden ilişkilerin ve uzlaşmanın, diplomasinin önemli olduğu ve adaletimizin ölçüldüğü bir döneme gireceğiz…İletişim yoğunlaşırken birileri ile irtibatta ve temasta olmak, beraber birşeyler yapalım modunda olmak mümkün! Sizin burcunuza olacak bu geçiş tabiiki size iyi gelecek, zihniniz iyice hareketlenecek, konuşmalar, görüşmeler ve fikirlerinizi dışa sunmak için iyi bir dönem başlayacak…

27 Ağustos sabah saat 11.17’de Başak burcunda bir yeni ay gerçekleşecek, Mars ile tam açıyla temasta olacak bu yeni ay yeni başlangıçları tetiklerken kontrolümüz dışında bazı gelişmeler olmasını da etkiliyor olacak! Bu etki ve yeni ay sizin biraz içsel alanınızda olsa da aklınızdaki konularla ilgili kapalı kapılar ardında konuşmak, planlar yapmak ve sağlığınızla ilgilenmek için iyi bir dönemi başlatacak… #Ağustos Ayı Burç Yorumları

Hareketi yoğun bir aya başlıyoruz, güzel gelişmeler olması dileği ile…

Akrep & Yükselen Akrep:

Ağustos ayına 28 Temmuz akşamında Aslan burcunda yaşadığımız yeni ayın etkisinde başlıyoruz. Yeni başlangıçlar ve adımlar için güzel zamanlar olacak. Akrepler için bu yeni ay kariyer, görünür olma, statü ve evlilik konularında yeni adımlar atmak ve başlangıçlar yapmak için oldukça iyi ve iddialı etkilerle gelecek..

Dikkat etmek gereken ise ayın ilk günlerinde aktif olacak Mars ile Uranüs kavuşumu, 1-2 Ağustos günleri kazalara, sakarlıklara ve patlamalara açık yapacak bizi, gergin çıkışlar ve beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Bu kavuşum sizin tam karşıt alanınızda olacağından ikili ilişkilerde özellikle dikkatli olun, gergin durumlar ve iletişimde kopmalar oluşabilir…

4 Ağustos sabahında Merkür kuvvetli olduğu ve yönettiği Başak burcuna geçecek, hepimizin hesap kitap kafası yoğun olacak, hem iletişim hem de zihinler son derece aktif olacak… Akrepler için bu etki sosyal çevre, iletişim, dernekler, organizasyonlar ve etkinlikler alanında hızlanmaya sebep olacak. Birçok etkinliğe katılmak ve arkadaşlarınızla daha sohbetli bir dönem geçirmeniz mümkün. Merkür bu alanda 26 Ağustos’a kadar kalacak ve sizin için tam bir sosyalleşme, keyif ve hareket dönemi olacak.

11 Ağustos akşamında Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak, ilişkilerde ve aşk konularında daha havalı ve iddialı olacağız. Sizin kariyer, statü, iş yeri, görünür olma ve evlilik alanınızda olacak bu güzel etki işinizde ve ilişkinizde güzel gelişmeler getirebilir…    

12 Ağustos sabaha karşı 4 sularında Kova burcunda biraz sıkıntılı bir dolunay yaşayacağız, bu dolunayın sıkıntılı olma sebebi Ay’ın yanında bulunan karmanın lordu, sınavların babası Satürn’ün olması! Bu dönemde fazla sabit olduğumuz kırmak isteyip kıramadığımız alanları fark etmek ve değişime – bırakmaya zorlanmamız mümkün! Önünüzde engel olan durum, düşünce, kişi, karma, geçmişten ve atalardan gelen konular olması ve bunları fark etmeniz bu dolunay döneminde mümkün.

İç sıkıntılı, biraz bunalımlı bir dolunay dönemi olabilir, öncesindeki 2-3 gün ve sonrasındaki 10 günlük süreç buna dahil olacak! Akrepler için ev, aile, atalar konusunda hem gerginlikler hem de farkındalıklar getirebilecek bir dolunay olacak. Ev ve aile konularında beklenmedik gelişmeler, ani kararlar ve değişimler olabilir… Farkındalık için iyi bir dolunay fakat zorlu etkiler ve sınavlarla da gelebilir… 

20 Ağustos öğlen saatlerinde girişim, cesaret ve azmi anlatan Mars İkizler burcuna geçecek ve Mars burada oldukça uzun bir zaman kalacak nedeni de burada bir de gerileme yapacak olması! Mars İkizler burcunda geri hareketine 30 Ekimde başlayacak ve bu gerileme 14 Ocağa kadar devam edecek. Bu etki sizin ortak para, finans, yatırımlar ve dönüşüm alanınızda olacak ve bu etki hayatınızda bazı şeylerin bitmesi ve yeni girişimler yapmak için sizi tetikleyecek!

Mars’ın İkizler burcundan çıkışı 25 Mart 2023 tarihinde olacak! Mars İkizler burcunda bilgi, iletişim, doğru anlamak, anlaşmak yalan ile gerçeği ayırt etmek için verilecek bir mücadeleyi anlatacak. Tabiiki geri hareketi bir karma göstergesi de olarak bugüne kadar yapılan aksiyonların ve girişimlerin ne kadar doğru, ne kadar yanlış olduğunu sorgulayacak, sorgulatacak ve yaptırımları olacak!

23 Ağustos sabah saatlerinde Güneş Aslan burcundan Başak burcuna geçecek ve yeniden yapılanma, çalışma, üretme ve hasat vaktini başlatacak… Sizin için yine sosyalleşme, hayallerinize odaklanma, dernekler ve kulüpler konularının gündeme gelebileceği ve bazı topluluklarda parlayabileceğiniz bir dönem olacak…

26 Ağustos sabah saatlerindeMerkür Terazi burcuna geçecek ve iletişim modumuz değişecek daha kılı kırk yarar bir dönemden ilişkilerin ve uzlaşmanın, diplomasinin önemli olduğu ve adaletimizin ölçüldüğü bir döneme gireceğiz…İletişim yoğunlaşırken birileri ile irtibatta ve temasta olmak, beraber birşeyler yapalım modunda olmak mümkün! Sizin için biraz kapalı bir alanda bulunacak Merkür hem kendinizle bazı yüzleşmeler yaşamanızı hem de içsel planlar yapmanızı sağlayacak. Karda yürüyüp izini belli etmeyen bir yapı diyebiliriz…  

27 Ağustos sabah saat 11.17’de Başak burcunda bir yeni ay gerçekleşecek, Mars ile tam açıyla temasta olacak bu yeni ay yeni başlangıçları tetiklerken kontrolümüz dışında bazı gelişmeler olmasını da etkiliyor olacak! Bu etki ve yeni ay sizin yine sosyal çevre, hayaller alanınızda olacağından hayalleriniz yolunda adımlar atmak ve yeni çevrelere girmek için iyi bir dönem olacak… #Ağustos Ayı Burç Yorumları

Hareketi yoğun bir aya başlıyoruz, güzel gelişmeler olması dileği ile…

Yay & Yükselen Yay:

Ağustos ayına 28 Temmuz akşamında Aslan burcunda yaşadığımız yeni ayın etkisinde başlıyoruz. Yeni başlangıçlar ve adımlar için güzel zamanlar olacak. Yaylar için bu yeni ay uzaklar, yurtdışı ile ilgili konular, yüksek eğitim, seyahatler ve hukuksal konular alanında olacak… Bu etki ile bir eğitime başlayabilir, uzaklarla ilgili yeni planlar yapabilir ve hatta bir iş başvurusu veya girişimi yapabilirsiniz… 

Dikkat etmek gereken ise ayın ilk günlerinde aktif olacak Mars ile Uranüs kavuşumu, 1-2 Ağustos günleri kazalara, sakarlıklara ve patlamalara açık yapacak bizi, gergin çıkışlar ve beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Bu kavuşum sizin iş, çalışma, üretme ve sağlık alanınızda olacağından bu konularla ilgili ani ve beklenmedik gelişmeler olabilir…

4 Ağustos sabahında Merkür kuvvetli olduğu ve yönettiği Başak burcuna geçecek, hepimizin hesap kitap kafası yoğun olacak, hem iletişim hem de zihinler son derece aktif olacak… Yaylar için bu etki haritalarının çok yüksek bir alanında olacağından iş alanında iletişim ve görüşmeler yoğun olacak. İşinizle ön planda olabilir, yeni iletişimler ve görüşmeler yapabilirsiniz…  Merkür bu alanda 26 Ağustos’a kadar kalacak ve sizin için yoğun görüşmeler ve işlerin olduğu bir dönem olacak…

11 Ağustos akşamında Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak, ilişkilerde ve aşk konularında daha havalı ve iddialı olacağız. Sizin uzaklar, seyahatler, eğitimler alanınıza güzel etkiler getirecek bu geçiş ile, uzaklardan bir aşk veya sevdiğinizle güzel bir seyahat mümkün. Yine başvurulardan veya sınavlardan gelecek güzel gelişmeler de bu etkinin içinde olabilecek…

12 Ağustos sabaha karşı 4 sularında Kova burcunda biraz sıkıntılı bir dolunay yaşayacağız, bu dolunayın sıkıntılı olma sebebi Ay’ın yanında bulunan karmanın lordu, sınavların babası Satürn’ün olması! Bu dönemde fazla sabit olduğumuz kırmak isteyip kıramadığımız alanları fark etmek ve değişime – bırakmaya zorlanmamız mümkün! Önünüzde engel olan durum, düşünce, kişi, karma, geçmişten ve atalardan gelen konular olması ve bunları fark etmeniz bu dolunay döneminde mümkün.

İç sıkıntılı, biraz bunalımlı bir dolunay dönemi olabilir, öncesindeki 2-3 gün ve sonrasındaki 10 günlük süreç buna dahil olacak! Yaylar’ın iletişim alanında olacak bu dolunay ile beklediğiniz bir haber gelebilir bu bir sınav veya iş başvurusundan olabilir. Yine bir seyahat, işbirliği, anlaşma imzalama konusu da gündemde olabilecek konular arasında…  Farkındalık için iyi bir dolunay fakat zorlu etkiler ve sınavlarla da gelebilir… 

20 Ağustos öğlen saatlerinde girişim, cesaret ve azmi anlatan Mars İkizler burcuna geçecek ve Mars burada oldukça uzun bir zaman kalacak nedeni de burada bir de gerileme yapacak olması! Mars İkizler burcunda geri hareketine 30 Ekimde başlayacak ve bu gerileme 14 Ocağa kadar devam edecek. Bu etki sizin tam karşıt alanınızda olacağından her türlü ikili ilişki içeren konuda hem bir hızlanma hem de biraz mücadele dönemi başlayacak. Bu bir ilişki başlangıcı, evliliğinizle ilgili konulara odaklanma olabileceği gibi bir yandan da birebir çalıştığınız veya danışmanlık yaptığınız işlerde hızlanma olabilecek…  

Mars’ın İkizler burcundan çıkışı 25 Mart 2023 tarihinde olacak! Mars İkizler burcunda bilgi, iletişim, doğru anlamak, anlaşmak yalan ile gerçeği ayırt etmek için verilecek bir mücadeleyi anlatacak. Tabiiki geri hareketi bir karma göstergesi de olarak bugüne kadar yapılan aksiyonların ve girişimlerin ne kadar doğru, ne kadar yanlış olduğunu sorgulayacak, sorgulatacak ve yaptırımları olacak!

23 Ağustos sabah saatlerinde Güneş Aslan burcundan Başak burcuna geçecek ve yeniden yapılanma, çalışma, üretme ve hasat vaktini başlatacak… Sizin için yine kariyer,  toplum önünde görünür olma ve evlilik gibi statü konularında güzel bir dönemi başlatacak. İş alanında yükselme, iyi işler yapma bu dönemde mümkün…

26 Ağustos sabah saatlerindeMerkür Terazi burcuna geçecek ve iletişim modumuz değişecek daha kılı kırk yarar bir dönemden ilişkilerin ve uzlaşmanın, diplomasinin önemli olduğu ve adaletimizin ölçüldüğü bir döneme gireceğiz…İletişim yoğunlaşırken birileri ile irtibatta ve temasta olmak, beraber birşeyler yapalım modunda olmak mümkün! Sizin sosyal çevre, hayaller, dernekler ve kulüpler konularını anlatacak bu alanda bazı faaliyetler, sosyalleşme ve arkadaşlardan olan destekler bu dönemde mümkün…   

27 Ağustos sabah saat 11.17’de Başak burcunda bir yeni ay gerçekleşecek, Mars ile tam açıyla temasta olacak bu yeni ay yeni başlangıçları tetiklerken kontrolümüz dışında bazı gelişmeler olmasını da etkiliyor olacak! Bu etki yine kariyer, ilişkiler, görünür olma alanınızda olacağından yeni bir işe veya projeye başlama ve güzel gelişmeler için iyi bir etki olacak… #Ağustos Ayı Burç Yorumları

Hareketi yoğun bir aya başlıyoruz, güzel gelişmeler olması dileği ile…

Oğlak & Yükselen Oğlak:

Ağustos ayına 28 Temmuz akşamında Aslan burcunda yaşadığımız yeni ayın etkisinde başlıyoruz. Yeni başlangıçlar ve adımlar için güzel zamanlar olacak. Oğlaklar için bu yeni ay ortak para, finans, yatırımlar konularında yeni başlangıçlar yapma, bir yatırım yapma gibi konularda güzel etkiler getirecek… 

Dikkat etmek gereken ise ayın ilk günlerinde aktif olacak Mars ile Uranüs kavuşumu, 1-2 Ağustos günleri kazalara, sakarlıklara ve patlamalara açık yapacak bizi, gergin çıkışlar ve beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Bu kavuşum sizin aşk, çocuklar, hobi gibi, proje bazında yapılan işler alanınızda olacak ve biraz gergin etkileri de beraberinde getirecek…   

4 Ağustos sabahında Merkür kuvvetli olduğu ve yönettiği Başak burcuna geçecek, hepimizin hesap kitap kafası yoğun olacak, hem iletişim hem de zihinler son derece aktif olacak… Oğlaklar için bu etki uzaklar, seyahatler, yabancılarla yapılan işler, eğitimler ve hukuksal konular alanında olacağından odağınız bu dönemde bu konularda olacak.  Merkür bu alanda 26 Ağustos’a kadar kalacak ve sizin için yoğun görüşmeler ve işlerin olduğu bir dönem olacak…

11 Ağustos akşamında Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak, ilişkilerde ve aşk konularında daha havalı ve iddialı olacağız. Sizin ortak para, finans ve yatırımlar alanınıza güzel etkiler getirecek bu geçiş size parasal konularda güzel haberler de getirebilir, para harcatadabilir…  

12 Ağustos sabaha karşı 4 sularında Kova burcunda biraz sıkıntılı bir dolunay yaşayacağız, bu dolunayın sıkıntılı olma sebebi Ay’ın yanında bulunan karmanın lordu, sınavların babası Satürn’ün olması! Bu dönemde fazla sabit olduğumuz kırmak isteyip kıramadığımız alanları fark etmek ve değişime – bırakmaya zorlanmamız mümkün! Önünüzde engel olan durum, düşünce, kişi, karma, geçmişten ve atalardan gelen konular olması ve bunları fark etmeniz bu dolunay döneminde mümkün.

İç sıkıntılı, biraz bunalımlı bir dolunay dönemi olabilir, öncesindeki 2-3 gün ve sonrasındaki 10 günlük süreç buna dahil olacak! Oğlaklar’ın parasal konuları anlatan alanında olacak bu dolunay ile gelişmeler, sonuçlanmalar ve parasal konularda bazı önemli durumları ve kararları getirebilir… Farkındalık için iyi bir dolunay fakat zorlu etkiler ve sınavlarla da gelebilir… 

20 Ağustos öğlen saatlerinde girişim, cesaret ve azmi anlatan Mars İkizler burcuna geçecek ve Mars burada oldukça uzun bir zaman kalacak nedeni de burada bir de gerileme yapacak olması! Mars İkizler burcunda geri hareketine 30 Ekimde başlayacak ve bu gerileme 14 Ocağa kadar devam edecek. Bu etki Oğlakların çalışma, üretme ve sağlık alanında olacağından bu dönemde bu konulara odağınız artacak, biraz mücadeleli ve yoğun bir dönem olacak…

Mars’ın İkizler burcundan çıkışı 25 Mart 2023 tarihinde olacak! Mars İkizler burcunda bilgi, iletişim, doğru anlamak, anlaşmak yalan ile gerçeği ayırt etmek için verilecek bir mücadeleyi anlatacak. Tabiiki geri hareketi bir karma göstergesi de olarak bugüne kadar yapılan aksiyonların ve girişimlerin ne kadar doğru, ne kadar yanlış olduğunu sorgulayacak, sorgulatacak ve yaptırımları olacak!

23 Ağustos sabah saatlerinde Güneş Aslan burcundan Başak burcuna geçecek ve yeniden yapılanma, çalışma, üretme ve hasat vaktini başlatacak… Sizin için yine uzaklar, seyahatler, eğitimler, hukuksal konular alanında odak artacak ve daha güzel gelişmeler elde etmeye açık bir dönem olacak. Başvurular ve bazı eğitimlerden sonuçlar almak için iyi bir dönem.

26 Ağustos sabah saatlerindeMerkür Terazi burcuna geçecek ve iletişim modumuz değişecek daha kılı kırk yarar bir dönemden ilişkilerin ve uzlaşmanın, diplomasinin önemli olduğu ve adaletimizin ölçüldüğü bir döneme gireceğiz…İletişim yoğunlaşırken birileri ile irtibatta ve temasta olmak, beraber birşeyler yapalım modunda olmak mümkün! Sizin kariyer, görünür olduğunuz alan, statünüz ve evlilik gibi konulara odağınızın ve iletişiminizin artacağı bir dönem olacak. 

27 Ağustos sabah saat 11.17’de Başak burcunda bir yeni ay gerçekleşecek, Mars ile tam açıyla temasta olacak bu yeni ay yeni başlangıçları tetiklerken kontrolümüz dışında bazı gelişmeler olmasını da etkiliyor olacak! Bu etki yine uzaklar, seyahatler, inançlar, yurtdışı ile ilgili konular, yüksek eğitim, dil eğitimi gibi konularda başlangıçlar için iyi bir etki olacak. Yeni adımlar atmak, yeni ortamlara gitmek ve seyahatler için iyi etkiler devrede olacak…  #Ağustos Ayı Burç Yorumları

Hareketi yoğun bir aya başlıyoruz, güzel gelişmeler olması dileği ile…

Kova & Yükselen Kova:

Ağustos ayına 28 Temmuz akşamında Aslan burcunda yaşadığımız yeni ayın etkisinde başlıyoruz. Yeni başlangıçlar ve adımlar için güzel zamanlar olacak. Kovalar için bu yeni ay tam karşıt alanlarında olduğundan daha bir önem taşıyor. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık gibi konularda bir başlangıç, yeni adımlar veya bir yenilenme söz konusu olabilir…

Dikkat etmek gereken ise ayın ilk günlerinde aktif olacak Mars ile Uranüs kavuşumu, 1-2 Ağustos günleri kazalara, sakarlıklara ve patlamalara açık yapacak bizi, gergin çıkışlar ve beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Bu kavuşum sizin ev, aile, alım – satım ve gayrimenkul konularınızı anlatan alanınızda olacak. Aile içinde gerginliklere dikkat etmek gereken günler olacak…    

4 Ağustos sabahında Merkür kuvvetli olduğu ve yönettiği Başak burcuna geçecek, hepimizin hesap kitap kafası yoğun olacak, hem iletişim hem de zihinler son derece aktif olacak… Kovalar için bu etki ortak para, finans, yatırımlar, miraslar ve değişim alanında olacağından bu konulara odağınız artacak. Merkür bu alanda 26 Ağustos’a kadar kalacak ve sizin için yoğun görüşmeler ve işlerin olduğu bir dönem olacak…

11 Ağustos akşamında Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak, ilişkilerde ve aşk konularında daha havalı ve iddialı olacağız. Sizin ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık alanınıza olacak bu geçiş bu konularda güzel etkileri de beraberinde getirecek. İlişkinizde daha sevgi dolu olabilir veya önemli bir karar alabilirsiniz. Yine önemli bir ortaklığa veya işbirliğine adım atabilirsiniz…

12 Ağustos sabaha karşı 4 sularında burcunuzda biraz sıkıntılı bir dolunay yaşayacağız, bu dolunayın sıkıntılı olma sebebi Ay’ın yanında bulunan karmanın lordu, sınavların babası Satürn’ün olması! Bu dönemde fazla sabit olduğumuz kırmak isteyip kıramadığımız alanları fark etmek ve değişime – bırakmaya zorlanmamız mümkün! Önünüzde engel olan durum, düşünce, kişi, karma, geçmişten ve atalardan gelen konular olması ve bunları fark etmeniz bu dolunay döneminde mümkün.

İç sıkıntılı, biraz bunalımlı bir dolunay dönemi olabilir, öncesindeki 2-3 gün ve sonrasındaki 10 günlük süreç buna dahil olacak! Kovalar için önemli bir dönemi getirecek bu dolunay hayatınızda önemli bir karar, gelişme, sonlanma söz konusu olabilir. Beklediğiniz işlerden haberler almak ve kararlar vermek içinde iyi bir dönem olacak. Farkındalık için iyi bir dolunay fakat zorlu etkiler ve sınavlarla da gelebilir… 

20 Ağustos öğlen saatlerinde girişim, cesaret ve azmi anlatan Mars İkizler burcuna geçecek ve Mars burada oldukça uzun bir zaman kalacak nedeni de burada bir de gerileme yapacak olması! Mars İkizler burcunda geri hareketine 30 Ekimde başlayacak ve bu gerileme 14 Ocağa kadar devam edecek. Bu etki Kovaların aşk, çocuklar ve hobi gibi yapılan işler alanında olacak. Bu konularda bir mücadele, girişim ve birşeyleri oldurmaya çalışma dönemi olabilecek…  

Mars’ın İkizler burcundan çıkışı 25 Mart 2023 tarihinde olacak! Mars İkizler burcunda bilgi, iletişim, doğru anlamak, anlaşmak yalan ile gerçeği ayırt etmek için verilecek bir mücadeleyi anlatacak. Tabiiki geri hareketi bir karma göstergesi de olarak bugüne kadar yapılan aksiyonların ve girişimlerin ne kadar doğru, ne kadar yanlış olduğunu sorgulayacak, sorgulatacak ve yaptırımları olacak!

23 Ağustos sabah saatlerinde Güneş Aslan burcundan Başak burcuna geçecek ve yeniden yapılanma, çalışma, üretme ve hasat vaktini başlatacak… Sizin için yine ortak para, yatırımlar, finans ve miraslar alanınıza olacak bu geçiş ile bu konularda güzel gelişmeler elde etmeniz mümkün… (özellikle yükselen Kovalar)

26 Ağustos sabah saatlerindeMerkür Terazi burcuna geçecek ve iletişim modumuz değişecek daha kılı kırk yarar bir dönemden ilişkilerin ve uzlaşmanın, diplomasinin önemli olduğu ve adaletimizin ölçüldüğü bir döneme gireceğiz…İletişim yoğunlaşırken birileri ile irtibatta ve temasta olmak, beraber birşeyler yapalım modunda olmak mümkün! Sizin uzaklar, eğitimler, yurtdışı ile olan iletişim, seyahatler ve iletişim alanınızda olacak bu hareket bu konularda yoğun iletişim getirebilecek…   

27 Ağustos sabah saat 11.17’de Başak burcunda bir yeni ay gerçekleşecek, Mars ile tam açıyla temasta olacak bu yeni ay yeni başlangıçları tetiklerken kontrolümüz dışında bazı gelişmeler olmasını da etkiliyor olacak! Bu etki parasal konularda adımlar atmak ve yeni başlangıçlar yapmak için iyi olacak. Özellikle ortak para, miras, yatırımlar, borsa gibi konularda yeni kararlar ve gelişmeler olabilir… #Ağustos Ayı Burç Yorumları

Hareketi yoğun bir aya başlıyoruz, güzel gelişmeler olması dileği ile…

Balık & Yükselen Balık:

Ağustos ayına 28 Temmuz akşamında Aslan burcunda yaşadığımız yeni ayın etkisinde başlıyoruz. Yeni başlangıçlar ve adımlar için güzel zamanlar olacak. Balıklar için bu yeni ay iş, çalışma, üretme alanında olacak ve iş yerinizde eliniz daha kuvvetli olacak. Yeni bir işe başlamak, işe birini almak veya iş yerinde bazı pozisyon yenilenmeleri olabilir… 

Dikkat etmek gereken ise ayın ilk günlerinde aktif olacak Mars ile Uranüs kavuşumu, 1-2 Ağustos günleri kazalara, sakarlıklara ve patlamalara açık yapacak bizi, gergin çıkışlar ve beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Bu kavuşum sizin iletişim alanınızda olacağından duygusal çıkışlar, patlamalar, iletişim kopmaları olabilir. Birşeyleri yanlış anlamanız veya içinize attığınız birşeyleri pat diye ayarsız çıkarmanız mümkün…

4 Ağustos sabahında Merkür kuvvetli olduğu ve yönettiği Başak burcuna geçecek, hepimizin hesap kitap kafası yoğun olacak, hem iletişim hem de zihinler son derece aktif olacak… Balıklar için bu etki tam karşıt alanlarında olduğundan, ikili ilişkiler, iletişim, ortaklıklar alanına odağınızı artıracak ve birşeylere daha mantıkla yaklaşma eğiliminiz olacak.  Merkür bu alanda 26 Ağustos’a kadar kalacak ve sizin için yoğun görüşmeler ve işlerin olduğu bir dönem olacak…

11 Ağustos akşamında Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak, ilişkilerde ve aşk konularında daha havalı ve iddialı olacağız. Sizin iş, çalışma, üretme ve sağlık alanınızda olacak bu etki ile bu konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz…  

12 Ağustos sabaha karşı 4 sularında Kova burcunda biraz sıkıntılı bir dolunay yaşayacağız, bu dolunayın sıkıntılı olma sebebi Ay’ın yanında bulunan karmanın lordu, sınavların babası Satürn’ün olması! Bu dönemde fazla sabit olduğumuz kırmak isteyip kıramadığımız alanları fark etmek ve değişime – bırakmaya zorlanmamız mümkün! Önünüzde engel olan durum, düşünce, kişi, karma, geçmişten ve atalardan gelen konular olması ve bunları fark etmeniz bu dolunay döneminde mümkün.

İç sıkıntılı, biraz bunalımlı bir dolunay dönemi olabilir, öncesindeki 2-3 gün ve sonrasındaki 10 günlük süreç buna dahil olacak! Balıklar için biraz kapalı alanda olacak bu dolunay beklenmedik bazı konuları getirebilir, arkanızdan iş çeviren kişileri fark edebilirsiniz, bazı korkularınız ile yüzleşmeniz gerekebilir ve sağlık konuları ile ilgili bazı gelişmeler olabilir… Farkındalık için iyi bir dolunay fakat zorlu etkiler ve sınavlarla da gelebilir… 

20 Ağustos öğlen saatlerinde girişim, cesaret ve azmi anlatan Mars İkizler burcuna geçecek ve Mars burada oldukça uzun bir zaman kalacak nedeni de burada bir de gerileme yapacak olması! Mars İkizler burcunda geri hareketine 30 Ekimde başlayacak ve bu gerileme 14 Ocağa kadar devam edecek. Bu etki Balıkların ev, aile, gayrimenkul, alım – satım alanında olacağından bu konulara odağınız fazla olacak. Aileniz ile, anne – babanızla ilgili konular bu dönemde gündeme gelebilir, siz bu konularla uğraşabilirsiniz. Yine ev, taşınma, yerleşme konuları da bu konuların içinde olabilecektir….   

Mars’ın İkizler burcundan çıkışı 25 Mart 2023 tarihinde olacak! Mars İkizler burcunda bilgi, iletişim, doğru anlamak, anlaşmak yalan ile gerçeği ayırt etmek için verilecek bir mücadeleyi anlatacak. Tabiiki geri hareketi bir karma göstergesi de olarak bugüne kadar yapılan aksiyonların ve girişimlerin ne kadar doğru, ne kadar yanlış olduğunu sorgulayacak, sorgulatacak ve yaptırımları olacak!

23 Ağustos sabah saatlerinde Güneş Aslan burcundan Başak burcuna geçecek ve yeniden yapılanma, çalışma, üretme ve hasat vaktini başlatacak… Sizin için yine ikili ilişkiler, ortaklıklar, birebir çalıştığınız kişilerle ilgili konular ve evlilik konuları gündeme gelecek ama bu geçiş güzel etkileri de beraberinde getirecek…

26 Ağustos sabah saatlerindeMerkür Terazi burcuna geçecek ve iletişim modumuz değişecek daha kılı kırk yarar bir dönemden ilişkilerin ve uzlaşmanın, diplomasinin önemli olduğu ve adaletimizin ölçüldüğü bir döneme gireceğiz…İletişim yoğunlaşırken birileri ile irtibatta ve temasta olmak, beraber birşeyler yapalım modunda olmak mümkün! Sizin ortak para, finans ve yatırımlar alanına olan odağınız bu geçiş ile artacak! Parasal konularda ve yatırımlarla ilgili yeni bilgiler, görüşmeler ve konuşmalar olabilir bu dönemde…    

27 Ağustos sabah saat 11.17’de Başak burcunda bir yeni ay gerçekleşecek, Mars ile tam açıyla temasta olacak bu yeni ay yeni başlangıçları tetiklerken kontrolümüz dışında bazı gelişmeler olmasını da etkiliyor olacak! Bu etki sizin tam karşıt alanınızda olacağından ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık gibi konularda yeni adımlar atmak ve girişimler yapmak için iyi etkiler olacak…  #Ağustos Ayı Burç Yorumları

Hareketi yoğun bir aya başlıyoruz, güzel gelişmeler olması dileği ile…

#Ağustos Ayı Burç Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.