Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Cumartesi

8

Haziran 2024

0

YORUMLAR

Haftalık Burç Yorumları!

Yazar , Kategori Astroloji

astroloji 5

Haftalık Burç Yorumları! 10 – 16 Haziran Haftası!

Yeni haftaya merhaba! İkizler burcundaki yeni ayın etkisinde başlıyoruz haftaya! Yeni adımlar atmak ve girişimler yapmak için güzel bri hafta! Mars yenice Boğa burcuna geçti ve artık daha temkinli – yavaş ilerleme vakti olacak!

Haftaya Aslan burcu etkisi ile hızlı başlıyoruz, girişim yapmak, hareket halinde olmak ve cesaretle adımlar atmak için güzel günler! Bugünlerde arkadaş buluşmaları, eğlenceli aktivitelere katılmak, sinema, tiyatro gibi konular için iyi günler olurken kendi gücümüzü bulmak ve farketmek mümkün. İddialı enerjiler devrede olduğundan bazı güç çekişmelerine de açık etkiler var! Yeni ay döneminde olduğunu düşünürsek yeni adımlar atmak, cesaret etmek, bir iş başvurusu veya görüşmesi yapmak için harika 2 günlük süreç olacak…

Çarşamba gününde ise Ay Başak burcuna geçecek ve bu etki biraz daha bizi işlere, güçlere, temizlik, toparlama ve düzenleme konularına odaklayacak! Aklımızda yapılacaklar, düzen konuları olurken yine güzel etkiler aktif bugünlerde. 3 gün boyunca Başak etkisi ile hayatımıza bir düzen getirmeye çalışacağız Cuma gününde ise özel bir etki olacak Merkür Güneş’in kalbinde olacak. Zamanlamasını ve neler yapmanız gerektiğini Instagram sayfamda anlatıyor olacağım!

Haftasonunda Terazi burcu etkisi aktif olacak ilişkiler, denge ve sosyalleşme konuları ön planda olacak, güzellik konuları, arkadaş buluşmaları ve yeme – içme konuları için harika günler olacak… Güzel ve şanslı bir hafta olmasını dilerim…. #Haftalık burç yorumları Haziran Ayı Burç Yorumlarını burada bulabilirsiniz!

2024 Yılı Tutulma ve Gezegen gerilemesi tarihlerini merak ediyorsanız yazıma buradan ulaşabilirsiniz!

2024 yılında hangi burca şans hangi alanda derseniz en beğenilen yazım için link burada!

Şimdi Haftalık Burç Yorumlarına bakalım;

Koç & Yükselen Koç: Haftaya Aslan etkisi ile enerjimiz yüksek başlıyoruz, hareket halinde olacağız ve daha neşeli – dışa dönük olacağız… Bu etki ile bir projeyi ortaya çıkarmak, önemli – otorite figürü konumundaki birileri ile görüşmek ve çocuklarla ilgili konularda bazı kararlar almak mümkün! Yine hobi gibi yapılan işler, sportif aktiviteler veya yaratıcılık, sahne, konuşma yapma gibi konular ön planda ve destekli olacak! Adım atmak ve yeni başlangıçlar için güzel bri hafta olacak!

Çarşamba gününde Başak burcu etkisi devreye girecek, çalışma, üretme ve sağlık konuları ön planda olacak… Cuma gününde güzel etkiler başlayacağından, ne düşündüğünüze ve konuştuğunuza çok dikkat edin gerçek olabilir. İyi düşünün, iyi sözler söyleyin ve isteklerinize odaklanın!

Haftasonunda Terazi burcu etkisi devreye girecek ikili ilişkiler, birebir görüşmeler ve sosyalleşme etkisi yoğun olacak, sizin için ise ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konuları ön planda olurken birebir buluşmalar içinde iyi etkiler devrede olacak! Güzel bir hafta olmasını dilerim.. Koç Burcu 2024 yılı yorumu için tıklayınız…. #Haftalık burç yorumları

Boğa & Yükselen Boğa: Haftaya Mars yenice burcunuza geçmiş şekilde başlıyoruz, hayatınızın hızlanacağı günler! Pazartesi gününde Aslan etkisi ile enerjimiz yükselecek, hareket halinde olacağız ve daha neşeli – dışa dönük olacağız… Bu etki ile ev, aile, alım – satım ve taşınma konuları ile ilgili gelişmeler ve bazı haberler ön planda olabilir… Carşamba gününe kadar devam edecek Aslan enerjisi bizi harekete geçirecek ve bazı kararlar alabileceksiniz bugünlerde… Yeni ay enerjisinde olduğumuzu düşünürsek bir alım – satım veya aile ile ilgili konularda güzel gelişmeler için iyi bir etki olacak!

Çarşamba gününde Başak burcu etkisi devreye girecek, çalışma, üretme ve sağlık konuları ön planda olacak… Çocuklarla ilgili konularda bazı yeni adımlar olabilir, yine proje bazında yapılan veya evden çalışabileceğiniz bir iş gündemde olabilir. Özellikle cuma günü önemli bir iletişim, görüşme gündemde olabilir!

Haftasonunda Terazi burcu etkisi devreye girecek ikili ilişkiler, birebir görüşmeler ve sosyalleşme etkisi yoğun olacak, evin düzeni, derleme – toparlama ve hatta evde bazı yenilikler yapmak içinde güzel günler olacak! Güzel bir hafta olmasını dilerim… Boğa Burcu 2024 yılı yorumu için tıklayınız… #Haftalık burç yorumları

İkizler & Yükselen İkizler: Haftaya burcunuzdaki yeni ayın etkisinde tam da yeni adımlar atmak için güzel etkilerle başlıyoruz! Pazartesi gününde Ay Aslan burcunda ilerleyecek ve enerjimiz yükselecek, hareket halinde olacağız, daha neşeli – dışa dönük olacağız… Bu etki sizin iletişim alanınızda olacağından beklediğiniz haberler gelebilir, bir iş anlaşması yapılabilir veya bir sözleşme imzalama konusu ön planda olabilir… Yeni ay enerjisi devam ettiğinden güzel gelişmeler yaşama potansiyeli çok yüksek günler olacak! #Haftalık burç yorumları

Çarşamba gününde Başak burcu etkisi devreye girecek, çalışma, üretme modu yüksek olacak. Eviniz ve aileniz ile ilgili konular aktif olacak.. Evde bir yenilik yapmak, bir alım – satım konusu ile ilgilenmek ve yepyeni kararlar almak için güzel günler! Cuma gününde güzel enerjiler var, Merkür Güneş’in kalbinde olacak zamanlamasını ve etkilerini Instagram sayfasında detaylı anlatacağım!

Haftasonunda Terazi burcu etkisi devreye girecek ikili ilişkiler, birebir görüşmeler ve sosyalleşme etkisi yoğun olacak, aşk, çocuklar, hobiler ve aktivitelere katılmak için güzel bir haftasonu! Bir workshop veya arkadaş buluşmasına katılmak ve eğlenmek için güzel bir haftasonu olacak! Güzel bir hafta olmasını dilerim… İkizler Burcu 2024 yılı yorumu için tıklayınız…#Haftalık burç yorumları

Yengeç & Yükselen Yengeç: Haftaya Ay Aslan burcunda başlıyoruz, enerjimiz yükselecek, hareket halinde olacağız ve daha neşeli – dışa dönük olacağız… İddialı etkiler içeren bir gün, önemli işler ve görüşmeler yapılabilir. Yine bu geçiş sizin para alanınızı aktive edecek bu etki ile beklediğiniz haberler gelebilir veya parasal konularda görüşmeler yapmak, adımlar atmak için haftanın en güzel 2 günü olacak!

Çarşamba gününde Başak burcu etkisi devreye girecek, çalışma, üretme modu yüksek olacak. Eviniz ve aileniz ile ilgili konular aktif olacak,çalışma, üretme modu yoğun olurken, iletişim, haberleşmeler ve kısa seyahatler aktif… Cuma gününde de bu etkiler devam ederken enerjisi yüksek ve güzel etkiler içeren bir gün olacak, neler yaptığınıza ve söylediğinize dikkat edin gerçek olabilir! Paylaşmak ve yardım etmek için harika bir gün!

Haftasonunda Terazi burcu etkisi devreye girecek ikili ilişkiler, birebir görüşmeler ve sosyalleşme etkisi yoğun olacak, Yine bu etki ile evinizde derleme – toparlama ve temizlik konuları da aktif olacak. Güzel bir hafta olsun! Yengeç Burcu 2024 yılı yorumu için tıklayınız… #Haftalık burç yorumları

Aslan & Yükselen Aslan: Haftaya Ay burcunuzda başlıyoruz, enerjiniz yükselecek, hareket halinde olacaksınız ve daha neşeli – dışa dönük etkiler devrede… Bugünlerde yaşadığımız yeni ay etkisi ile adımlar atmak, girişimler yapmak için son derece iyi etkiler devrede olacak. Özellikle kariyeriniz ve hayatta gittiğiniz yön – yol ile ilgili…

Çarşamba gününde Başak burcu etkisi devreye girecek, çalışma, üretme modu yükselirken sizin için parasal konular, finans ve yatırımlar konuları aktif olacak. Perşembe gününde de devam edecek bu etki ile ile daha çok düzenleme, toparlama ve alışveriş konuları ön planda olurken bugün güzel enerjiler de olacağından parasal konularda girşimler yapmak için iyi olacak!

Haftasonunda ise Terazi burcu etkisi devreye girecek ikili ilişkiler, birebir görüşmeler ve sosyalleşme etkisi yoğun olacak. Kısa bir seyahati bir eğitim veya toplantıya katılmak mümkün olacak… Güzel bir hafta olmasını dilerim… Aslan Burcu 2024 yılı yorumu için tıklayınız… #Haftalık burç yorumları

Başak & Yükselen Başak: Haftaya Ay Aslan burcunda başlıyoruz, bu etki sizin için biraz yavaşlatıcı olabilir, daha çok dinlenmek, işlerde biraz yavaş olmak ve durumları zorlamamak önemli olacak. İçe çekilmek ve gücünüzü ortaya çıkarmak istediğiniz alanlara odaklanmak iyi olacak.

Çarşamba gününde Ay burcunuza geçecek ve bu etki ile kendinize, işlerinize odaklanmak isteyeceksiniz. Bakım, alışveriş konuları için iyi olurken bu geçiş ile ve enerjiniz yükselecek kendinizi daha iyi hissedeceksiniz! Cuma gününde de devam edecek bu etki ile hem evde hem de görünüşünüzde desğişiklikler yaptırabilirsiniz. Bu etki ile evde olmak, evin içinde bazı değişiklikler yapmak mümkün, ailenizle vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

Haftasonunda ise Terazi burcu etkisi devreye girecek ikili ilişkiler, birebir görüşmeler ve sosyalleşme etkisi yoğun olacak! Sevdiğiniz ile biryerlere gitmek isteyebilirsiniz, yine arkadaş buluşmaları içinde iyi bir etki olacak. Parasal konularda aklınızda ve gündeminizde olacak! Güzel bir hafta olsun! Başak Burcu 2024 yılı yorumu için tıklayınız… #Haftalık burç yorumları

Terazi & Yükselen Terazi: Haftaya Ay Aslan burcunda başlıyoruz, enerjimiz yüksek ve hareket halinde olacağız, daha neşeli – dışa dönük olacağız… Bu etki sizin sosyal çevre alanınızda olacağından arkadaşlarınız veya içinde bulunduğunuz bazı gruplarla ilgili gelişmeler mümkün olacak! Yine hayalleriniz ile ilgili gelişmeler getirebilir. Neşesi ve aktivitesi bol günler olacak ve bu etki Salı gününde de devam edecek.

Çarşamba gününde Başak burcu etkisi devreye girecek, çalışma, üretme modu yükselecek. Sizin biraz daha yavaş ilerlemeniz ve dinlenmeniz gereken günler olacak. Perşembe & Cuma gününde de Başak burcu etkisi ile evde olmak, evin içinde bazı değişiklikler yapmak mümkün, ailenizle vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Cuma gününde güzel enerjiler devrede olacak, paylaşmak, yardım etmek ve sevgiye odaklanmak iyi gelecek, detaylarını Instagram sayfamda paylaşıyor olacağım!

Haftasonunda Terazi burcu etkisi devreye girecek ve kendinizi iyi hissedeceksiniz! ikili ilişkiler, birebir görüşmeler ve sosyalleşme etkisi yoğun olacak! Kendinize, işlerinize odaklanmak ve görünüşünüzde değişiklikler yapmak için güzel günler. Güzel bir hafta olsun! Terazi Burcu 2024 yılı yorumu için tıklayınız… #Haftalık burç yorumları

Akrep & Yükselen Akrep: Haftaya Aslan burcu etkisi ile başlıyoruz, enerjimiz yükselecek, hareket halinde olacağız ve daha neşeli – dışa dönük olacağız… Hayatınızda gitmek istediğiniz yön ile ilgili bazı konular ve durumlar ön planda olabilir! Salı akşamına kadar devam edecek bu etki ile sizin için ön planda olmak, kariyer ile bağlantılı kişilerle görüşmek, etkinliklere ve bazı sosyal aktivitelere katılmak için güzel günler olacak.

Çarşamba günü Başak burcu etkisi devreye girecek, çalışma, üretme modu yüksek olacak… Başak burcu etkisi ile sosyalleşmek, arkadaş buluşmaları ve etkinliklere katılmak mümkün. Aklınızda bazı düzen konuları veya organizasyonlar da olabilir! Cuma gününde güzel enerjiler var, şanslı ve güzel etkiler olduğundan ne konuştuğunuza ve dilediğinizde dikkat edin gerçek olabilir!

Haftasonunda ise Terazi burcu etkisi devreye girecek ve sizin için enerjiler biraz yavaşlayacak, durumları zorlamayın ilişkiler ve birebir görüşmeler ön planda olacak! İçe çekilmek, dinlenmek, masaj ve sakin aktiviteler için güzel bir haftasonu olacak! Güzel gelişmelerin olduğu bir hafta olmasını dilerim… Akrep Burcu 2024 yılı yorumu için tıklayınız… Haftalık burç yorumları

Yay & Yükselen Yay: Haftaya Aslan etkisi ile başlıyoruz, hareket halinde olacağız ve daha neşeli – dışa dönük olacağız… Bu etki ile beklediğiniz bir haber gelebilir yine bir eğitim konusu, uzaklardan gelecek bazı haberler veya hukuksal konulala ilgili gelişmeler ön planda olacak! Bir seyahat konusu, planı veya uzaklardan gelecek birisi de gündemde olabilir!

Çarşamba gününde Başak burcu etkisi devreye girecek, çalışma, üretme, düzenleme, toparlama konuları aktif olurken biraz daha görünür olmak ve hayatınız – işiniz ile ilgili konularda bazı şeylerin aklınızda olması mümkün! Perşembe & Cuma gününde de Başak burcu etkisi ile evin içinde bazı değişiklikler yapmak mümkün, yine işiniz ile ilgili planlar da aktif olacak! Cuma günü güzel enerjiler olan bir gün olacak, etkilerini detaylı Instagram sayfamda anlatacağım!

Haftasonunda ise Terazi burcu etkisi devreye girecek ikili ilişkiler, birebir görüşmeler ve sosyalleşme etkisi yoğun olacak, sizin için sosyal ve etkinliklere katılabileceğiniz bir haftasonu olacak. Arkadaş görüşmeler, etkinliklere katılmak mümkün! Güzel bir hafta olmasını dilerim… Yay Burcu 2024 yılı yorumu için tıklayınız… #Haftalık burç yorumları

Oğlak & Yükselen Oğlak: Haftaya Aslan burcu etkisi ile başlıyoruz, enerjimiz yükselecek, hareket halinde olacağız ve daha neşeli – dışa dönük olacağız… Bu etki ile parasal konularda gelişmeler ve adım atma etkisi yüksek olacak. Ortak para ve yatırımlar konularında girişimler yapmak için son derece iyi 2 günlük süreç!

Çarşamba günü Başak burcu etkisi devreye girecek, çalışma, üretme modu yüksek olurken sizin için ise kısa bir seyahat yapmak, arkadaş buluşmaları gündemde olabilecek! Cuma gününde de bu etki ile hukuksal konularla ilgilenmek veya başvurular yapmak için iyi etkiler devrede olacak. Cuma gününde güzel enerjiler var neler var, saat aralığı ve neler yapabilirizi Instagram sayfamda paylaşıyor olacağım!

Haftasonunda ise Terazi burcu etkisi devreye girecek ikili ilişkiler, birebir görüşmeler ve sosyalleşme etkisi yoğun olacak, ön planda olmak ve hayatınız ile ilgili bazı planlar yapmak için iyi etkiler devrede. Birilerinden fikir – destek almak isteyebilirsiniz! Güzel bir hafta olsun! Oğlak Burcu 2024 yılı yorumu için tıklayınız…#Haftalık burç yorumları

Kova & Yükselen Kova: Haftaya Ay Aslan burcunda başlıyoruz enerjimiz yükselecek, hareket halinde olacağız ve daha neşeli – dışa dönük olacağız… Bu etki ile ikili ilişkiler, evlilik veya beraber iş yaptığınız kişilerle ilgili bazı durumlar ön planda olabilecek. Bir karar zamanı olabilir bazı yeni başlangıçlar yapılabilir… Salı gününde de devam edecek bu etki ile sizin için ikili ilişkiler, evililik konuları ön planda olurken eşiniz veya sevdiğiniz kişi ile beraber aktivitelere katılmak isteyebilirsiniz.

Çarşamba günü Başak burcu etkisi devreye girecek, çalışma, üretme modu yüksek olurken, sizin için daha çok evin işleri ve düzen konuları ön planda olacak ve aklınızda parasal konular olabilecek! Bugünler sizin için yatırımlar yapmak veya bazı gelişmeleri görmek, haberleri almak için iyi olacak!

Haftasonunda Terazi burcu etkisi ile biraz uzaklaşmak bir seyahat planı yapmak mümkün, yine sosyalleşme etkisi de yoğun olacak, genel olarak sohbeti ve buluşmaları bol bir haftasonu olabilecek! Güzel bir hafta olsun! Kova Burcu 2024 yılı yorumu için tıklayınız…#Haftalık burç yorumları

Balık & Yükselen Balık: Haftaya Aslan burcu etkisi ile başlıyoruz, enerjimiz yükselecek, hareket halinde olacağız ve daha neşeli – dışa dönük olacağız… Bu etki ile iş, çalışma, üretme konularında bazı gelişmeler ve sonuçlanmalar olabilir. Yine işinizde bazı gelişmeler olabilecekken sağlığınıza da dikkat etmeniz iyi olur. Aslan etkisi çarşamba gününe kadar devam edecek ve hızlı, önemli girişimler yapabileceğiz!

Çarşamba gününde devreye girecek Başak burcu etkisi ile evin düzeni, temizlik konuları aktif olurken yine birebir görüşmeler ve ikili ilişkilerle ilgili konularda gündeminizde olacak! Bugünlerde arkadaş buluşmaları olabilecekken yine iş alanında da önemli birebir görüşmeler yapılabilir… Cuma gününde güzel enerjiler başlamış olacak iyi düşünün, güzel söyleyin ve iyi şeyler yapın!

Haftasonunda ise Terazi burcu etkisi devreye girecek parasal konular aklınızda olacak, yine görüşmeler ve sosyalleşme etkisi yoğun olacak! Güzel bir hafta olsun! Balık Burcu 2024 yılı yorumu için tıklayınız…

#Haftalık burç yorumları

Astroşifa nedir derseniz haritalar sizi nasıl şifalandırırı anlattığım videom burada!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir