Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Çarşamba

20

Temmuz 2016

0

YORUMLAR

OĞLAK BURCUNDA DOLUNAY!

Yazar , Kategori Astroloji

20 Temmuza geçtiğimiz sırada gece saatlerinde bir dolunay oluşuyor bu dolunayda her dolunay gibi gündemimize bazı bilgiler getirecek ve sağlamlaştırmaya çalıştığımız şeylerin ne kadar sağlam olduğunu test edecek olaylar yaşayabileceğiz. Konu Oğlak burcu olunca, parasal konularla ilgili, çalıştığımız emek verdiğimiz konularda gelişmeler elde edebileceğiz ve sonuçlarını göreceğiz.

Bu dolunayda maddiyatla, maneviyat arasında gidip geleceğiz, sahip olduğumuz şeyler ile sahip olduğumuz değerler arasında kalacağız. İnandığımız şeyler, duygusal dünyamız ile sahip olduklarımız arasında gidip geleceğiz. Eğer hayatımızı sadece bir proje gibi görüp daha fazla kazanmam lazım, daha fazla malım olması lazım, param var rahat edeceğim diye düşünüyorsanız büyük bir yanılsamadasınız çünkü en büyük değer ailemiz, sevdiklerimiz, onların yanımızda olması, sağlığımızdır. Bunların arasında bir denge olmalıdır ve bu dengeyi bulmaya zorlanabiliriz bu dönem.

Sorumluluk almak, çok ve disiplinli çalışmak Oğlak burcunun sevdiği konulardır o yüzden de bu dönemde işlerimize odaklanırken disiplini, özverili olmayı ve çok çalışmayı da unutmayalım. Yeni sistemler kurmak, iş kurmak ve inşaat ile ilgili işler için iyi bir zamanlama. Bu dolunayın isyancı bir tarafı da var çalıştığımız alanlarda otorite ile tartışma, isyan ve yapılan işleri beğenmeme dolayısı ile sorunlar çıkabilir. Ani gelişmelere ve kopuşlara açık bir dönemde olacağız.

Ülkemiz açısından hassas günlerden geçiyoruz ve bazı üzücü olaylarda yaşadık, dolunay günü ve takip eden günlerde, ülkemizin sistemini, düzenini, ordusunu, memurlarını, ekonomisi ve özellikle inşaat sektörü gibi alanları etkileyecek açıklamalar gelişmeler yaşayabiliriz. Yeniden bir sistem, düzen kurulmasına giden günler ve gelişmeler bizi bekliyor olacak.

Ülkemiz ve bizim açımızdan hayırlı gelişmelerin olduğu zamanlar dilerim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir