Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Pazartesi

14

Kasım 2016

0

YORUMLAR

Dolunay Meditasyonu!

Yazar , Kategori Enerji, Meditasyon

yoga-jelka-amstelveen-volle-maan-meditatie-1

Eski zamanlarda da dolunay zamanlarında çeşitli ritüeller yapılırmış, Ay’ın bu kadar büyük görünmesinin bize yüksek enerji gönderdiğine inanılırmış. O yüzden bu süper ay zamanında yapılabilecek bazı ritüeller ve meditasyon paylaşmak istedim sizinle.

Dolunayda eğer mümkün ise açıkhavada bir yürüyüş yapın ve dolunayın güçlü enerjisini hissedin.

Evinizde sakin bir ortamda oturun, nefesinize odaklanın ve sakinleşin. 3 kere derin nefes alıp verdikten sonra sakin nefeslerle zihninizi yavaşlatın. Hayatınızdan çıkarmak istediğiniz şeyleri veya bırakmak istediğiniz huylarınızı sıralayın. (bunu yaparken bunu böyle yapmak istemiyorum gibi laflar kullanmayın, mesela kıskançlık huyumu bırakıyorum gibi cümleler kullanın). Mesela ufak şeylerden mutsuz olmayı bırakıyorum ya da negatif düşüncelerimi bırakıyorum gibi aklınızdan geçen şeyleri sıralayın. (eğer isterseniz bunları bir kağıda yazıp yakmakta bir yöntem)

Bırakmak istediklerinizi sıraladıktan sonra yine 3 kez derin nefes alın ve verin. Sonra ise hayatınıza girmesini istediğiniz şeyleri sıralayın, mesela mutluluk, daha fazla sevgi, huzurlu bir ilişki gibi ve bunlara niyet edin. Eğer yapabilirseniz bu meditasyonu birkaç arkadaşınızla beraber de yapabilirsiniz etkisini daha güçlü hissedersiniz.

Sevgiyle… g.k

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir