Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Pazar

31

Mart 2024

0

YORUMLAR

Haftalık Burç Yorumları!

Yazar , Kategori Astroloji

nisan ayi astrolojik etkileri

Haftalık Burç Yorumları! 1- 7 Nisan Haftası!

Yeni Haftaya ve Nisan ayına merhaba! Koç burcunda Güneş tutulmasına (yeni ay) doğru gideceğimiz bu hafta, kapanışlar yapmak, eskiyle vedalaşmak için iyi etkiler içeriyor… Bu hafta Salı gününde Merkür Koç burcunda gerilemeye başlayacak ve ay sonuna kadar devam edecek bu etki bizi ilerlemekte biraz zorlayacak! Merkür gerilemesinin: Genel & burçlara etkilerini burada bulabilirsiniz! Cuma gününde ise Venüs Koç burcuna geçiş yapacak! Nisan ayı burç yorumlarını yazılı olarak burada bulabilirsiniz. İzlemek isterseniz videom için bu link!

Bu haftaya Oğlak burcu etkisi ile başlıyoruz, sorumluluklar, işler, devlet kapısı ile ilgili konular aktif olurken aynı zamanda aile büyükleri ile ilgili konular da ön planda olacak… Biraz daha alışveriş, tadilat, tamirat, ev ve aile ile ilgilenme modu yüksek olacak bugünlerde… Salı gününde de bu etkiler devam edecek ve çalışma – üretme modu yüksek olacak! Haftanın ilk 2 günü Merkür gerilemesi yeni başlayacağından işler yavaş ilerleyebilir, yanlış anlaşmalar ve hatalar olabilir dikkat edin!

Çarşamba gününde devreye girecek Kova burcu etkisi Cuma öğlen saatlerine kadar devam edecek. Bu etki ile etkinliklere katılmak, arkadaş buluşmaları ve entellektüel konular için güzel etkiler devrede… Çarşamba öğlen saatlerinde biraz sert etkiler de devrede olacak birileri ile karşı karşıya gelmek mümkün. Yine dönüşüm, farklı düşünme ve eskiyi geride bırakma teması yüksek. Cuma sabahında aşkın, paranın gezegeni Venüs bir süredir bizi kararsız bırakan Balık burcundan çıkarak, Koç burcuna geçiş yapacak. Her ne kadar bu konularda hızlansakta Venüs Koç burcunda rahat etmediğinden haritanıza bağlı olarak bu konularda size zarar verebilir ve elinizi zayıflatabilir!

Haftasonunda Balık burcu etkisi devrede olurken, Cumartesi özellikle sabah saatlerin gününde Ay – Satürn/ Mars kavuşumunun sert etkileri devrede olacak. Bu kavuşumunun hem sorumlulukları ön plana çıkartan hem de biraz içimizi daraltacak, agresif etkisi devrede olacak.

Pazar öğleden sonra saatlerinde Koç burcu etkisi devreye girecek artık hızlı düşünme ve hareket etme etkisi devrede olacak ve pazartesi gününde yaşayacağımız Koç burcundaki Güneş tutulmasının etkilerini hissedeceğiz! Ülkemiz için biraz sert etkilerle geliyor bu tutulma, umarım hakkımızda hayırlı gelişmeler olur. Herkes için güzel bir hafta olmasını dilerim…

Merkür Koç gerilemesini yazılı olarak ve her burca sorusuyla burada bulabilirsiniz!

Güzel bir hafta olmasını dilerim… #Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumlarına bakalım? Önce Yükselen sonra burcunuza göre okuyunuz…

Koç & Yükselen Koç: Haftaya Oğlak burcu etkisi ile başlıyoruz, sorumluluklar ve aile büyükleri ile ilgili konular daha ön planda olacak, yine kariyeriniz, işiniz ve bu alanda önemli görüşmeler içinde bu 2 günü kullanabilirsiniz… Devlet kurumları ile ilgili konular, işiniz ve eşiniz ile ilgili bazı konularda gündeme gelebilir bugünlerde… Pazartesi ve Salı günleri Merkür de burcunuzda gerilemeye başlayacağından biraz yavaş ilerlemek ve ani kararlar almamak gereken günler olacak!

Çarşamba gününde başlayacak Kova burcu etkisi ile etkinliklere ve aktivitelere katılmak, arkadaş buluşmaları için güzel etkiler devrede olacak… Sohbeti, iletişimi bol günler sizi bekleyecek, iş alanında da istediğiniz ve beklediğiniz destekleri alabilirsiniz ama biraz gergin etkilerde devrede dikkat etmek lazım! Cuma gününde ise sabah saatlerinde yine Kova burcu etkisi aktif fakat daha destekli ve pozitif etkiler devrede olacak, bilgiyi paylaşmak ve destekleşmek için iyi etkiler varken öğlen saatlerinde Balık burcu etkisi devreye girecek ve akışta kalmak daha iyi olacak..

Haftasonunda ise Balık burcu etkisi ile biraz daha tembellik modunda olabiliriz. Cumartesi sabah saatleri ise biraz gergin etkilere açık, Ay – Satürn- Mars kavuşumu etkisi biraz iç sıkıntısı, agresyon ve birşey yapmak istememe verebilir, geçici bir durum. Pazar öğlen saatlerinde ise koç burcu etkisi devreye girecek ve yaklaşan tutulmanın etkilerini yoğun olarak hissedeceksiniz. Burcunuzda olacağından gerginlikler ve aksaklıklar olabilir, detaylı etkilerini Nisan ayı yorumlarında bulabilirsiniz! Güzel bir hafta olsun! Koç Burcu 2024 yılı yorumu için tıklayınız…

#Haftalık burç yorumları

Boğa & Yükselen Boğa: Haftaya Oğlak burcu etkisi ile başlıyoruz, sorumluluklar ve aile büyükleri ile ilgili konular daha ön planda olacak… Sizin için devlet kurumları ile ilgili konular ve seyahatler de ön planda olabilir, uzaklardan bir misafir gelebilir… Yine yurtdışı ile yapılan işler ve başvurular gündemde olabilir ama başvuru yapmak yerine sonucunu almak için daha iyi etkiler var. Bu etki sizin uzaklar, seyahatler ve hukuksal konular alanınızda olacak ve haftanın ilk gününde Merkür retrosu başlayacağından eski konular daha çok ön planda olabilir!

Çarşamba gününde devreye girecek Kova burcu etkisi ile ön planda olmak, hayatınız ve işiniz ile ilgili yapmak istediğiniz bazı şeyler aklınızda olabilir… Yine bir etkinliğe katılmak, arkadaş buluşmaları ve dışarılarda olmak iyi olacakken bazı seminer – eğitim konuları da ön planda olabilir… Çarşamba gününde biraz daha zorlu etkiler varken sakin kalmak önemli olacak! Cuma günü öğlen saatlerinde Balık burcu etkisi devreye girecek ve daha çok akışta kalmak gerekecek!

Haftasonunda ise Balık burcu etkisi ile biraz daha tembellik modunda olabiliriz. Cumartesi sabah saatleri ise biraz gergin etkilere açık, Ay – Satürn- Mars kavuşumu etkisi biraz iç sıkıntısı, agresyon ve birşey yapmak istememe verebilir, geçici bir durum. Pazar öğlen saatlerinde ise koç burcu etkisi devreye girecek ve yaklaşan tutulmanın etkilerini yoğun olarak hissedeceksiniz. Detaylı etkilerini Nisan ayı yorumlarında bulabilirsiniz! Güzel bir hafta olmasını dilerim… Boğa Burcu 2024 yılı yorumu için tıklayınız…

#Haftalık burç yorumları

İkizler & Yükselen İkizler: Haftaya Oğlak burcu etkisi ile başlıyoruz, sorumluluklar, ve parasal konular ön planda olacak. Bazı parasal konularda adımlar atmakveya eski başvurulardan sonuç almak mümkün, yine devlet kurumları ile ilgili konular ve yasal bazı durumlarda ön planda olabilir… Bugünler parasal konularda adımlar atmak yerine eski konuların dönüşlerini almak daha iyi olacak çünkü burç yöneticiniz de olan Merkür pazartesi günü durağan halde olacak ve Salı gününde geri hareketine başlayacak!

Çarşamba gününde Kova burcu etkisi ile iletişim, haberleşme ve teknoloji konuları ön planda olacak. Bazı önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Yine bu etki Perşembe ve Cuma gününde de devam edecek ve arkadaş görüşmeleri, buluşmalar, etkinlikler ve sohbetler için iyi olacak! Cuma sabahında Kova etkisi devam ederken Cuma öğlen saatlerinde Balık burcu etkisi devreye girecek ve daha çok akışta kalmak gerekecek!

Haftasonunda ise Balık burcu etkisi ile biraz daha tembellik modunda olabiliriz. Cumartesi sabah saatleri ise biraz gergin etkilere açık, Ay – Satürn- Mars kavuşumu etkisi biraz iç sıkıntısı, agresyon ve birşey yapmak istememe verebilir, geçici bir durum. Pazar öğlen saatlerinde ise koç burcu etkisi devreye girecek ve yaklaşan tutulmanın etkilerini yoğun olarak hissedeceksiniz. Nisan ayı burç yorumlarında detayları bulabilirsiniz! Güzel bir hafta olmasını dilerim… İkizler Burcu 2024 yılı yorumu için tıklayınız… #Haftalık burç yorumları

Yengeç & Yükselen Yengeç: Haftaya Oğlak burcu etkisi ile başlıyoruz, sorumluluklar ve aile büyükleri ile ilgili konular daha ön planda olacak… Sizin için ise ikili ilişkiler, aile, denge konuları ön planda olurken eşiniz veya sevdiğiniz kişi ile vakit geçirmek isteyebilirsiniz… Yine iş yerinde de birebir ilişkiler veya patronunuz – müdürünüz ile ilgili bazı konular ön planda olabilir… Merkür Pazartesi gününde durağan olurken, Salı gününde gerilemeye başlayacak ve yeniye adım atmak için iyi bir dönem olmayacak!

Çarşamba gününde Kova burcu etkisi ile iletişimi yoğun, haberleşmenin ön planda olduğu vakitler olacak… Sizin için parasal konular ön planda olurken ortak para ve yatırımlar konuları aktif! Perşembw gününde de bu etki devam ederken daha destekli etkiler de devrede olacak. Ortak para ve yatırımlarla ilgili bazı güzel gelişmeler olabilir, özellikle de eski konularla ilgili. Cuma gününe kadar devam edecek Kova etkisi ve öğlen saatlerinde Balık burcu etkisi devreye girecek ve daha çok akışta kalmak gerekecek!

Haftasonunda ise Balık burcu etkisi ile biraz daha tembellik modunda olabiliriz. Cumartesi sabah saatleri ise biraz gergin etkilere açık, Ay – Satürn- Mars kavuşumu etkisi biraz iç sıkıntısı, agresyon ve birşey yapmak istememe verebilir, geçici bir durum. Bir seyahat planı veya seyahate gitme durumu gündemde olabilir! Pazar öğlen saatlerinde ise koç burcu etkisi devreye girecek ve yaklaşan tutulmanın etkilerini yoğun olarak hissedeceksiniz. Nisan ayı yorumlarında tutulma etkisini bulabilirsiniz. Güzel bir hafta olmasını dilerim… Yengeç Burcu 2024 yılı yorumu için tıklayınız…#Haftalık burç yorumları

Aslan & Yükselen Aslan: Haftaya Oğlak burcu etkisi ile işiniz, çalışma, üretme modu yüksek olarak başlıyorsunuz. Yine bugünlerde sorumluluklar ve aile büyükleri ile ilgili konular daha ön planda olacak, evinizde bazı işler yapmanız gerekebilir evinizin düzeni ile ilgili konular aktif olabilir… Yine iş yerinde bazı önemli konular gündemde olabilir, sorumluluklar, devlet kurumları ve bankalarla ilgili konular da ön planda olabilir! Merkür hafta başında gerilemeye başlayacak ve bu hafta yepyeni işler için çok iyi olmayacak!

Çarşamba gününde Kova burcu etkisi ile birebir görüşmeler ön planda olacak. Önemli bir iş görüşmesi, toplantı olabilir. Perşembe gününde de iletişim ve birebir görüşmeler ön planda iken bugün daha destekli etkiler devrede olacak! Güzel bir görüşme veya sevdiğiniz birinden güzel bir haber veya destek almak mümkün! Cuma öğlen saatlerine kadar devam edecek Kova etkisi ve sonrasında Balık burcu etkisi devreye girecek, akışta kalmak daha iyi olacak bu saatlerde!

Haftasonunda ise Balık burcu etkisi ile biraz daha tembellik modunda olabiliriz. Cumartesi sabah saatleri ise biraz gergin etkilere açık, Ay – Satürn- Mars kavuşumu etkisi biraz iç sıkıntısı, agresyon ve birşey yapmak istememe verebilir, geçici bir durum. Parasal konular ve miraslarla ilgili bazı durumlarda aklınızda olacak! Pazar öğlen saatlerinde ise koç burcu etkisi devreye girecek ve yaklaşan tutulmanın etkilerini yoğun olarak hissedeceksiniz. Nisan ayı yorumlarında tutulma etkisini bulabilirsiniz. Güzel bir hafta olsun. Aslan Burcu 2024 yılı yorumu için tıklayınız… #Haftalık burç yorumları

Başak & Yükselen Başak: Haftaya Oğlak burcu etkisi ile başlıyoruz, sorumluluklar, çocuklar, aile ve bazı yapılması gereken işlerde ön planda olabilir… Bugünlerde hobi gibi işler ön planda olabilir, yeni bir projeye veya işe başlamakta söz konusu olabilir… Alışveriş, yapılacaklar, bankalarla ilgili konular ve devlet kurumları ile ilgili işler için iyi günler olacak. Bugünlerde bir hobiniz ile ilgilenebilir veya aşk konularında bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz! Eski bazı konuların da gündeme gelmesi mümkün bu hafta, Merkür pazartesi gününde durağan harekette olacak Salı günü ise geri hareketine başlayacak ve sizin burç yöneticiniz olduğundan en çok siz etkileneceksiniz ve eski parasal konular gündeme gelebilecek!

Çarşamba gününde Kova burcu etkisi ile iş, çalışma, üretme alanınız aktive olacak, iş yerinde daha iletişimi bol bir gün olabilir. İş yerinde bazı eski konular gündeme gelebilir veya eskiden beraber çalıştığınız kişilerden teklifler gelebilir! Perşembe günü biraz daha zorlu etkiler içerirken Cuma öğleden sonra saatleri daha iyi ve pozitif etkiler içerecek! Yine bu 2 günlük süreçte daha entellektüel aktivitelere katılmak, arkadaş buluşmaları için iyi etkiler devrede olacak…

Haftasonunda ise Balık burcu etkisi ile biraz daha tembellik modunda olabiliriz. Cumartesi sabah saatleri ise biraz gergin etkilere açık, Ay – Satürn- Mars kavuşumu etkisi biraz iç sıkıntısı, agresyon ve birşey yapmak istememe verebilir, geçici bir durum. Balık etkisi tam karşıt alanınızda olacağından birebir ilişkiler, görüşmeler ve her türlü ikili ilişki, görüşme gündeminizde olacak! Pazar öğlen saatlerinde ise koç burcu etkisi devreye girecek ve yaklaşan tutulmanın etkilerini yoğun olarak hissedeceksiniz. Nisan ayı yorumlarında tutulma etkisini bulabilirsiniz. Güzel bir hafta olsun. Başak Burcu 2024 yılı yorumu için tıklayınız… #Haftalık burç yorumları

Terazi & Yükselen Terazi: Haftaya Oğlak burcu etkisi ile başlıyoruz, daha çok sorumluluklar ve aile büyükleri ile ilgili konular daha ön planda olacak… Ailenizle vakit geçirmek, aile büyükleri ile ilgilenmek mümkün bugünlerde… Hayatınız açısından çok önemli olan ama eskilerden gelen bazı konular aktif olabilir… Alım – satım ve taşınma konuları da gündeminizde olabilir! Yine devlet kurumları ve bazı yasal konularla ilgilenmekte mümkün! Pazartesi gününde Merkür durağan harekette olacak, Salı gününde ise gerilemeye başlayacak ve bu gerileme tam karşıt alanınızda olacağından ikili ilişkiler konularının tekrar üzerinden geçmek iyi olacak! Detayları merkür gerilemesini anlattığım yazımda bulabilirsiniz linki yukarıda mevcut!

Çarşamba gününde Kova burcu etkisi devreye girecek, daha çok iletişim, proje bazında bazı işlerle ilgili görüşmeler, çocuklar & spor konuları aktif olacak… Çarşamba sabahı biraz daha zorlu ve dönüşümsel etkiler içerirken Perşembe günü ise iletişim için daha iyi olacak özellikle öğleden sonra vakitleri destekli etkiler içerecek! Kova etkisi Cuma öğlen saatlerine kadar devam edecek!

Haftasonunda ise Balık burcu etkisi ile biraz daha tembellik modunda olabiliriz. Cumartesi sabah saatleri ise biraz gergin etkilere açık, Ay – Satürn- Mars kavuşumu etkisi biraz iç sıkıntısı, agresyon ve birşey yapmak istememe verebilir, geçici bir durum. Evin içinde bazı işler ve düzenlemeler yapmak için iyi günler, yeni ay öncesi tam bir arınma zamanı! Pazar öğlen saatlerinde ise koç burcu etkisi devreye girecek ve yaklaşan tutulmanın etkilerini yoğun olarak hissedeceksiniz. Nisan ayı yorumlarında tutulma etkisini bulabilirsiniz.Güzel bir hafta olsun! Terazi Burcu 2024 yılı yorumu için tıklayınız…#Haftalık burç yorumları

Akrep & Yükselen Akrep: Haftaya Oğlak burcu etkisi ile başlıyoruz, sorumluluklar, çalışma – üretme modu ön planda olurken sizin için önemli görüşmelerin yapılabileceği ve iletişimlerin kurulabileceği günler olacak… Bugünlerde kısa bir seyahat yapmak veya kardeşiniz – akrabalarınız ile ilgili konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz… Bu etki yine sizin iletişim alanınızda olacağından yeni bir işe başlamak, imza atmak ve iş birliği etkileri var fakat yeniye başlamak yerine eski işleri halledin çünkü pazartesi itibari ile Merkür gerilemesi başlayacak!

Çarşamba gününde Kova burcu etkisi ile iletişim ön planda olacak ve daha çok hayatınızın temel konuları aktif olacak, ev ve aile gibi. Çarşamba sabah saatleri sert ve dönüşümsel etkiler içeriyor dikkatli ilerlemek lazım… Bugünlerde iletişim, görüşmeler ön planda olurken, önemli görüşmeler, buluşmalar için Perşembe öğleden sonrayı kullanın çünkü daha iyi ve destekli etkiler devrede olacak!

Haftasonunda ise Balık burcu etkisi ile biraz daha tembellik modunda olabiliriz. Cumartesi sabah saatleri ise biraz gergin etkilere açık, Ay – Satürn- Mars kavuşumu etkisi biraz iç sıkıntısı, agresyon ve birşey yapmak istememe verebilir, geçici bir durum. Çocuklarla ilgili konular ve aşk konuları ön planda olacak haftasonunda! Pazar öğlen saatlerinde ise koç burcu etkisi devreye girecek ve yaklaşan tutulmanın etkilerini yoğun olarak hissedeceksiniz. Nisan ayı yorumlarında tutulma etkisini bulabilirsiniz. Akrep Burcu 2024 yılı yorumu için tıklayınız…Güzel bir hafta olsun! #haftalık burç yorumları

Yay & Yükselen Yay: Haftaya Oğlak burcu etkisi ile başlıyoruz, parasal konular ön plana geliyor. Beklediğiniz bir ödemenin gelmesi, veya para konularında gelişmeler aktif olacak, fakat Merkür’ün geri hareketine başladığını düşünürsek bu konular daha çok eskilerden ve eskilerle ilgili olabilir… Sorumluluklar ve aile büyükleri ile ilgili konular da ön planda olacak… Aklınızda bazı iş ve para konuları olabilir… Bugünlerde uzun vadeli kararlar almak için bazı düşünceleriniz olabilir, düşünün ama uygulamasını Nisan sonuna bırakın!

Çarşamba gününde Kova burcu etkisi ile görüşmeler, eğitimler ve bazı iş görüşmeleri, fikir paylaşımları için iyi etkiler devrede. Çarşamba sabahında biraz gergin etkiler de olacak bugün eğer önemli bir görüşme yapacaksanız Perşembe öğleden sonra saatleri daha iyi olacak! kova enerjisi Cuma öğlen saatlerinde kadar devam edecek ve gözden kaçırdığımız birçok bilgi yolumuza gelebilecek!

Haftasonunda ise Balık burcu etkisi ile biraz daha tembellik modunda olabiliriz. Cumartesi sabah saatleri ise biraz gergin etkilere açık, Ay – Satürn- Mars kavuşumu etkisi biraz iç sıkıntısı, agresyon ve birşey yapmak istememe verebilir, geçici bir durum. Bugünlerde eviniz ve aileniz ile ilgili konular ön planda olacak! Pazar öğlen saatlerinde ise koç burcu etkisi devreye girecek ve yaklaşan tutulmanın etkilerini yoğun olarak hissedeceksiniz. Nisan ayı yorumlarında tutulma etkisini bulabilirsiniz. Güzel bir hafta olmasını dilerim… Yay Burcu 2024 yılı yorumu için tıklayınız… #Haftalık burç yorumları

Oğlak & Yükselen Oğlak: Haftaya Ay burcunuzda başlıyorsunuz, bu etki ile kendinizi daha iyi hisseceksiniz, yine sorumluluklar ve aile büyükleri ile ilgili konular daha ön planda olurken, kendinize bakım, aktivitelere katılmak ve alışveriş için iyi etkiler olacak…Salı gününde de bu etkiler devrede olurken kapanışlar yapmak ön planda yine devler kurumları ve bazı sorumluluklarda aktif olablir!Haftabaşında Merkür Koç gerilemesi başlayacak ve artık dikkatli ilerleme zamanı olacak, zaten temkinli olan Oğlaklar daha çok eski konuları çözmeye odaklanacaklar!

Çarşamba gününde Kova burcu etkisi devreye girecek bu etki ile daha çok maddi konular odağınızda olurken, arkadaş buluşmaları ve etkinliklere katılmak için de güzel günler olacak… Çarşamba sabah saatleri gergin ve dönüşümsel etkiler içerecek, bu saatleri önemli işler için kullanmayın! Perşembe gününde de bu konular aktif olurken öğleden sonra hem görüşmeler hem de parasal konular için iyi etkiler devrede!

Haftasonunda ise Balık burcu etkisi ile biraz daha tembellik modunda olabiliriz. Cumartesi sabah saatleri ise biraz gergin etkilere açık, Ay – Satürn- Mars kavuşumu etkisi biraz iç sıkıntısı, agresyon ve birşey yapmak istememe verebilir, geçici bir durum. İletişimin yoğun olacağı ve kısa bir seyahat yapabileceğiniz bir haftasonu, eski arkadaşlarla görüşmeler yapabilirsiniz! Pazar öğlen saatlerinde ise koç burcu etkisi devreye girecek ve yaklaşan tutulmanın etkilerini yoğun olarak hissedeceksiniz. Nisan ayı yorumlarında tutulma etkisini bulabilirsiniz. Güzel bir hafta olmasını dilerim… Oğlak Burcu 2024 yılı yorumu için tıklayınız… #Haftalık burç yorumları

Kova & Yükselen Kova: Bu haftaya Oğlak burcu etkisi ile sorumluluklar ve aile büyükleri ile ilgili konular daha ön planda olacak sizin için biraz yavaşlama, içe çekilme zamanı olacak… bugünlerde biraz gergin etkilerde olduğundan durumları zorlamayın ve yavaş ilerleyin. Daha içsel planlar yapın ve önemli işlere girişmeyin! Haftabaşında Merkür gerilemesi başlayacak ve sizin iletişim alanınızda olacağından ilerlemek zor olabilir eski kontaklar, kişiler ve bazı eski konular gündeme gelebilir!

Çarşamba gününde ise Ay burcunuza geçeceğinden çok daha güzel ve iyi hissedeceksiniz sadece sabah saatlerinde gergin etkiler devrede olacak. Enerjiniz yükselecek hem kendiniz ile ilgili konulara ve işlere odaklanmak hem de arkadaş buluşmaları için iyi günler olacak… Önemli işler ve görüşmeler hatta bakım konuları için Perşembe günü daha iyi etkiler devrede olacak!

Haftasonunda ise Balık burcu etkisi ile biraz daha tembellik modunda olabiliriz. Cumartesi sabah saatleri ise biraz gergin etkilere açık, Ay – Satürn- Mars kavuşumu etkisi biraz iç sıkıntısı, agresyon ve birşey yapmak istememe verebilir, geçici bir durum. Parasal konular ön planda ve aklınızda olacak! Pazar öğlen saatlerinde ise koç burcu etkisi devreye girecek ve yaklaşan tutulmanın etkilerini yoğun olarak hissedeceksiniz. Nisan ayı yorumlarında tutulma etkisini bulabilirsiniz. Güzel bir hafta dilerim… Kova Burcu 2024 yılı yorumu için tıklayınız…#Haftalık burç yorumları

Balık & Yükselen Balık: Haftaya Oğlak burcu etkisi ile sorumluluklar ve aile büyükleri ile ilgili konular daha ön planda başlıyoruz… Sizin için sosyalleşmek ve etkinliklere katılmak için güzel günler olacak! Yine sosyal çevre ile ilgili bazı gelişmeler olabilir, arkadaşlarınızla buluşmak ve bazı planlar yapmak mümkün! Yine bazı yasal konular ve devlet kurumları ile ilgili gelişmeler olabilir! Merkür gerilemesi başlayacağından hem eski parasal konular gündeme gelebilir hem de eski arkadaşlar ve kişiler!

Çarşamba gününde Kova burcu etkisi aktif olacak, iletişim ve görüşmeler yoğun olabilir. Bu etki ile biraz enerjiniz düşük olabilir. Perşembe gününde de bu etki devam ederken eğer içsel sıkıntı ve zorluklar hissederseniz önemli işler için Cuma öğleden sonrayı kullanın!

Haftasonunda ise Balık burcu etkisi ile biraz daha tembellik modunda olabiliriz. Cumartesi sabah saatleri ise biraz gergin etkilere açık, Ay – Satürn- Mars kavuşumu etkisi biraz iç sıkıntısı, agresyon ve birşey yapmak istememe verebilir, geçici bir durum. Ay burcunuzda olacağından kendinize, işlerinize odaklanmak ve eski bazı eşyalardan arınmak için iyi bir haftasonu olacak! Pazar öğlen saatlerinde ise koç burcu etkisi devreye girecek ve yaklaşan tutulmanın etkilerini yoğun olarak hissedeceksiniz. Nisan ayı yorumlarında tutulma etkisini bulabilirsiniz. Güzel bir hafta olsun! Balık Burcu 2024 yılı yorumu için tıklayınız…#Haftalık Burç Yorumları

#Haftalık burç yorumları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir