Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Cumartesi

22

Eylül 2018

0

YORUMLAR

Güneş Terazi Burcunda!

Yazar , Kategori Astroloji, Burçlar

Hep başkalarını da düşünen, adalete önem veren, güzellikleri seven ve dünyada barış olsun isteyen bir burç nasıl kötü olabilir ki? Burçların baş tacı, güzelliklerin ve zerafetin yöneticisi Terazi burçları doğum gününüz kutlu olsun! (Tamam benimde burcum olabilir ama vallahi çok iyilerdir 🙂 23 Eylül sabaha karşı Güneş Terazi burcuna geçiyor, bakalım Terazilerin özellikleri nelermiş?

TERAZİ BURCU: 23 Eylül – 22 Ekim

Hava Elementi – Gezegeni Venüs

Venüs’ün ikinci çocuğu Terazi burcu, denge, uyum, adalet ve hayatında güzellik arayışındadır. Boğa burcu gibi rahatına düşkündür ve güzelliğe önem verir fakat Boğa burcu gibi sabit değildir ve değişime ayak uydurabilir. İletişimi ise daha yüksektir ve sosyallik çok ön plandadır. İyimser bir burçtur, merhametlidir, eşitlikçidir, eğlenmeyi sever. Haksızlığa gelemez ve yolda yürürken bile birinin avukatlığına kalkışabilir. Denge arayışındadır ve aslında dışarıdan birisi tarafından dengesi bozulmadığı sürece dengelidir. Bazen karar vermekte zorlanır, özellikle birbirine çok yakın özelliklerde iki şey arasında kaldı ise. Bazen sadece güzel diye bir şeyler alabilir ve evin bir köşesinde kullanmasa bile bunlar durabilir. Olumsuz tarafları, uyumlu olmaya çalışırken her şeye katlanır duruma düşmesi ve rahatına düşkünlüğünden dolayı bazı şeyleri ertelemesidir. Hayır demeyi sevmez ve bu yüzden bazı istemediği şeyleri yapmak durumunda kalabilir, fazla verici olmaktan dolayı zarar görebilir.

İlişkiler Terazi burcunun hayatında son derece önemlidir, hem aile hayatında hem de arkadaşları arasında uyum, denge ve sevilmesi onun için önemlidir. Partneri olmasını ister, hayat ona göre yanında birisi olduğunda daha güzeldir ve eğer bu konuda başarılı olamazsa onun için hayatın tadı tuzu kaçabilir. Diğer kişinin isteklerine fazla önem verebilir ve hayır diyemediği için istismar edilebilir.

İlişkilerde uyum onun için önemlidir, güzelliğine önem verir ve genelde Terazi burcu vurgusu olanların giyimi ve görünüşü özenli, bakımlıdır. Güzel kıyafetler, alışveriş, sosyallik ve gruplar içinde bulunmak Terazi burcu için önemlidir. Eğer bir Terazi burcu ile birlikte iseniz, onu mutlaka güzel yerlere götürün ve güzelliği ile alakalı hediyeler alın. Keyifli bir mekan ve güzel bir manzara Terazi burcunun mutlu olması için yeterlidir. Size son derece önem verecektir Terazi burcu ve sizi memnun etmeye çalışacaktır onun bu eforlarını görmezden gelmeyin ve karşılık vermeye çalışın, çünkü eğer umudunu yitirirse ve güzel şeyler paylaşamazsa onun için zorda olsa bir ilişkiyi bitirebilir. Baskıyı, dayatmayı ve karışılmasını sevmez Terazi burcu onun kendisi olmasına izin vermelisiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir