Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Cumartesi

1

Haziran 2024

0

YORUMLAR

Haftalık Burç Yorumları!

Yazar , Kategori Astroloji

Haziran

Haftalık Burç Yorumları! 3 – 9 Haziran Haftası!

Haftalık Burç Yorumlarında Neler var?

Yeni haftaya merhaba! Haftaya Yay dolunayı etkisinde kapanışlar yapma modunda başlıyoruz ve Perşembe gününde İkizler burcunda Venüs katkılı güzel bir yeni ay yaşıyoruz! 9 Haziran sabahında hareketi ve girişimleri anlatan Mars Boğa burcuna geçiyor ve artık daha temkinli ilerliyoruz!

Güneş ve Venüs haftaboyunca yan yana kavuşumda olacaklar, kalbini sevgiye açabilenler ve kalpten niyetler yapanların niyetleri kabul olabilecek!

Haftaya Boğa burcu etkisi ile daha çok maddi konular ve keyif konuları ön planda başlıyoruz. Boğa burcu etkisi ile borsa, finans, yatırımlar konuları ön planda olurken sürprizli gelişmeler de olabilir. Yeni ay öncesinde olduğumuzdan kapanışlar yapmak için iyidir ama bu aynı zamanda bir satış, bir yeni şey satınalma için beklenen haberlerin gelmesi de olabilir! Keyif odağımızın yüksek olacağı günler!

Çarşamba gününde ise İkizler burcu etkisi ile daha neşeli, dışa dönük ve iletişim ihtiyacında olacağız… Beklenen haberler gelebilir ve önemli bazı görüşmeler yapılabilir. Çarşamba gününde Ay – Jüpiter ile kavuşacak, Güneş ise Venüs ile kavuşacak, oldukça güzel etkiler içeren bir gün olacak…

Perşembe gününde de İkizler etkisi devam ederken bu alanda bir de venüs katkılı güzel bir yeni ay yaşayacağız. Saat 15.37’de gerçekleşecek bu yeni ayın etkilerini bu linkten okuyabilirsiniz! Bugünler arkadaş görüşmeleri, eğitim, workshop gibi aktivitelere katılmak için iyi olacak. İletişimi ve konuşması bol günler olacak…

Cuma öğleden sonra devreye girecek Yengeç burcu etkisi ile daha duygusal etkiler devreye girerken aile, çocuklar, arkadaşlarla ilgili konular aktif olacak! Ailenizle vakit geçirmek, onları görmeye gitmek için iyi bir haftasonu olurken çocuk neşesi ile yaşayabileceğiniz günler de olacak. Güzel bir hafta olmasını dilerim!

Haziran Ayı Burç Yorumlarını okumak için tıklayınız!

Güzel bir hafta olmasını dilerim…. Yorumları önce yükseleninize sonra burcunuza göre okuyunuz!

Haftalık Burç Yorumları;

Koç & Yükselen Koç: Haftaya Boğa burcu etkisi ile başlıyoruz, aklınızda parasal konular, borsa ve yatırım konuları da olacak. Parasal konularla ilgili gelişmeler, bazı haberler ve ne yapacağınıza karar vermeniz bugünlerde mümkün! Yeni ay öncesinde olduğumuzdan harekete geçmek için birkaç gün beklemek daha mantıklı olacaktır. Salı gününde de bu enerjiler devam edereken akşam saatlerinde güzel etkiler de devrede olacak!

Çarşamba gününde ise İkizler burcu etkisi ile iletişim daha ön planda olacak, kısa bir seyahat yapabilirsiniz, arkadaş görüşmeleri veya kardeş – kuzenlerle aktiviteler yapmak, buluşmak içinde iyi günler olacak! Çarşamba gününde güzel etkiler de devrede olacak Ay ile Jüpiter, Güneş ile Venüs İkizler burcunda kavuşum yapacak, düşündüklerinizin gerçekleşeceği ve kalbinizden – aklınızdan geçenlere dikkat etmeniz gereken bir gün olacak! Niyetler gerçek olabilir!

Perşembe öğlen saat 15.37’de İkizler burcunda güzel bir yeni ay yaşayacağız, yeni fikirler, yeni iletişimler ve kararlar için güzel bir yeni ay olacak! Yine iş konularında iletişimler ve görüşmeler, hatta birşeye imza atma konusu da hem Çarşamba hem de Perşembe gününde aktif olabilecek!

Cuma öğlen saatlerinde girecek Yengeç burcu etkisi ile daha duygusal etkiler olurken eviniz ve aileniz ile ilgili konular da ilginizi isteyecek. Bir aile yemeği veya buluşması içinde iyi günlerdesiniz! Haftasonunu ailenize ve onlarla güzel vakitler geçirmeye ayırabilirsiniz! Pazar gününde burç yöneticiniz Mars Boğa burcuna geçecek ve odağınız daha çok parasal ve maddi konularda olacak… Güzel bir hafta olsun! Koç Burcu 2024 yılı yorumu için tıklayınız…

#haftalık burç yorumları

Boğa & Yükselen Boğa: Haftaya Ay burcunuzda başlıyoruz, genel olarak güzel etkiler içeren bir hafta! Bugünlerde bu etki ile hem kendinizi iyi hissedeceksiniz hem de sizin için sürprizli ve güzel gelişmeler olabilecek. Salı gününde de bu etkiler devam ederken kendinize ve görünüşünüze vakit ayırmak, işlerinizi yapmak için iyi günler ama yeniye adım atmak için bekleyin!

Çarşamba gününde İkizler burcu etkisi ile iletişim yoğun olurken parasal konular ön planda, para harcama odaklı günler olabilir! Çarşamba gününde güzel etkiler de devrede olacak Ay ile Jüpiter, Güneş ile Venüs İkizler burcunda kavuşum yapacak, düşündüklerinizin gerçekleşeceği ve kalbinizden – aklınızdan geçenlere dikkat etmeniz gereken bir gün olacak! Niyetler gerçek olabilir!

Perşembe öğlen saat 15.37’de İkizler burcunda güzel bir yeni ay yaşayacağız, yeni fikirler, yeni iletişimler ve kararlar için güzel bir yeni ay olacak! Parasal konularda girişmler yapmak ve adımlar atmak için iyi bir dönemdesiniz bu yeni ay sürecini kullanın!

Cuma öğlen saatlerinde başlayacak Yengeç burcu etkisi ile daha duygusal etkiler devrede olurken iletişim, görüşmeler, kardeşler, kuzenler gibi yakın akrabalarla ilgili konular da aktif olacak! Kısa bir seyahat yapabilirsiniz veya bir eğitime – workshop’a katılabilirsiniz! Pazar gününde Mars burcunuza geçecek ve sizin için hızlı – hareketli bir dönem başlayacak, detaylı etkilerini aylık burç yorumlarından okuyabilirsiniz! Güzel bir hafta olsun. Boğa Burcu 2024 yılı yorumu için tıklayınız…

#haftalık burç yorumları

İkizler & Yükselen İkizler: Haftaya Boğa burcu etkisi ile başlıyoruz, bu etki ile biraz daha temponuz yavaşlayacak, keyif, yeme – içme modu aktif olurken aklınız ve zihniniz ise yoğun olacak…

Çarşamba gününde Ay burcunuza geçecek ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz enerjiniz yükselecek! Bugünlerde ile iletişim yoğun olurken bazı haberler gelebilir! Çarşamba gününde güzel etkiler de devrede olacak Ay ile Jüpiter, Güneş ile Venüs burcunuzda kavuşum yapacak, düşündüklerinizin gerçekleşeceği ve kalbinizden – aklınızdan geçenlere dikkat etmeniz gereken bir gün olacak! Niyetler gerçek olabilir!

Perşembe öğlen saat 15.37’de burcunuzda güzel bir yeni ay yaşayacağız, yeni fikirler, yeni iletişimler ve kararlar için güzel bir yeni ay olacak! Hayatınız ile ilgili her konuda kararlar, yepyeni bir başlangıç ve önemli işler için adım atmak bu yeni ay ile mümkün, iyi değerlendirin, adım atamasanız bile isteklerinizi yazın!

Cuma öğlen saatlerinde devreye girecek Yengeç burcu etkisi ile daha duygusal etkiler devrede olurken hem ailenizle görüşmek mümkün olacak hem de biraz alışveriş ile para harcamak! Güzel bir hafta dilerim… İkizler Burcu 2024 yılı yorumu için tıklayınız…

#haftalık burç yorumları

Yengeç & Yükselen Yengeç: Bu haftaya Salı gününde Boğa burcu etkisi devreye girecek ve bu etki ile sizin için arkadaş buluşmaları, sosyalleşme ve keyif yapma modu yüksek olacak. Çarşamba sabahında Boğa burcunda şanslı bir yeni ay yaşayacağız. Bu yeni ay sizin hayallerinizi anlatan alanınızda olacağından hayalleriniz yolunda yeni başlangıçlar ve adımlar atmak mümkün olacak… Öğleden sonra ve akşam saatlerinde Ay – Jüpiter – Uranüs kavuşumu etkileri ile hem şanslı gelişmelere açık olacağız, hem de sürprizli durumlar oluşabilecek.

Çarşamba gününde İkizler burcu etkisi aktif olurken bazı önemli haberler gündeme gelebilir ve yine iletişim, konuşmalar da yoğun olabilir… Çarşamba gününde İkizler burcu etkisi ile iletişim yoğun olurken siz biraz içe çekilmek ve sağlık konuları ile ilgilenmek isteyebilirsiniz! Çarşamba gününde güzel etkiler de devrede olacak Ay ile Jüpiter, Güneş ile Venüs İkizler burcunda kavuşum yapacak, düşündüklerinizin gerçekleşeceği ve kalbinizden – aklınızdan geçenlere dikkat etmeniz gereken bir gün olacak! Niyetler gerçek olabilir!

Çarşamba öğlen saat 15.37’de İkizler burcunda güzel bir yeni ay yaşayacağız, yeni fikirler, yeni iletişimler ve kararlar için güzel bir yeni ay olacak! Bugünlerde biraz dinlenmek ve yalnız kalmakta iyi gelebilir! Durumları zorlamayın, daha çok içsel planlar yapın!

Cuma öğleden sonra Ay’ın burcunuza geçişi ile kendinizi daha iyi hissedeceksiniz, bakım, alışveriş konuları için iyi etkiler var. Çocuklarınızla ilgilenmek, kendiniz ile ilgili kararlar almak bir kursa veya aktiviteye başlamak için güzel günler! Güzel bir hafta olmasını dilerim. Yengeç Burcu 2024 yılı yorumu için tıklayınız…#haftalık burç yorumları

Aslan & Yükselen Aslan: Haftaya Boğa burcu etkisi ile başlıyoruz keyif, yeme – içme odağı yüksek olacak. Yine borsa, finans ve yatırımlarla ilgili konularda ilginizi isteyecek! Bugünler sizin hem kariyer hem de hayatınızda sizin için önemli olan konular ile ilgili alanında olacağından, kariyeriniz ile ilgili gelişmeler elde etmek mümkün olacak…

Çarşamba gününde İkizler burcu etkisi devreye giriyor ve bu etki ile iletişim ön planda olurken sosyalleşmek ve grup aktiviteleri için iyi günler olacak! Çarşamba gününde güzel etkiler de devrede olacak Ay ile Jüpiter, Güneş ile Venüs İkizler burcunda kavuşum yapacak, düşündüklerinizin gerçekleşeceği ve kalbinizden – aklınızdan geçenlere dikkat etmeniz gereken bir gün olacak! Niyetler gerçek olabilir!

Perşembe öğlen saat 15.37’de İkizler burcunda güzel bir yeni ay yaşayacağız, yeni fikirler, yeni iletişimler ve kararlar için güzel bir yeni ay olacak! Hayalleriniz yolunda adımlar atmak için güzel bir yeni ay, hep yapmak istediğiniz birşeyi yapmak için bir fırsat çıkabilir. Yine sosyalliği yüksek günler olacak!

Cuma öğleden sonra devreye girecek Yengeç burcu etkisi ile daha duygusal etkiler etkiler devrede olurken sizin için biraz yavaşlama ve içe dönme vakti olacak. Ailenize, sevdiklerinize ve çocuklarınıza vakit ayırabilirsiniz! Güzel bir hafta olsun… Aslan Burcu 2024 yılı yorumu için tıklayınız… #haftalık burç yorumları

Başak & Yükselen Başak: Pazartesi gününde Boğa burcu etkisi ile daha çok keyif, yeme – içme modu aktif olacak… Sizin için uzaklar, seyahatler ve eğitimlerle ilgili konular ön planda olacak. Bugünler bir eğitimle ilgili konuyu ön plana getirebilir, bir hukuksal konuyla ilgili gelişme olabilir. Yine uzaklar, yabancılar ve dil eğitimi gibi konularda gündeminizde olabilir. Salı gününde de bu etkiler devam ederken akşamında ise sürprizli gelişmeler ve haberlere açık olacağız!

Çarşamba gününde İkizler burcu etkisi devreye giriyor ve bu etki ile iletişim ön planda olurken, kariyeriniz ile ilgili konularda aktif olacak, önemli bazı görüşmeler yapılabilir. Çarşamba gününde güzel etkiler de devrede olacak Ay ile Jüpiter, Güneş ile Venüs İkizler burcunda kavuşum yapacak, düşündüklerinizin gerçekleşeceği ve kalbinizden – aklınızdan geçenlere dikkat etmeniz gereken bir gün olacak! Niyetler gerçek olabilir!

Perşembe öğlen saat 15.37’de İkizler burcunda güzel bir yeni ay yaşayacağız, yeni fikirler, yeni iletişimler ve kararlar için güzel bir yeni ay olacak! Yine sizin için hayatınız ile ilgili önemli bir karar vereceğiniz, bir yöne gitme kararı alacağınız ve kariyeriniz ile ilgili başlangıçlar getiren bir dönemi başlatacak! Cuma gününde de yine arkadaş buluşmaları veya iş anlamında size destek olabilecek kişilerle görüşmek mümkün!

Cuma öğleden sonra devreye girecek Yengeç burcu etkisi ile daha duygusal etkiler aktif olurken sizin için arkadaş buluşmaları ve etkinliklere katılmak için iyi etkiler devrede… Haftasonu sevdiklerinizle güzel aktiviteler yapabilir ve iyi vakitler geçirebilirsiniz! Güzel ve verimli bir hafta olması dileği ile… Başak Burcu 2024 yılı yorumu için tıklayınız…#haftalık burç yorumları

Terazi & Yükselen Terazi: Haftaya Ay Boğa burcunda başlıyoruz, yatırımlar, finans konuları ve keyif konuları ön planda olacak. Yine ortak para, miraslar konularında da gelişmeler olabilir… Bugünlerde bankalarla ilgili konularda gelişmeler olabilir.

Çarşamba gününde İkizler burcu etkisi ile iletişim ön planda olacak, sizin için kısa bir seyahat konusu aktif olabilir, arkadaşlarınız ile bulunduğunuz yerden biraz uzaklaşmak isteyebilirsiniz! Çarşamba gününde güzel etkiler de devrede olacak Ay ile Jüpiter, Güneş ile Venüs İkizler burcunda kavuşum yapacak, düşündüklerinizin gerçekleşeceği ve kalbinizden – aklınızdan geçenlere dikkat etmeniz gereken bir gün olacak! Niyetler gerçek olabilir!

Perşembe öğlen saat 15.37’de İkizler burcunda güzel bir yeni ay yaşayacağız, yeni fikirler, yeni iletişimler ve kararlar için güzel bir yeni ay olacak! Sizin için yurtdışı, yabancılarla ilgili konular ve bir başvuru yapma konusu da gündemde olabilir. Yer değiştirme veya yabancı firmalar veya eğitimler ön planda olacak!

Cuma öğleden sonra devreye girecek Yengeç burcu etkisi ile daha duygusal etkiler devrede olurken yine kendinizi ön plana koymak, etkinliklere katılmak için iyi etkiler devrde! Aile ve geçmişle ilgili bazı konular ve kişiler aklınızda olacak… Güzel bir hafta olmasını dilerim… Terazi Burcu 2024 yılı yorumu için tıklayınız… #haftalık burç yorumları

Akrep & Yükselen Akrep: Haftaya Boğa burcu etkisi ile başlıyoruz, bu etki ile ikili ilişkiler, evlilik ve ortak iş yaptığınız kişilerle ilgili konular ön planda olacak. Birebir görüşmeler ve bazı kararlar vermek, bazı işbirliklerinin bitmesi bugünlerde mümkün!

Çarşamba gününde İkizler burcu etkisi ile iletişim aktif olurken eski arkadaşlarla buluşmak veya haberleşmek için iyi günler. Çarşamba gününde güzel etkiler de devrede olacak Ay ile Jüpiter, Güneş ile Venüs İkizler burcunda kavuşum yapacak, düşündüklerinizin gerçekleşeceği ve kalbinizden – aklınızdan geçenlere dikkat etmeniz gereken bir gün olacak! Niyetler gerçek olabilir!

Perşembe öğlen saat 15.37’de İkizler burcunda güzel bir yeni ay yaşayacağız, yeni fikirler, yeni iletişimler ve kararlar için güzel bir yeni ay olacak! Parasal konular, yatırımlar ve bazı yeni girişimler söz konusu olabilir bugünlerde.

Cuma öğleden sonra devreye girecek Yengeç burcu etkisi ile daha duygusal etkiler devrede olacak, kısa bir seyahat yapmak veya uzaklardan haber almak – birilerinin gelmesi mümkün! Pazar gününde burç yöneticiniz Mars Boğa burcuna geçecek ve mücadeleniz daha çok ikili ilişkiler ve ortaklık konuları olacak! Güzel bir hafta olmasını dilerim… Akrep Burcu 2024 yılı yorumu için tıklayınız…#haftalık burç yorumları

Yay & Yükselen Yay: Haftaya Boğa burcu etkisi ile başilıyoruz, biraz daha sağlık konuları, çalışma, üretme, evin işlerinle ilgilenme ve evde keyif yapma konuları ön planda olacak! Bugünler sizin çalışma, üretme ve sağlık konularınızı ön plana getirecek, bu konularda yeni adımlar ve kararlar mümkün! Borsa, finans ve yatırımlar konuları da ön planda olacak bugünlerde…

Çarşamba gününde devreye girecek İkizler burcu etkisi ile ise ikili ilişkiler, birebir yapılan işler ve eşiniz, sevgiliniz ile ilgili konular aktif olacak… Çarşamba gününde güzel etkiler de devrede olacak Ay ile Jüpiter, Güneş ile Venüs İkizler burcunda kavuşum yapacak, düşündüklerinizin gerçekleşeceği ve kalbinizden – aklınızdan geçenlere dikkat etmeniz gereken bir gün olacak! Niyetler gerçek olabilir!

Perşembe öğlen saat 15.37’de İkizler burcunda güzel bir yeni ay yaşayacağız, yeni fikirler, yeni iletişimler ve kararlar için güzel bir yeni ay olacak!P Bu yeni ay yeni bir işbirliği, iletişim veya ilişkinin başlamasını getirebilir size özellikle yükselen Yaylar için! Birilerinden destek almak, birebir yapılan danışmanlıklar için iyi etkiler devrede.

Cuma öğleden sonra devreye girecek Yengeç burcu etkisi ile daha duygusal etkiler aktif olurken parasal konular, yatırımlar, aklınızda olacak. Yine aile ve çocuklar konuları da bugünün gündeminde… Güzel bir hafta olmasını dilerim.Yay Burcu 2024 yılı yorumu için tıklayınız… Haftalık Burç Yorumları

Oğlak & Yükselen Oğlak: Pazartesi günü Boğa burcu etkisi devrede olacak, aklımızda finans, yatırımlar konuları var. Bu günler sizin aşk, çocuklarla ilgili konular, hobiler, proje bazında yapılan işler alanınızı hareketlendirecek…

Çarşamba gününde ise İkizler burcu etkisi ile iletişim ön planda, işiniz ile ilgili konularda önemli görüşmeler olabilir ve iletişim yoğun olabilir. Çarşamba gününde güzel etkiler de devrede olacak Ay ile Jüpiter, Güneş ile Venüs İkizler burcunda kavuşum yapacak, düşündüklerinizin gerçekleşeceği ve kalbinizden – aklınızdan geçenlere dikkat etmeniz gereken bir gün olacak! Niyetler gerçek olabilir!

Çarşamba öğlen saat 15.37’de İkizler burcunda güzel bir yeni ay yaşayacağız, yeni fikirler, yeni iletişimler ve kararlar için güzel bir yeni ay olacak! İş ile ilgili konularda adımlar atmak, yeni bir işe başlamak veya eviniz ve düzeni ile ilgili konularda ön planda olacak! Sağlık konuları ile ilgili kararlar da gerektirebilir bu dönem!

Cuma öğleden sonra devreye girecek Yengeç burcu etkisi ile daha duygusal etkiler aktif olurken sizin için ikili ilişkiler, evlilik ve sevdiğinizle vakit geçirmek için iyi etkiler devrede olacak… Güzel bir hafta olsun! Oğlak Burcu 2024 yılı yorumu için tıklayınız…#Haftalık Burç Yorumları

Kova & Yükselen Kova: Haftaya Boğa burcu etkisi ile başlıyoruz, eviniz, ailenizle ilgili konular ön planda olacak. Yine borsa, finans, yatırımlar ve keyif konuları aktif olurken yeme – içme odağı da yüksek olacak… Yani bir ev alımı, satış veya taşınma konusu aktif olabilir!

Çarşamba gününde İkizler burcu etkisi ile iletişim, konuşmalar, görüşmeler ön planda! Çarşamba gününde güzel etkiler de devrede olacak Ay ile Jüpiter, Güneş ile Venüs İkizler burcunda kavuşum yapacak, düşündüklerinizin gerçekleşeceği ve kalbinizden – aklınızdan geçenlere dikkat etmeniz gereken bir gün olacak! Niyetler gerçek olabilir!

Perşembe öğlen saat 15.37’de İkizler burcunda güzel bir yeni ay yaşayacağız, yeni fikirler, yeni iletişimler ve kararlar için güzel bir yeni ay olacak! Sizin için proje bazında yapılan işler, yaratıcı projeler aktif olacak ve bu alanda yeni bir adım atabilirsiniz. Yine çocuklar ve aşk konularında da yeni başlangıçlar mümkün!

Cuma öğleden sonra devreye girecek Yengeç burcu etkisi ile daha duygusal etkiler aktif olurken sizin aklınızda bazı parasal konularda olacak. Ailenize ve çocuklarınıza vakit ayırmak için iyi bir haftasonu! Güzel bir hafta olsun… Kova Burcu 2024 yılı yorumu için tıklayınız…

#haftalık burç yorumları

Balık & Yükselen Balık: Pazartesi gününde Boğa burcu etkisi devrede olacak, bugünler sosyalleşmek, arkadaş buluşmaları ve onlarla keyif yapmak için harika günler olacak. Yine işbirlikleri, seyahatler ve eğitimler alanınızda aktif olacak…

Çarşamba gününde İkizler burcu etkisi devrede, önemli bazı yatırımlar, eviniz ile ilgili konular ve alım – satım konuları ön planda olacak. Çarşamba gününde güzel etkiler de devrede olacak Ay ile Jüpiter, Güneş ile Venüs İkizler burcunda kavuşum yapacak, düşündüklerinizin gerçekleşeceği ve kalbinizden – aklınızdan geçenlere dikkat etmeniz gereken bir gün olacak! Niyetler gerçek olabilir!

Perşembe öğlen saat 15.37’de İkizler burcunda güzel bir yeni ay yaşayacağız, yeni fikirler, yeni iletişimler ve kararlar için güzel bir yeni ay olacak! Bu etki ile bir alım satım konusu veya aile ve eviniz ile ilgili konular ilginizi isteyecek! İletişim ve görüşmeler de ön planda olurken yeni bir işe, projeye veya hobiye adım atabilirsiniz!

Cuma öğleden sonra devreye girecek Yengeç burcu etkisi ile daha duygusalız ve geçimişle ilgili konular ön planda olurken, hem aşk hem de çocuklarla ilgili konularda aktif olacak… İyi haftalar.. Balık Burcu 2024 yılı yorumu için tıklayınız… #haftalık burç yorumları

2024 Yılı burç yorumlarını buradan okuyabilirsiniz!

#Haftalık Burç Yorumları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir