Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Çarşamba

10

Ekim 2018

0

YORUMLAR

Ekim Ayı Burç Yorumları – Başak

Yazar , Kategori Astroloji, Aylık Burç Yorumları

Güzel bir aydan merhaba, Başak burcu için bu ay kardeşler, yakın akrabalar, kısa seyahatler ile ilgili konular aktif olarak başlıyor,  Mars’ın düz harekete dönmüş olması özellikle iş, çalışma ve sağlık alanında sizi hareketlendiriyor. Haziran ayından bu yana bekleyen veya o zaman adım attığınız işlerden bu ay sonuçlar alabilirsiniz.  Şimdi ayın detaylarına bakalım;

Bu aya Koç burcunda yaşadığımız dolunay ile girdik, bu dolunay sizin ortak para, bankalar, ortaklıklar ile ilgili  konularınızı etkiledi, bu konularda ani gelişmeler ve bazı ortaya çıkışlar yaşamış olmanız mümkün. Ayın en önemli gezegen hareketi olan Venüs’ün Akrep burcunda 4 Ekimde duraklaması ve 7 Ekimde geri harekete geçmesi ise hepimizi etkileyecek olaylardan bu durum sizin yine yakın akrabalar, seyahatler ve anlaşmalar alanınızı etkiliyor olacak. Eskiden çalıştığınız veya ilişkiniz olan birisi ile tekrar görüşmeniz ve bir başlangıç söz konusu olabilir. Bu dönemde hem evliliğinizde hem de tüm ilişkilerinizde bir geriye dönüş, ne yaptım, neden yaptım, neyi daha iyi yaparımın üzerinde düşünme söz konusu. Eskiden birlikte olduğunuz insanlar sebepsiz yere aklınıza gelebilir, birilerini özleyebilirsiniz ve tabiiki eski eş ve sevgililerden haberler almak ve görüşmeler yapmak söz konusu. Venüs geri harketinde yeni bir ilişkiye başlamak ve özellikle evlenmek iyi bir fikir olmayacaktır.

9 Ekimde Terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek bu yeni ay aslında ilişkilerde dengeyi bulmak ve bir düzenleme yapmak için hepimize bir fırsat verecek. Bu dönemde eskiye dönüp eskilerden ders almak için analizler yapmak doğru bir zamanlama olur. Hep yazdığım gibi yeni ilişkiler için ise çok doğru bir dönem olmayacak, ilahi adalette bu yeni ayın konusu olacağından yapılmış haksızlıkların sonucunu göreceğimiz bir dönem olacak. Sizin için bu yeni ay özellikle parasal konuları gündeme getirecek. Eskiden konuşulmuş, görüşülmüş veya yapılmış işlerin parası bu dönemde  gelebilir veya unuttuğunuz bir yerlerden para da gelebilir.

10 Ekimde Merkür de Akrep burcuna geçecek ve Akrep burcundaki vurgu gökyüzünde iyice artacak, hırs, kıskançlık ve yarışa girerek bazı konularda ilerlemeler kaydetmek söz konusu olabilecekken söz duelloları da bu dönemde söz konusu olabilir. Kendimizi gereksiz hırs ve kıskançlığa kaptırmamaya ve dilinizin ayarına bu dönemde dikkat etmek gerekecek. Sizin bu hareket yine kardeşler ve yakın akrabalar alanında olacağından bu dönemde konuşmalarınıza ve sözlerinize dikkat!

23 Ekimde Güneş Akrep burcuna geçecek ve hepimizin hayatlarında biraz fırtınalı ve duygusal yoğunluğu bol bir dönem başlayacak. Hayatın derin anlamını bulmaya çalışma, mistik tarafına odaklanma, mucizeler bekleme ve yakalama durumları söz konusu olabilir. Tabii bir de kıskançlıklar, aldatmalar, hırs ve şehvet duygularının ön plana çıktığı olaylar.

24 Ekimde ise Boğa burcunda bir dolunay yaşayarak ayı bitiriyoruz, sabit zannettiğimiz, değişmez, yıkılmaz dediğimiz alanların yıkıldığını ve değişime zorlandığımızı gördüğümüz bir dolunay dönemi olacak. Uranüs katkılı bu dolunaydan beklenmeyeni bekleyin derim. Bu dolunay sizin hayata bakış açınızda büyük değişiklikler yapabilir, sabit fikirli olduğunuz alanlar kırılabilir. 31 Ekimde Merkür’ün Yay burcuna geçişi ile de ayı kapatıyor olacağız, bu durum sizin ev, hane ve gayrimenkullar ile ilgili alanınızı etkiliyor ve hareketlendiriyor olacak. Güzel bir ay geçirmenizi dilerim, Sevgiyle

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir