Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Cuma

31

Ocak 2020

0

YORUMLAR

Şubat Ayı Burç yorumları! Oğlak & Yükselen Oğlak..

Yazar , Kategori Astroloji, Aylık Burç Yorumları

oğlak burç yorumu

OĞLAK & YÜKSELEN OĞLAK ŞUBAT AYI YORUMU!

Merhaba Sevgili Oğlaklar, Şubat ayına sürprizli etkilerle başlıyoruz, 1 Şubatta kavuşum yapacak Ay – Uranüs ayın ilk gününde bizi sürprizli gelişmelere ve aniden gelişen olaylara açıyor. Bu etki sizin aşk ve çocuklar alanınızda olacağından güzel ve sürprizli durumlara açık olacaksınız. Ayın en önemli etkisi 17 Şubatta başlayacak (etkisini 1 hafta önceden hissetmeye başlayacağımız) Merkür gerilemesi olacak, bu gerileme 10 Marta kadar devam edecek ve iletişim alanında bizi biraz zorlayacak!

Merkür öncelikle 3 Şubatta Balık burcuna geçiş yapacak, mantığın gezegeni Merkür’ün akışın burcu Balıkta rahat ettiğini söyleyemeyiz pek, bu ay zihniniz dağınık olabilir ve işlerinizi ilerletmekte zorlanabilirsiniz. Merkür’ün sizin iletişim, kardeşler ve kısa seyahatler alanınızda hareket etmesi size hem bir iş sözleşmesi gibi konuları hem de kardeşlerinizle ilgili iletişimin artmasını getirebilir. Eğer bir işe başlamayı düşünüyorsanız iyice düşünün ve anlayın. Bu ay karar vermek ve hayatınızdaki önemli olayları yönetmek açısından zor bir ay, kararları mantık ile almak zor olacak o yüzden de kalbinizin sesini dinleyin veya fikrinize güvendiğiniz insanlardan destekler alın!

7 Şubatta aşkın ve paranın gezegeni Venüs Koç burcuna geçiş yapacak, Venüs bu alanda çok rahat etmediğinden bu durum hepimiz için parasal konularda ve ilişkiler konularında biraz zorlanmalı bir dönemi getirecek. Bu etki sizin aile, ev ve gayrimenkul konularını anlatan alanınızda olacağından bu dönemde aslında evinizin içinde daha muhabbetli, daha sohbetli bir dönem olabilir. Evinizi güzelleştirmek ve değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz ama yine de durumları çokta zorlamayın.

9 Şubatta Aslan burcunda bir dolunay yaşayacağız, bu dolunay sizin para alanınızı aktive edecek, bu dönemde parasal konularda bazı gelişmeler yaşamanız ve bazı haberler almanız söz konusu olacak. Önceden yaptığınız başvurular, ailenin parası, miraslar gibi konular ön planda olacak gibi gözüküyor. Yine bir arazi alımı ve satımı için uğraşabilirsiniz ve bu eski bir konu olabilir. Bu dolunayla gündeminize gelecek işler Ocak ayında başlatmış olduklarınız olabilir, yine geçtiğimiz yıl Ağustos ayında gündemde olan bazı konularda gündeminize gelebilir. Bu dolunay sırasında Venüs – Kiron kavuşumu da gökyüzünde etkin olacağından bu dönemde yapacağınız işlerde çok kar elde edememeniz ve bazı sorunlar yaşamanız mümkün olabilir.  

18 -20 Şubat Oğlaklar için ayın en güzel günleri olacak, bu günlerde kendinizi iyi hissedebilir ve ifade edebilirsiniz, eğer görünüşünüzde değişiklikler yapmak istiyorsanız da bu günleri değerlendirebilirsiniz.

Herkesin merak ettiği 14 Şubat gününe bakarsak, aslında bu yıl 14 Şubat enteresan etkiler içeriyor, bugünde Ay Akrep burcunda olacak, bir yandan tutkulu duygular gündemde olacakken bir yandan tutkulu kavgalar da güne damga vurabilir. Aşkın daha derin ve karanlık tarafı gündemde iken gökyüzündeki Venüs – kiron kavuşumu da manidar! Aslında aşk ve ikili ilişkiler hepimizin kendimizi bir başkasında aradığı, anlamlandırmaya çalıştığı, olan ve olmayan şeylerle kendimizi görmemiz için en güzel araç ve bir yandan da sınav. O yüzden de bu sevgililer gününde kendinizi eksik hissettiğiniz ve bu yüzden başkası ile tamamlamaya çalıştığınız alanlar aslında ne kadar yanlış yaptığınızı gösterebilir! Bir ilişkinin içinde kendi gibi olabilmelidir insan, beklentiyle değil, akışla yaşamalıdır, onu kontrol etmeye çalışmak yerine onun kendi olmasına izin verip onun o haline aşık olabilmelidir. Bırakmayı da yeri geldiğinde bilmektir aşk, ne demişler eğer aşk gerçekse bir yolunu bulur size geri gelir! Umarım sevgililer günü sizin için güzel bir sevgi günü olur ve gönlünüzdeki ilişkiyi size getirir!

16 Şubatta MARS burcunuza geçiş yapacak, bu hareket sizin burcunuzda olacağından bu dönemde birçok şey için sizi harekete geçirecek. Mars azimle birşeylerin üzerinde ilerlemek demektir eğer yapmak istediğiniz şeylerin önünde engel çıkarsa ki Merkür’ün bugün durduğunu ve geri gideceğini düşünürsek bu mümkün, azimle çalışın ve bekleyin ki oğlaklar sabır konusunda iyilerdir. Hayatınız 16 Şubattan sonra hareketli bir döneme girecek ama yeni konulardan çok eski işlerle uğraşabilirsiniz.

19 Şubatta Güneşin Balık burcuna geçişi ile Balık burcu dönemi başlıyor, yükselen Oğlakların iletişim, seyahat ve kardeşlerle ilgili alanı olduğundan bu dönemde iletişiminiz artacak, bir sözleşme imzalanması veya aile içinde bazı konuların gündeme gelmesi söz konusu olacak.  Bu ay Merkür’ün geri gittiğini de düşünürsek bu konularda eski durumlar, konular gündeminize gelecek gözüküyor. Yeni bir işe başlamak için çok iyi bir dönem değil ama bu önceden organize edilmiş şeyler ise başlanabilir ve doğum haritasında Merkür’ü geri harekette olanlarda bu dönemde ilerleyebilirler. 23 Şubatta bu alanda bir de yeni ay gerçekleşecek ve aslında yeni aylar yeni başlangıçları anlatsa da bu dönem daha çok eski konuları gündeme getirmeye aday olacak. Eski düşünceler, eski işler, eski kişiler ve kaçırdım sandığınız fırsatların tekrar gündeme gelmesi bu dönemde söz konusu! Sizin bu etki iletişim alanınızı hareketlendireceğinden eski işler ve anlaşmalar gündemde olabilecekken yeni birşeylere girişirken ekstra dikkat edin! Şubat ayı hepimiz için iki ileri bir geri yapacağımız bir ay olabilecek, eski işlerle ilgilenmekten yenilere fırsat bulamayabiliriz, ayın ikinci yarısını bir iç değerlendirme yapmak için kullanabilirsiniz. Güzel bir ay olmasını dilerim… Bu yorumlar genel yorumlardır, en doğru yorum bireysel haritalarınızda saklıdır, danışmanlık almak isterseniz gkina07@gmail.com’dan bana ulaşabilirsiniz… sevgiyle kalın Güliz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir