Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Cumartesi

1

Haziran 2024

0

YORUMLAR

İkizler Burcunda Güzel Yeni Ay!

Yazar , Kategori Astroloji

Oglak Burcunda Yeni ay 2

İkizler Burcunda Güzel Yeni Ay!

İkizler burcunda 6 Haziran Perşembe öğlen saat 15.37’de 16 derece İkizler burcunda Venüs katkılı bir yeni ay meydana gelecek. Yeni ay sırasında gökyüzünde Terazi burcu yükselecek, ve yeni ayın yöneticisi Venüs bu yeni aya eşllik edecek! Yeni ay 16 derece İkizler burcunda bulunan Rigel sabit yıldızı ile kavuşacak. Orion grubuna ait olan bu sabit yıldızın mesajı: Öğretmenlik, bilgide cömertlik, rehberlik olacak. Yani bu yeni ay isteyen, dileyen, görmek – bilmek isteyenlere güzel rehberlikler getirecek! Yine kendini alma – geliştirme yolunda olan kişilerinde belki birilerine rehberlik etme zamanı gelmiştir?

Haziran Ayı Burç Yorumlarını buradan okuyabilirsiniz!

İkizler burcu iletişimle, ikili ilişkilerle, eğitimlerle, bilgiyi yaymakla alakalıdır. Aynı zamanda doğru olmayan haberler de İkizler burcunun konularında vardır. İkilemlere düşmek, çift kısmetli durumlarda bu burç ile alakalandırılır. Aslında bu bir yeni ay olduğundan kendimizi, düşünce sistemimizi yenilemek ve hayata yeni bakış açıları edinmek için güzel bir yeni ay. Yeni ayın yanında Venüs olması ise sevgi ile değişim, dönüşüm, öğrenme, sevgiyi yayma ve iyiliklere odaklanma zamanını anlatıyor.

Yine önce düşünce sistemimizden başlamak üzere, doğru bildiğimiz yanlışlara bakmak, kendimizi nasıl yenileyebiliriz diye sormak önemli. Bunun içinde eski verilere bakmak size güzel bir yol gösterecektir, aynı şeyleri yaparak farklı sonuç beklemek aptallıktır demiş Einstein, işte bu dönemde böyle bir dönem. Bu güne kadar fazla vericilik yapıp hep sömürülmüş hissetti iseniz kendinizi, bunun fazla vericiliğin dengeyi bozmasından ve kendinizdeki bazı değersiz hissettiğiniz alanlardan kaynaklandığını bulmak bu alanları iyileştirmek için güzel bir veri olacaktır mesela. Bu ve bunun gibi birçok bilgi de bu dönemde yolunuza gelebilir! Alma – verme dengesini anlattığım bu videomu mutlaka izleyin size bu konularda fikir verecektir... #İkizler Burcunda Güzel Yeni ay

Önünüze gelen bilgiye dikkat edin, çünkü doğruluğu sorgulanmalı bu dönemde. Son dönemlerde çokça farkettiğim insanların ben bilmiyordum, ben anlamamışım, ben okumamışım veya okumuş anlamamışım demesi. Evet etrafta çok yoğun bilgi var ama allah hepimize akıl – fikir vermiş, doğru bilgiyi bulmak, takip etmek, okuduğumuza odaklanmak ve çöp bilgileri elemek bizim elimizde. Kendi sorumluluğunuzu almak bu dönemde önemli, aciz değilsiniz, hepimiz mucize gibi bu dünyaya gelmiş ve yetenekleri sonsuz sınırsız varlıklarız, lütfen kendinizi ve gücünüzü azımsamayın. Bu yeni ayda böyle, öğren, bilgilen, idrak et, gözden geçir ve hayatına uygula diyor. Zihinler kuvvetli, düşünceleri durdurmak zor olabilir… Yeniye adım atmak, hem yeni bir düşünce sistemine odaklanmak hem de yeni girişimler için güzel bir 15 günlük dönem olacak.

İkili ilişkiler bu yeni ayın gündeminde, hepimiz yaşadıklarımızla deneyim kazanırız özellikle de ikili ilişkiler belki bizi en zorlayan, kıran konulardır ama aynı zamanda en çokta kendimizi tanımamıza ve geliştirmemize neden olur. İlişkilerde dengeyi kaçırdığınız alanlar, sadece sevilmek için kendinizden vazgeçtiğiniz alanlar ve bunları farketmek mümkün! Doğum haritalarımız bize sevgi kodumuzu, hangi yolları neleri öğrenmeye çalışıyoruz bunları anlatır. Bu dönem danışmanlık alarak hayatınızda çözümlemeler ve farkındalık için en güzel günler olacak. #İkizler Burcunda Güzel Yeni ay

Bu günlerde yeni bir eğitime başlamak, daha önceden öğrendiğiniz bilgilerin üzerinden geçmek, kendinize ve hayatınıza bir göz atıp yeni kararlar almak mümkün. Yaptığınız her iş sevgiyle ve sevgi için olsun! Umarım güzel gelişmelerle gelir… Yeni ay zamanlarında ne yapılır burada anlattım!

İkizler burcunda yeni ay burçlara neler getiriyor?

#Koç burcu: İletişim sizin için son derece önemli olacak bu dönemde bir iş ya da ticarete başlayabilirsiniz bazı imzalar atabilirsiniz. Yine bir seyahate çıkmanız da söz konusu olabilecek bu dönemde. Kardeşleriniz ile ilgili konularla ilgilenmek ve hatta onların eğitimde ile ilgili konulara destek olmanız da mümkün yine sizin bir eğitime başlıyor olmanız da söz konusu olabilir.

#Boğa burcu: Parasal konularda bazı başlangıçlar yapmanız bu yeni ay döneminde mümkün olacak. Alacak – verecek konuları gündeminizde , bütçenizi düzenlemeniz de önemli olacak. Bu yeni Ay ile yeni bir işe başlayabilirsiniz ya da işyerinizde yeni bir proje alabilirsiniz sizin için ve hayatınız için önemli olacak bir proje olabilir ve güzel gelişmeler getirebilir. Önceden yaptığınız işlerin parasını almak için de iyi bir dönem olacak.

#İkizler burcu: Bu yeni ay en çok sizi etkiliyor olduğundan hayatınızdaki önemli başlangıçları size getiriyor olacak. Yapmak istediğiniz her ne varsa bu dönemde odaklanın pozitif kalın ve üzerine gidin. Yeni bir iş, yeni bir ev, yeni bir sosyal çevre, yeni kazançlar sizin için söz konusu olabilecek. İletişim haberleşme ve eğitimlerle ilgili konular da son derece aktif olacak. Ayrıca yenice burcunuza geçmiş şans gezegeni Jüpiter’i de düşünürsek bu sizin için yılın en güzel ve şanslı yeni ayı olabilir!

#Yengeç burcu: Yeni ay sizi biraz içsel etkileyecek, bilinçaltınızdaki  konuları tespit etmek burada yatan korkuları ve sizi engelleyen şeyleri bulmak, üzerine gitmek için harika bir dönem olacak. Sağlığınızla ilgili bazı konularda yeni başlangıçlar yapmanız da önemli olacak bu dönemde. Diyete başlayabilirsiniz ya da korkularınız varsa üzerine gitmek için yardım alabilirsiniz. #İkizler Burcunda Güzel Yeni ay

#Aslan burcu: İkizler burcundaki bu yeni ay sizin sosyal çevrenizi etkiliyor olacak, arkadaş çevrenizle ilgili konular ve beraber yapılacak şeyler söz konusu olabilir. Eski arkadaşlarınızı bulmak, onlarla bir araya gelmekte söz konusu. Hayallerinizle ilgili adımlar atmak için de güzel bir dönem olacak. Hep hayal ettiğiniz bir konu varsa bunun üzerine gidin ve yeni adımlar atın en azından bilgi edinin. Harekete geçmek için güzel bir dönem, sahi siz hep neyi hayal ederdiniz?

#Başak burcu: Kariyeriniz ile ilgili konular bu yeni ay ile birlikte aktif hale geliyor. İşle ilgili bir konuyu tekrar değerlendirme, söz konusu olabilir bu dönemde. Sosyal çevrenizi, iletişiminizi kullanın ve kariyer alanında gelişmeler yapmaya odaklanın. Kariyeriniz ile ilgili yeni kararlar almak, adımlar atmak ve görüşmeler yapmak için harika bir dönem…

#Terazi burcu: Eğitim ile ilgili konular ve yeni başlangıçlar, yeni şeyler öğrenmek sizin için bu dönemde önemli olacak. Yüksek eğitim konuları, yurtdışı ile ilgili konular ve bazı hukuksal konularda başlangıçlar bu dönemde gündeminize gelecek. Attığınız adamlar hayatınız açısından önemli olacak ama adım atmadan önce iyice bilgilenmeye ve her şey iyi anlamaya dikkat edin.

#Akrep burcu: Finansal konular sizin açınızdan önemli olacak bu dönemde. Ortak para kullanımı ile ilgili işler gündeminize gelebilir. Bankalarla ilgili konular ya da ortak iş yapıyorsanız / yapmak istiyorsanız bu konular bu dönemde gündemde olabiliri Sadece iş yapacağınız kişiler doğru mu söylüyor ona dikkat edin aldanmaya açık etkiler var ama bir Akrep içgüdülerini kullanarak kimin iyi kimin kötü olduğunu anlayablir sadece bu konulara odaklanmaya özen gösterin…

#Yay burcu: İkili ilişkiler, birebir yapılan danışmanlıklar ve evlilik konuları bu yeni ay ile birlikte gündemimize geliyor olacak. Evli iseniz evliliğinizde yeni bir başlangıç ve iletişiminizi daha doğru kurmak için gelişmeler elde edebilirsiniz. Uzun süredir bir ilişkiniz varsa artık ciddi aşamaya taşımanız söz konusu olabilir bu dönemde bir teklif alabilirsiniz ya da teklif ediyor olabilirsiniz. Eski sevgili veya eş ile ilgili konularda bu dönemde gündeme gelebilir. Yine her tür bire bir yapılan danışmanlıklar bu dönemde söz konusu olacak, kendinizi geliştirmek için bazı konularda danışmanlıklar alabilirsiniz.

#Oğlak burcu: Çalışma hayatınız, sizin için çalışanlar, ev hayatınız ve sağlığınız ile ilgili konularda yeni başlangıçlar bu yeni ayda söz konusu olacak. İş yerinizde yaptığınız sunumlar ya da önceden aldığınız eğitimleri kullanarak ön plana çıkabilirsiniz. Yine işinizde kendinizi geliştirmek için bazı eğitimler almanız söz konusu olabilir. Sağlığınız ile ilgili konularda da başlangıçlar yapmak (daha iyi beslenme, diyet, Sigarayı bırakma) konuları söz konusu olabilir.

#Kova burcu: Aşk hayatınız ile ilgili konular bu yeni ay ile birlikte gündeme geliyor olacak. Yeni bir ilişkiye başlamak veya ilişkinizde bir yenilenme, tazelenme söz konusu olabilir. Evli olanlar için ise bu bir bebek haberi olabilir. Hobileriniz ile ilgili konularda başlangıçlar yapmak için de uygun bir dönem olacak. Eski konuları, yetenekleri bu dönemde yenileyerek kullanmak size iyi gelebilir.

#Balık burcu: Eviniz, aileniz ve gayrimenkul konuları bu dönemde gündemimize geliyor olacak. Bir ev alımı ya da satımı söz konusu olabilir eğer böyle bir durum olursa iyice bilgilendiğinizden emin olun. Aileniz, anne-babanız ile ilgili konularda bu dönemde gündeminize gelebilir.

#İkizler Burcunda Güzel Yeni ay

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir