Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Pazar

31

Mayıs 2020

0

YORUMLAR

Terazi Burcu Haziran Ayı Yorumu!

Yazar , Kategori Astroloji, Aylık Burç Yorumları

image post8318 1530698950

Haziran Ayında Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Sevgili Terazi & Yükselen Teraziler, Haziran ayına Mayıs sonunda İkizler burcunda yaşadığımız yeni ayın etkisinde başlıyoruz. Haziran ayı son derece hareketli olacak, bir yandan tutulmalar diğer yandan da gezegen gerilemeleri çok aktif, bakalım sizin hangi hayat alanlarınız etkileniyor?

Bildiğiniz üzere Mayıs ayında başlayan Venüs gerilemesi, Jüpiter gerilemesi ve Satürn gerilemesi bu ayda devam ediyor, bunlar etkileri uzun gerilemeler ama iyi haber Venüs bu ayın sonuna doğru düz harekete geçecek. Bu ay Merkür gerilemesi de bu gerilemelere katılacak.

Ayın başında 3 Haziranda güzel bir etki aktif olacak, Güneş ile geri giden Venüs İkizler burcunda kavuşum yapacak, bu etki kalpten geçen dileklerin ve duaların kabul olabileceğini gösteriyor. Sizin hayaller, umutlar alanınızda olan bu kavuşum, hayallerinize odaklanma ve kalpten dileme için iyi etkiler veriyor! Biraz gergin etkilerde içeren bir gün, o yüzden bugün dengede kalmaya, ilişkilerde daha anlayışlı olmaya dikkat edin!

5 Haziran ayın en önemli günlerinden birisi nedeni de daha önceden de bahsettiğim Yay burcundaki Ay tutulması bugün gerçekleşecek. Artık Yengeç – Oğlak aksındaki tutulmalar bu yaz itibari ile sona eriyor ve yeni tutulma serisi İkizler – Yay aksında başlıyor. Bu etki yükselen Terazilerin, iletişim, seyahatler, eğitimler ve yakın akrabalarla ilgili konuları anlatan alanında oluyor. Bu tutulma daha çok eski konuları da beraberinde getirecek, ilerlemeden önce nelerin değişmesi gerektiğini göreceksiniz. Eski bir iş, eski bir arkadaş veya kardeşlerinizle aranızda olan eski bir konu gündeme gelebilir. Bir yer veya şehir değişimi de önümüzdeki 1,5 yıllık süreçte gündeme gelebilir.

11-13 Haziran Balık burcunda Mars – Neptün kavuşumu yaşanacak her burcun dikkat etmesi gereken günler olacak çünkü ciddi bir belirsizlik ve sis – pus getirecek önümüze bu durum.  Yön seçmekte zorlanma, aldanma, yanlış yola sapma söz konusu bugünlerde. Sizin haritanızda bu etki iş, çalışma, üretme ve sağlık alanında olacak.  Birisi size yalan bir bilgi verebilir, yine yanlış bir yöne veya işe sevk edebilir veya etmeye çalışabilir uyanık olun!

18 Haziranda Merkür #Yengeç burcunda gerilemeye başlayacak, bu geri hareket 12 Temmuza kadar devam edecek. Genel anlamı ile iletişim aksaklıklarını, yaptığınız işlerin üzerinden geçme, geri çekilip düşünme zamanını anlatan Merkür gerilemesi bu sefer bizi biraz nostaljikte yapabilecek. Geçmiş, eskiler, eski arkadaşlar, sevgililer ve işler gündemde olacak. Sizin hayatınızda ise tam bir geri dönüp bakma dönemi olacak, eski işler, eski aşklar, eski konular hep açılacak ve ilerlemeden önce ne istediğinizi sorgulayacaksınız. Bu dönemde iş, kariyer, evlilik ve ilişkiler konuları biraz sorgulanacak ve ilerlemede zorlanmak olabilir, o yüzden ilerlemek için zorlamak yerine eski konuları kapatmak için uğraşın.

21 Haziran’da Güneş Yengeç burcuna geçiyor ve sabah saatlerinde bir Güneş tutulması – yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay ve tutulma sizin iş, kariyer ve evlilik konularını anlatan alanınızda olacak! Bu tutulmalar uzun bir süredir oluyor ve bu son tutulmalar, artık bu konularda birşeyler, oturtma, karar verme ve yolunuza kararlı olarak ilerleme vakti! Kimler sizin yanınızda kalacak, hangi alanlarda yönünüz değişecek bu konular gündemde…

24 Haziranda ise Venüs gerilemesi sona erecek, bu hepimiz için iyi bir haber ama Teraziler için ekstra iyi bir haber çünkü burç yöneticiniz. Venüs genel olarak ilişkiler, aşk ve para konularını temsil ettiğinden hepimiz için bir duraklama dönemini anlatıyordu. Şimdi sizin için daha rahat ilerleme vakti ama Merkür gerilemesine dikkat ederek.   

28 Haziranda Mars Koç burcuna yani yöneticisi olduğu burca geçecek, bu hepimiz için hızlı bir dönemi başlatacak. Mars Koç burcunda çok uzun süre kalacak sebebi de bu alanda bir geri harekette yapacak olması. (10 Eylül – 13 Kasım Retro bu alanda) Bu geçiş Terazilerin tam karşıt burcu olan Koç burcunda olacağından sizin için ikili ilişkilerde dengeyi tutturmak için bir mücadele dönemi olacak bu dönem. Önümüzdeki yaklaşık 5 aylık dönemde Mars bu alanda bir ileri bir geri gidecek o yüzden de her tür ikili ilişkiler hem sizin destek hem de mücadele alanınız olacak. Güzel gelişmeler olan bir ay olması dileği ile…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir