Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Pazartesi

12

Haziran 2017

0

YORUMLAR

Sıkıntılarımızdan nasıl kurtuluruz?

Yazar , Kategori Astroloji

Hayatta bize rehber olabilecek bir sürü bilgi, bir sürü kişisel gelişimci, bir sürü enerji, seans ve terapi var etrafımızda, peki doğru olan nedir? Bizi değiştirecek, bizi daha iyiye götürecek nedir?

Öncelikle birşeylerden memnun değilseniz, şikayet ediyorsanız ama değiştirmek içinde birşey yapmıyorsanız durumunuzdan siz sorumlusunuz başka hiç kimse değil. En zor şartlardan çıkıp neler başaran insanlar var, demek ki kendinize ve potansiyelinize inanmıyorsunuz.

Başımıza zorlu ve kötü şeyler geliyor diyebilirsiniz, neye göre ve kime göre kötü derim o zaman! Birçok zaman çok istediğiniz bir iş bir sebepten olmamıştır,üzülmüşsünüzdür günlerce ama sonra daha iyi bir işe girmişsinizdir ve iyiki olmamış demişsinizdir. Ya da işten çıkarılmışsınızdır aman yandım bittim demişsinizdir ama sonra bir bakarsınız hiç ummadığınız yerlerden birşey gelir ve siz daha mutlu olursunuz…

Şimdi size önemli tüyolar vereceğim hayatla ilgili!

  • Öncelikle ilk şart İYİ NİYETLİ OLUN! Bunu neden söylüyorum; çünkü hangi enerjide olduğunuz önemlidir, kıskançlık, dedikodu, başkasını çekiştirme ve başkasının iyiliğini istememe size ancak aynı enerjileri getirir ve saf kalamazsınız.Bu yolla da hiçbir güzelliği kendinize çekemezsiniz.
  • Hayattan hep EN KÖTÜ’yü beklemeyin.Türk toplumu olarak bizde vardır bu birisi eve 10 dk geç kalsa başına ne geldi, kaza mı oldu diye düşünürüz. Hiç kimsenin kesin bir arkadaşıyla vakit geçiriyordur dediğini duymadım henüz. Ya da hep başımıza kötü gelecek şeyin ihtimali yüksektir ama iyilik olma ihtimali düşük! Hayatla güzel bir oyun oynamaya başlayın ve bugün dünden daha güzel neler olabilir diye sorun!
  • Bir diğer önemli olay ise; her olayda, her kızdığınız şeyde dönün kendinize bakın! Hayata hangi gözlüklerle bakarsanız onu görürsünüz. Eğer herkes kötü ortalık çok bozuldu derseniz, herkes size kötülük yapar çünkü çektiğiniz enerji odur! Eğer içiniz kin, öfke, kızgınlık, kıskançlık dolu ise ancak onu çekersiniz.Unutmayın benzer benzeri çeker…
  • Sözlerinizi değiştirin! Mesela sürekli para yok, çok şansızım diyen insanlar var, benim yazdığım yazıların altına bile iyi bir şey yazdığımda “yok bu bana gelmez” diyenler var, evrende onları onaylıyor, ok bu sana gelmeyecek. Aslında birçok danışanımla konuşurken çok şanslısın diyorum nasıl yani diyor… Sonra başlıyorum annen – baban hayatta, oturduğun bir evin var, sağlıklısın, arkadaşların var, paran var… Evet aslında doğru diyorlar bir süre sonra ama sanki bunlar zaten olması lazım gibi geliyor herkese, maalesef değerleri ancak kaybedildikten sonra anlaşılıyor bu şansların. O yüzden her gün olmayana odaklanana kadar olana odaklanın. Şükür bugün gözlerim görüyor, mis gibi havayı soluyorum, eşim yanımda, çocuklarım okuyor diyin. Keşke daha iyi bir eşim olsaydı,çocuğum daha iyi not alabilirdi ya da ben daha fazla para kazanabilirdim diyeceğinize…
  • Aklınızı Kullanın! Sizin için neyin işleyeceğini, kimin iyi geleceğini ve en doğruyu siz bilirsiniz. Eğer bir danışmanlık alacaksanız kişileri iyice araştırın, gerekirse konuşun bazı sorular sorun, körü körüne herkese inanmayın hele hele size felaket senaryosu yazıp, korku yayıp sizi daha çok korkutanlara. Birde gittiğiniz kişiye bakın size söylediklerini kendi hayatına nasıl uygulamış diye! Bir zamanlar bir kişisel gelişimcinin eğitimine katılacaktım bir mail attım ve mailin sonunda bende astroloji ile ilgileniyorum dedim.Bana cevabı benim yaptığın işin astroloji ile alakası yok anlamamda oldu ve sözleri son derece sertti. Ben aslında bu tür işlerin içinde olduğumu anlatmak için söylemiştim ama kişisel olarak gelişememiş kişinin tepkisi benim ondan öğrenecek birşeyim olmadığını net olarak anlatmıştı! Beyninizi kullanın ve her söylenene inanmayın ya da kehanet yapıyorum deyip gidip sizi negatif kodlayan kişilerden uzak durun.
  • Beyninizi olumlu kodlayın! İyiyi düşünmeye başlamak, herkesle ve herşeyle ilgili sizi geliştirir hem daha iyi bir insan yapar hem daha yumuşak olursunuz, insanlar size çekilir, sohbet etmek ister ve sizin güzelliğinizi görür. Ben astroloji danışmanlığı yaparken bile insanları kodlamaktan uzak dururum, çünkü bu iş olmaz yapma dediğinizde aslında azim edip yapılacak birşeyi o anda bitirirsiniz! Ben olabilecek zamanları, mesela ortaklı olmaması gerektiğini ve belki bu sene değil seneye denemesi gerektiğini söylerim ama beyin kodlamam. Çünkü her zorluk aşılabilir ve gerçekten isteyen herşeyi yapabilir, bunun karşısında gezenler bile duramaz. Evet bizi etkilerler ama durduramazlar. Kodlayanlara da dikkat edin, birisi size olmaz dediğinde nasıl olabileceğini gösterin. Her olan olayın bir iyi birde kötü yanı vardır siz iyi yanına odaklanın, iyiyi bekleyin ve iyisi olsun!
  • Sevdiğiniz şeyi yapın ve insanlara sevgi ile ulaşın, bunun içinde önce kendinizden başlayarak sevin ve o sevgiyi başka insanlara da taşırın. Dikkat edin sevgi dolu insanlara herkes çekilir, sizde onlardan olun.
  • Ve son söz olarakta “Hayatla mücadele etmeyi ve kavga etmeyi bırakın o da sizinle uğraşmayı bıraksın! Bu hayatı cennet yapan da, cehennem yapanda sizsiniz! Ve bütün herşey dönüp dolaşıp size dayanıyor, en iyi eğitimi alsanız da en iyi öğretiyi bilseniz de hayatınıza uygulamıyorsanız bitmiştir!
  • Haydi bugün bir karar alın ve iyiliğe yönelin, hep beraber hayatın, dünyanın ve yaşamın iyi olduğuna inanalım! Bakalım neler olacak… sevgiyle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir