Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Güliz Kına Astroloji

Astroloji, Burçlar, Aylık Burç Yorumları, Astroloji Danışmanlığı, gökyüzü, gezegenler, yıldızlar, astrology, astrolojidanışmanlığı, yıllıkyorumlar

Çarşamba

5

Aralık 2018

0

YORUMLAR

Günün Enerjisi!

Yazar , Kategori Astroloji, Aylık Burç Yorumları

Günaydın! Güne Ay #Akrep burcunda başlıyoruz, yeni aydan önceki günlerde daha belirsiz durumların olduğu zamanlardayız. Akrep burcunda ilerleyen ayda bizi kendi karanlığımıza götürüyor ve oradan çıkmanın en güzel yolu hislerimizi – iç sesimizi dinlemek! Hayatın derinine inmek, anlamını sorgulamak, olmayan şeylerin neden olduğunu düşünmek ve hayatın hırslı tarafına odaklanmak bugün olabilecek şeyler. Akşam saatlerinde aktif olacak Ayın geri giden Merkür ile kavuşumu ise bizi ta eskilere götürecek, bugün aklınıza gelen olaylara, yaşanmışlıklara dikkat edin, çözülmesi gereken şeyler gününüze ve gündeminize geliyor olacak. Eski bir anı, olay, arkadaşlık, ayrılık veya alışkanlık size ilerlemek için bırakmanız gereken şeyleri ve durumları hatırlatacak. Eskiye tutunmak, eski acıları bırakmamak bugünü mahveden yegane şeydir, o yüzden eski durumları bulun, yüzleşin, kapatın ve yeni aya hazırlanın. Yay burcundaki yeni ay size harika gelişmeler getirmek üzere hazır bekliyor olacak.

Aslan Burcu Aralık Ayı Burç Yorumu

Başak Burcu Aralık Ayı Burç Yorumu

Terazi Burcu Aralık Ayı Yorumu için Tıklayınız

Akrep Burcu Aralık Ayı Yorumu için Tıklayınız

Yay Burcu Aralık Ayı Yorumu için Tıklayınız

Oğlak Burcu Aralık Ayı Yorumu için Tıklayınız

Kova Burcu Aralık Ayı Yorumu için Tıklayınız

Balık Burcu Aralık Ayı Yorumu için Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir